יועץ ניהול עסקים קטנים: מחווה אופנה או צרעות המערבי

שירותים דומים, סבור הרוב – הם יקרים, אחרים מאמינים כי הם נדרשים רק כדי לנהל פרויקטים גדולים, ולבסוף, לדעתם של רבים, היזם עצמו לדעת הכל בפירוט ולחשב לחזות. בנוסף, בעקבות סטריאוטיפ מגוחך בראש שלך בתקיפות ביותר בחייהם הקביעה כי המעביד להתבייש להשתמש "טיפים" לניהול צוות של 5-10 אנשים, כך שנוכחותו של יועץ, יועץ נוף מוטעית של רבים, מדברים על איזה "אוזלת היד" – לב, היא בלתי סבירה לחלוטין. אנשים רבים חושבים כי חצו את הקורס "יסודות ניהול" בסמינר או השכלה גבוהה למדי מספיק כדי להיות מנהל מוצלח. רוב ידע בסיסי אפילו אלה מוזנח, שהנחה את היצירה של העסק שלהם יותר "חשוב" לדעתם, הגורמים: נוכחות של הכסף שנאסף רצון עז להיות עסק משלך לעבוד עבור עצמם ", ולא דודו." כמובן, גישה כזו הן טעויות בלתי נמנע לעתים קרובות להוביל לפשיטת רגל הרצוי כך, "את העסק". איפה למצוא את הדרך החוצה? כמו נציגי לסייע לעסקים קטנים לשרוד ולצמוח? ברור כי פיתוח של עסקים קטנים ובינוניים במדינה יוצרות את הליבה של המעמד הבינוני, תלוי במספר גורמים: – חברתי כלכלי ברמת החברה – השלמת תקציב המדינה (שכן הוא עסק קטן משחקת את התפקיד הראשי של משלם המסים) – העלאת רמת החיים של אנשים רבים (כמו פרטית קטנה לארגונים יש את היכולת במהירות משתלם ליצור מקומות עבודה חדשים). המסקנה ההגיונית ממצב זה: יזמים, בנוסף רצון עז לבנות את העסק שלהם ואת הידע נגזר ללמוד את היסודות של ניהול, יועץ הצורך, "עוזר" לניהול, או יותר פשוט – יועץ, אשר להערכת וניתוח המצב, ידריך את הראש, שלב אחר שלב, לעשות עסקים להצלחה. 9 ההטבות מהעבודה של העסק היזם יועץ ניהול תהליכים להשתמש יועץ שירות וניהול תוכל: 1.

להימנע מטעויות. אם כבר מדברים על טעויות, קודם כל, זוכרים את המפורסם באומרו: "שבע פעמים למדוד, לגזור פעם אחת", או מילים של חוכמה עתיקה הספרים, התנ"ך: "בדיון את חברת הפרויקט יתקיים". עסקים – אוסף של פעילויות מתחשב מאוזנת ומעוצב היטב כי חותר להשגת המטרות העיקריות. רק מי שרואה את כל האופציות ולהבין את התוצאה הסופית עבור כל אחד מהם יהיה מסוגל למנוע או למזער את הטעויות שלך. 2. בבירור לעקוב אחר מהלך הנבחר, ללא יציאה מן האסטרטגיה. לעתים קרובות הצוות, ומנהל בעצמו, העוסקים בתהליך של יישום תוכניות בנושאים יומיומיים שקועים לשגרה העניינים הנוכחי לסטות כמובן האסטרטגיה הראשי. ניהול יועץ יעברו את הקורס הנכון: היא בזמן כדי להזכיר את המטרות והיעדים העיקריים של העסק, או במקרה של היעדרות, יסייע להגדיר אותם.

לכן, נוצר אסטרטגיה ברורה ההתפתחות העיקרית, שעל בסיסו תוקם לתוך משימות קטנות יותר של הפעילות הנוכחית. 3. בצע ביקורת מקיף של העסק (פיננסיים, חשבונאיים, משפטיים, שיווק ויחסי ציבור). לפני שתנסה לקדם את עסקיה או להתפתח לכיוונים חדשים, יש צורך לאבחן את "התיק שלהם." יש צורך תחילה כדי לוודא באיזו מידה הם מנגנונים כל תהליכים עסקיים, להעריך את הקוהרנטיות של הקבוצה, לזהות ולתקן שגיאות – ורק אז להמשיך הלאה. סדר ביקורת של כל פעילות ישלם עבור העבודה של כל מומחה כי הוא יקר ובלתי יעיל. עם זאת, בהתייחסו את שירותיו של יועץ, יועץ, אתה לא רק להפחית את עלויות שלהם, אלא גם כדי לקבל את התוצאה של אבחון מקיף של העסק. 4. ראו הזדמנויות חדשות ואתגרים הפיתוח העסקי. בנוסף אסטרטגיית פיתוח בסיסי הסתדר על ידי יצירת חברה כמו המוסמכת לנוע קדימה, הסביבה העסקית בה העסק מתפתח, עשוי לפתוח אפשרויות חדשות ודרכי הפיתוח. ליד שגרת יומי צלילה, כי זה די קשה לעקוב אחר, כך שאתה לא יכול לראות את "לשבור את המזל" שלו. יועץ מקצועי בעל עין חדה חוש, לא יחמיץ הזדמנות טובה מוכתב על ידי פעמים! 5. שיפור מערכת של אינטראקציה עם פקודיו. יועץ – "מנצח" בין ההנהלה הכפופים. הדעה המקובלת היא כי עדיף לעשות בלי מתווך כזה – אבל לא תמיד העובד מוכן להביע את דעתך ישירות על הראש, כך שלאורך זמן מצטבר כעס ומרירות כי מאוחר יותר לתרגם שערורייה גדולה. עוד מידע על מייקל שטיינהרט ניתן למצוא באינטרנט. היועץ לא רק יסייע למנוע פיצוצים כאלה אלא גם לקדם את בניית הקבוצה, כדי לסייע לבנות נכון את ההתנהגויות בארגון. 6. להגדיל את רמת הפיתוח שלהם. יחד עם היועץ עבור יועץ ניהולי גם מבצעת תפקידו של המאמן, ובכך לתרום, התפתחות וצמיחה של בעל העסק. 7. שמור את הכסף. הודות ליכולת לבין בקיאות מקצועית בתחומים רבים, את העבודה שנעשתה יועץ, יועץ, הוא תוצאה של כמה מומחים – ב בעל העסק משלם עבור אדם אחד בלבד. 8. קבל שותף אמין עבור העסק שלך. יועץ ניהול אינטרס הדדי בהסכם שהושג, עשוי להיות שותף אמין בפיתוח של העסק שלך. יועץ ניהול מקצועי – הוא, ומעל לכל, מנהל מנוסה יש מיומנויות עסקיות מעשיות הנגזרות מניסיוני של העסק. 9. Win ולחסוך זמן. בפנותו אל היועץ שירות, יועץ ניהולי, לא לבזבז זמן על כניסתה של החדשה מחלקה או הסתגלות של אנשי בארגון – ללכת ישירות לפתרון בעיות ספציפיות. בנוסף, יש לך את החופש לבחור את זמן מתן שירות – שיתוף פעולה עם יועץ ככל האפשר בזמן קצר בטווח הארוך. מסקנה: עסק קטן הוא הקשה ביותר לשרוד משבר כי אין לנו אותם "תנאי חממה" שנוצרים בחו"ל. כדי לשרוד בתנאים כלכליים שביר, רוסיה יזמים צריכים להסתמך רק על החזון שלהם, חישוב מדויק – כך פתרונות מאוזנת ומוצלחת אסטרטגית כיום אחד הגורמים המפתח להצלחה. מנוסים עוזר יועץ במקרה הזה זה הכרחי – ולכן, הנוכחות ליד ראשו של יועץ לניהול עסקי הופך חשוב יותר ויותר, וגם, בתקווה, בקרוב להפסיק לזעזע ולהדהים הציבור. מחבר: Narine Sargsyan, שותף מנהל, «הלשכה ייעוץ עסקי»