האקלים: עצות להגנה יעילה מפני השמש

מי לא מכיר את זה? ללא של שמור אלפים של חום ב יום בשיא הקיץ. יש לתהות אם הווילונות קונבנציונלית תיטען לפני המרחקים באמת לגרום הגנה יעילה מפני השמש. העובדה היא שיש תריסים מאת יכול אלומיניום בקושי אפקט מגן, כמו הרווח בין והמשקוף קיר יכול חלון מאוד לחמם. החום, אשר באה לידי ביטוי העיוורים לא לגבות מאזור, בהתאם יותר לו מתעוררת לחיים. תריסים, אשר נעשים ישירות כדי למדוד מאחורי הדיסק ברציפות בקיפול זכוכית או לטעון את הזכוכית שמירת רצועות יעילים.

שטח אחסון מאחורי המסך הוא זה מאוד נמוך, יבואו לידי ביטוי קרני השמש בצורה יעילה יותר. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. בנוסף, ההבדלים באיכות העיוורים תפקיד ראשי. בעוד תריסים סטנדרטי מורכב אלומיניום דק או פלסטיק אפילו „von של Stange“, תריסים מותאמות אישית שנעשו אלומיניום חזק יותר, יכולים לספק ציפוי נוספים על גבו של הלהבים אשר משקפים קרני השמש עוד יותר. הטכניקה היא הרבה יותר עמידים יותר עמיד, קל יותר לנהל Alujalousie ובצביעה. אמנם רק מעט brüchiges פלסטיק רגיל תריסים להעלאת רוד מו-דו, משיכת לקשור את המערכת, תריסים מותאמות אישית שנעשו יש עזרים עשוי מתכת או Qualitätskunstoff המוקפת חומה. בנוסף במרחק של מותאמת אישית שנעשו עיוור סגור טוב יותר מזה של תקן עיוור, כלומר הווילונות, להפעיל כדי להגן על עצמם מפני השמש, פחות קל עובר דרך הרווחים של כפות גיאודטיות בזול תריסים. כאן, גם אפקט הגנה מפני השמש גדול יעלה.

לסיכום ניתן לומר שיש תריסים בהזמנה אישית ישירות מול דסקית נטען ללא הרף, של אפקט הגנה גבוהה יותר של השמש כפי זולים רגיל תריסים מתוך טווח של DIY. בנוסף העמידות על ידי טכנולוגיה מותאמת אישית שנעשו עיוור מדויק יותר, טוב יותר מפסיקים להתקיים. הנה קטנה עצה: תריסים מותאמים אישית לא תמיד צריך יקרים. יש כעת קמעונאים רבים ויצרני ברשת מי להפוך העמיתים שלהם בחנויות התחרות קשה יותר תמיד על-ידי המחירים הזולים חנות מקוונת. Rouven Rieper INH. Rieper רולו שהתקבלו באינטרנט: