תוכנית עסקית סוכנות נסיעות

מפעילי וסוכני של ראשית בוא להגדיר את התנאים. שוק התיירות ישנם שני סוגים של חברות – מפעילי תיירות וסוכני נסיעות. ראשית ליצור את המוצר: מסכים עם בתי מלון, מקומות לרכוש את המטוס, לארגן לקוחות העברה משדה התעופה אל, טיולים מלון, סוכני נסיעות וכו ‘לא עושים כלום. הם פשוט למכור את המוצרים של מפעילי תיירות שונים, להיות סוג של שוברי חנות – בטורקיה, ספרד, מצרים. חוץ מזה מציעה ללקוחות מבחר של סיורים בין המפעילים השונים לכל תחום ספציפי. זה כמו סופרמרקט, שבו מוצג קצת חלב או יוגורט. אלנה Karasev, מנהל “סיור פולונז” במוסקבה מבוססת, כפי שהוא התחיל סיור המפעיל. – בשנת 1993 היתה לי הזדמנות ללכת הולנד לזמן יש חיים. אני אוהב את המדינה הזו והחליטו: מדוע לא לאפשר לאחרים לעשות טיול כאן? משא ומתן עם בתי מלון, ארגנה את הטיסה. עוד – יותר: בלגיה, לוקסמבורג, גרמניה … עם זאת, סיורים במדינות בנלוקס היו שווים די יקר, אז החלטתי להתחיל לצבור לקוחות המונית. הוזן בקונסוליה של מצרים. אני ממליץ שותף במדינה. התכתבנו איתו במשך זמן רב ולבסוף חתם על חוזה. בעונת שיא, אנו שולחים 150-200 אנשים. באותן שנים זה היה תוצאה מעולה. – Turopereyting – מאוד עתירי הון ואיטי לשלם את העסק – אומר פול Khmelev, מנהל סוכנות הנסיעות “Arkona” ב זלנוגראד. – להתחיל להשקיע מתחיל עם כמה מאות אלפי או אפילו מיליוני דולרים. במקביל, מציעה את המוצרים שלהם סוכנים, יש בגלוי מזבלה. לדוגמה, אם אתה עובד עם מספר בתי מלון בטורקיה, יצטרך לשים אותם במהלך הקיץ על 300,000 $ על הפקדה, לקנות גושי מושבים לשני, בתוספת טיסה זה – להשקיע בפרסום: התקשורת ותערוכות. יותר הדרך הזולה ביותר – כדי turoperatorstvovat ליעדים אקזוטיים, כמו ירדן. מלונות במקרה זה להזמין דרך חברת הנסיעות לוקח במדינה, כרטיסי טיסה שנרכשו על טיסות סדירות. אבל זה דורש ידע של הארץ ואת הניסיון של סחר החוץ כל ההתנחלויות כספי רק לעבור את חשבון המט”ח. עסקים לאוהבי? לא, יש מאהב לא להתמודד.

כן, אפילו למתחילים, מדי. זהירות: “העונה המתה” אז, כמו turoperatorstvo סוג ספציפי למדי של עסקי ההון יזם מנוסה לא מתאים. אנו מעריכים את הסיכויים של סוכנות הנסיעות. בהתחלה זה אולי נראה כי שוק צפוף, מספר סוכנויות בערים הגדולות פשוט לא יעלה על הדעת. עם זאת, הסיכוי להקים עסק יציב ההפעלה עדיין שם. בראש ובראשונה, אדם אשר הדליק תשוקה לנסיעות והוא מסוגל אור אחרים שלה. – אנחנו חברה נסע הרבה, והחליט להפוך תחביב למקצוע שלו – אומרת מרינה Kulakov, מנהל “צונאמי” התיירות. – זה היה בשנת 1997: חדר בבניין משרדים במרכז מוסקבה, שני שולחנות עבודה, מדפים עם תיקיות, שולחן קפה עם ספריות, פקס … אפילו מחשב לא נראה באופן מיידי. רשומים ישות משפטית, לקבל רישיון. הלכתי לתערוכה השנתית, אשר חתמה על חוזים עם מפעילי תיירות ואסף ערימה של קטלוגים. להציב מודעות בעיתונים בחינם, מגזינים מיוחדים על תיירות, ו – קדימה. זמן לתקשר עם הלקוחות הראשונים היו נדיבים: לחלוק איתם את החוויות שלהם למדינות שונות מלונות הרים שימושי על הטיסה ועל סיורים המחיר הטוב ביותר. כל יום, מפעילי קנו כרטיסים בודדים. ואז הגיע אוקטובר … העונתיות של העסק – הסכנות הגדולות בפני סוכן היילוד. מספר אנשים רכיבה על חופשה בקיץ, להיות לעומת החורף. פסגות המכירות במחצית השנייה של אפריל (אנשים באים להירגע החגים מאי), יולי.-אוגוסט. מוקדם (גובה לעזוב משפחה), ספטמבר (ב הנופש ללכת ילדים זוגות צעירים), בסוף נובמבר – תחילת דצמבר (סיורים השנה החדשה). ויש בהחלט כישלון חודשים לקבור את טירון ביותר של סוכנויות נסיעות: אוקטובר ינואר ופברואר. בעוד חודש אתה לא יכול בכלל לקוח אחד. וגם לשלם עבור שכר הדירה למשרד עדיין. ישנם, כמובן, כל השנה טיולי סקי ומצרים. אבל הם אינם מספקים זרימת מספיק. לא תמיד לשרוד, אפילו אלה שהתחילו לעבוד באפריל בשבי השיא הראשון במכירות. שנצברו על ידי נפילת אולי לא היה לי מספיק כסף עד האביב הבא. לכן, החל העסק, הפתרון הטוב ביותר יהיה לתכנן את ההפסדים השנתיים הראשונות. זה חשוב במיוחד כדי לשקול אם הפרויקט מתחיל גיוס הון.

