כיצד להגן על הקניין הרוחני בחו”ל?

הפטנטים שהתקבלו ברוסיה, לא מציעה שום הגנה משפטית בעת הזנת בשווקים זרים. ישנם מקרים רבים מסתיימים שערורייה, בעת הזנת הזכאות זרים שערוריות התעוררה זכויות הקניין הרוחני. פטנטים החוץ מספק הזכות למכור סחורה במדינה שנבחר באופן ספציפי, אשר השיג פטנט לאומי. קבלת פטנט זרים מספקת הגנה משפטית לייצא את המוצר בחו"ל, או את היכולת למכור חברה זרה רשיון להשתמש בטכנולוגיה המאפשרת למפתחים לוודא כי הטכנולוגיה לא נגנב, ובעתיד היא מנהג נפוץ, מפתחים לקבל הזמנות כדי לחדד ולפתח את הטכנולוגיה שלה. לדוגמה, העברת עכשיו בתערוכה במוסקבה של חידושים, זיהוי מוצר המסופק על ידי האדם בצלמו תלת ממדי. זה לפני 15 שנים הטכנולוגיה, הומצא על ידי מפתחי באומן, ועכשיו מוכר את המוצר המוגמר כמה חברה אמריקנית, אשר מעסיקה מפתחי באומן. עם קבלת הפטנט זרים, יש כמה כללים להגשת, אשר לא ניתן לעקוף. הדבר הראשון שיש לעשות כאשר הפטנט זרים, עליך להגיש בקשה לפטנט ברוסיה, כי היא Rospatent.

בתוך שישה חודשים, הבקשה שלך נחשבת על האובייקט תכונות, שיטות, טכנולוגיות, המכיל סודות מדינה, ואם אין לך זמן לזה הודעות לא, אז אתה יכול להגיש בקשה פטנטים זרים. מומלץ להגיש בקשה פטנט זר בתוך שנים עשר חודשים, כלומר לתקופה עדיפות האמנה, אשר נותן את זכות העדיפות של תיוק, כמו שיש לנו נחשב בעבר כי העדיפות של הגשת משפיע על מי יקבל פט (מי הראשון קם – כי ונעלי בית). העיקר לזכור, עכשיו יש לך בקשה אחת בזמן Rospatent רץ מיום שמונה עשר חודשים, לאחר הגשת הבקשה מתפרסם לפקיד Rospatent הפניה, ואני יכול להבטיח לכם כי יש כמה חברים לעקוב אחר במצבים אלה. זהו תאריך הגשת Rospatent יש לך שנה וחצי, ורצוי עשר, להגיש בקשה קבלת פטנטים זרים. אני במאמר זה אין לי זמן לדבר על משרדי פטנט בינלאומי, פשוט לרשום אותם – זה PCT משרד הפטנטים האירופי, אירו הפטנטים, ארגון הבריאות העולמי קניין רוחני.

תהליך היישום הוא בערך אותו דבר, אתה צריך לפנות אל עורכי פטנטים, שיש להם תעודה, התכונות הידועות של מסמכים כאשר הגשת בקשה לפטנט, המכונה וכמה לשלם את דמי הרישום. מתקנים עורכי פטנטים הגשת נאמדו בכ 3-4 אלף דולר. יתר על כן, כל משרדי הפטנטים בערך אותו דבר, ב בראש רשימת יישום בתוך שנים עשר חודשים, במהלך בחינת הנושא של החיפוש פטנט בינלאומי, ואז היישום הוא פרסם, ולאחר מכן, אם כל טוהר הפטנט אינו תיגר, זה אפשרי לערוך בדיקה מפורטת, ואם בעיות שהתעוררו, יש לך עדיפות הגשת הפטנט שלך יש חידוש פטנט, אתה מקבל את הידיים על הפטנט. במאמר הזה אני לא כיסה את נוהל מפורט לקבלת פטנט, כל מדינה זרה – הוא סיפור אחר, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות – היא להפחית תשלומים עבור עמלות לקבלת פטנט על ידי הגשת בקשה במשרד הפטנטים, אשר האופטימלי עבורך להעריך אילו סוכנויות אלה לך להשתלב מידת הטוב ביותר האפשרי על ידי זיהוי וקביעת המדינות אשר מייצאים את המוצרים שלך, ואז לעשות רשימה של מדינות על בסיס רשימה זו צריכה לנקוט בצעדים כדי לקבל פטנט לאומי אלה מדינות.