קליפורניה

עד שנקבל את התוצאות? אנו נדבר קצת, לארח לנו לחברה. אני לא חושב זה מתאים גם להישאר לבד. מה אתה חושב-? רעיון נהדר -. אני חושב השיב טאטי. לא יודעת מה אני רוצה. יקבל את ההורים שלי סביב, אלא לעודד שאני אתקשר אליהם. בנוסף אנחנו כל כך רחוק משם כי כשהם הגיעו לכאן, בטח כבר יהיה הזמן כדי להחזיר את, זה לא אתה? -אם – רות השיב. תחושה לא לגרום להם לבוא.

אני לא חושב שהם ייקחו הרבה כדי לתת לנו את התוצאה של ה-DNA. למצוא אותי זה מצחיק לחשוב כי אין לי מושג כמה זמן לוקח לעשות את המבחן. זה לא בתחום שלי פעולה והוא מעולם לא ביקש זאת לי-. D7%A8/’>ליאור שליין יכול לקבוע . -. התוצאות הן בדרך כלל תוך שבוע רופא ציין, אשר הפכה לתת להם פרטיות, כשהם התחילו שיחה חדש, להקשבה לנושא הרים. – אבל לא לנסיבות הנוכחיות, אוכל מבטיחים זה בגלל מספר דוגמאות אשר ינותחו.

אף פעם לא קרה כלום באזור זה וזאת – לא מוכנים לכל. . תודה על המידע – ענה רות. עכשיו יודעים שיש לנו להישאר שבוע במדינה הזאת -. לפחות. -אם אז, להתקשר לחברה שלי שאל אותו בבקשה לדבר עם ההורים שלי ואומר לך כל מה שקורה, אז הם יכולים להחליט אם הם רוצים לבוא או לא – אמר בהחלטיות טאטי. יכול אומר לי שם יש דוכני טלפון כדי לבצע שיחות בינעירוניות-? . אקח אותן בשמחה למקום הזה – ענה הרופא. -משם יכול לדבר בשקט, למרות שאני מבין כי הקווים הם מאוד גדוש-. . אני מדמיין אותי – רות השיב. במצבים כאלה, כולם רוצים לדעת מה קורה, הם בדרך כלל דחוס כך הקווים, בסופו של דבר, אף אחד לא יכול להשיג תוצאות טובות מאוד-. -. אני אשאר כל אחר הצהריים מול הטלפון אם השיב הדרושים- טאטי. מחלקה זו שיש לנו כל כך הרבה זמן מראש, אני רוצה לדעת אם ההורים שלי מוכן לעזור לי. אם תחליט לא לבוא, אני יודע היטב כי אני מצפה מהם. לאבא שלי יש שאין חובה כדי לתזמן את העבודה שלו, אז זה יכול לבוא ללא החסרונות.