בניית לוח זמנים פירעון מתוך ציפייה כי את הכסף במזומן יזרמו בהתמדה – זו שטות. – סוכנות חדשה יכולה להיות כישלון של כל חודש – אומר פול Hops. – על לקוחות קבועים בשתי העונות הראשונות של העבודה, עם זאת. היקף המכירות תלויה מאוד בכמות ובאיכות של פרסום, אשר דורש עלויות גבוהות. – ב 90% של סוכנות החדשות בחודש פברואר, שם מצב שבו לא יהיה כסף – מזהיר מרינה Kulakov. – נצטרך להמציא משהו דחוף: להציע את שירותיהם ב לכיתה אקראי, עמית במכון. אם אתה בר מזל, להרוויח לפחות 300 $ דולר השכרה השתלם במארס יחזיקו מעמד. למעשה, הסיכויים לשרוד את החורף הרבה יותר, אם אתה מתחיל לעבוד באופן מלא בחודש אפריל: העומס להיתרי על חגיגות במאי יכול להרוויח כסף טוב. הכן את הסיורים בחורף, אבל להתחיל באביב, לקראת פתיחת סוכנות צריך להתחיל בסתיו. אם אתה הולך לחברה מתמחה, ולאחר מכן שבועיים, אתה יכול לרשום ישות משפטית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. עוד חודש לפחות חלפו רישיון. כפי התקנות ברשיון עכשיו סוכנות נסיעות המשרד לפיתוח המסחר כלכלי. ב סוכנויות קטנות לא מתיימר להיות משחק רציני על השוק צפוי לבעיות רציניות עם זה לא להתעורר. הליך רציני הרבה יותר הדורש גדול סחבת, – תעודה המאשרת כי השירותים שאתה מספק, לעמוד בסטנדרטים איכותיים. המרכז הסמכה, שבו אתה צריך לפנות, בהכרח לוקח לייצר הסכם שכירות אמיתית. אז כבר בזמן הזה אתה מקבל המשרד חיוני. עובד מרכז בטוח לחזור לבקר אותך באופן אישי להעריך את התנאים שבהם אתה מקבל לקוחות. בנוסף, יש צורך להכין הרבה כלי נגינה שונים, ובמקום הראשון – עותק של שיא העסקת עובד אחד לפחות החברה תינוקך עם ניסיון בתיירות במשך יותר משלוש שנים. אמנם, באופן עקרוני, יכול לעבוד כחודש וללא אישור של קונפורמיות. חלק מהחברות פועלות אף יותר, ולספק בדיקה מסמכים המוכיחים כי הוא בתהליך של רישום. המאמר השלישי הוא חובה, אשר אמור לתלות בתוך מסגרת על הקיר – תעודת בריאות. צריך לבזבז יום כדי להאזין להרצאות על זיהומיות מחלות של הארצות הטרופיות. אם יש לך זמן לפתור את כל הבעיות האלה בפברואר, אז נוכל להתחיל במשא ומתן עם מפעילי תיירות. אגב, במוסקבה פעמיים, שנה בסתיו ובאביב, בדרך כלל “Expocentre” על האדום Presnya היא תערוכת התיירות העיקריים – מיט. שלו בטוח לבקר. אולי זה לה שאתה מצרף החוזה הראשון שלה עם מפעיל את הסיור. ואם לא – אז לפחות לדעת מי הוא מי בשוק הנסיעות, סוג במדריך ומזכרות, אשר חייבת להיות במשרד (לדוגמה, מפה מפורטת של החוף הטורקי). כדאי לקחת את התערוכה של כל העובדים שלהם. זה יהיה מועיל לשפר את שלהם ליידע את העבודה בעתיד, כדי ליצור רוח צוות. הפנים של העסק – משרד למעשה, סוכנות נסיעות – חנות, בוטיק ועוד. לפיכך, מקום בו בוחר מתאים – ב עסוק למדי המיקום היוקרתי. המשרד שלך צריכים לקרוא את אמון הלקוחות: עדיין חי את הזיכרון של אלה פעמים כאשר סוכן הנסיעות לאסוף כסף ונעלמים. לכן חשוב מאוד להראות כי אתה עובד זמן רב וללא תלונות. כמובן, את הצורך לשים מסגרת יפה ולתלות על קירות, תעודות ומסמכים אחרים רישיון. זה לא יכאב ואת קידום עצמי

. אחד החברים שלי שהודבקו אחד הקירות במשרדו של תמונות הנופש של החברים עם סיסמאות כמו: “תודה על החופשה הגדולה. 1997/12/07 “. וגם מבקרים את הרושם כי חברה עם היסטוריה ארוכה. חשוב לקחת בחשבון את הפסיכולוגיה של הלקוחות. מי קונה כרטיס למלון חמישה כוכבים בבאלי, אמינות יותר יהיה החברה הפועלת במשרד מרוהט בטוב טעם. לקוחות עניים לעתים קרובות עיצוב מדהים, לעומת זאת, דוחה. – אחד מעמיתי עובד בפרברים, לא במודע במשרדי הישן “חפירה” המשרד שולחנות וכיסאות. אמנם זה בהחלט קיצונית – אומר התצפיות של פול כשות. תעשיית התיירות – אחד המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית המידע. לכן, התפקיד של כל מנהל חייב להיות מצויד המחשב המודרני. בנוסף, צריך להיות קו אינטרנט ייעודי להירשם לקבלת גישה למערכות, אשר נותן מידע עדכני לגבי זמינות בבתי מלון כרטיסי טיסה. ואז עובדי המשרד יהיה ספר סיור במצב של קו על. מרינה Kulakov מודה: – אני, אדם מתחיל תעשיית התיירות, אפילו בלי מחשב, טכנולוגיות אלה להוביל התלהבות: בעבר יש לנו מידע על הרגע האחרון בפקס ואחד נייר בילו עד 15 מטרים ליום. בעיקרון, אתה יכול לחסוך היום וליהנות פקס. אבל במקרה הזה אין סיכוי לשרוד. אתה לא יכול להתחרות עם יריבים על איכות או השירות, ולא על המחירים: בעונת שיא המידע מתעדכן מספר פעמים ביום. פרסום: זול, אבל לא תוכל למצוא ממוצבת היטב ומצויד היטב למשרד – רק מחצית הקרב. מיד לקום שאלה אחרת: כיצד להביע את עצמם? העלות הגדולה ביותר של לפרסם עם מפעילי תיירות. תפוצה עלונים המתארים את שירותיהם מספיק. נצטרך לארגן סיורים עבור השותפים. סוכנות לא לא יעבוד עם מפעיל סיור למתחילים, בעוד שלה מנהלים לא לבקר את בתי, את כבוד שהם יתאר ללקוחות. האם סוכני הנסיעות עלויות פרסום וקידום מכירות, כמובן, הרבה פחות. מומחים מעריכים כי כ -25% מהלקוחות מוביל סימן יפה. סוכנויות רבים עושים בלעדיו (סימן חייב להירשם ולשלם עבור זה כסף נוסף) – אך לשווא. אבל רק סימן אחד או על עמוד בכניסה זה לא מספיק. מה לעשות עכשיו? פול Khmelev, פתיחה חדשה המשרד הורה מהדורה מיוחדת של העיתון והפיץ אותו לכל תיבות הדואר של האזור שמסביב. הוצאות השתלם יפה. מרינה Kulakov בתחילה פעלה תחת תוכנית קלאסית: כדי לפרסם בחינם עיתונים ופרסומים מיוחדים, הן בצורה של מודולים בלעדיים, וכן על ידי הצבת פרסומות מפעילי הקו העיקרי. תוצאה טובה בהתחשב קורסי שיווק כמו “טלפון אדום”: המשרד שילם עזרה שירותים השולחן, שכלל הצעותיה עבור מבחר של מידע על הזמינות של היתרי ומחירים. אבל, על פי כל המומחים שלנו, כל פרסום הוא מופחת סוף סוף שילוב של ‘מפה לאוזן’: סוכנות בהדרגה מצטבר סביב לקוחות קבועים אשר להמליץ ​​לחבריהם. מתברר כי הפרסום הטוב ביותר – זה מקצוענות. מבט שטחי על העסק הזה אולי נראה כמו מנוחה בכלל כל. כדי להפעיל את זה, זה די 10-15,000 דולר. זה פשוט לתפעול לא בוצעה.

אין זה מקרה התיירות נקראת לעתים “עסק של נשים ופילגשים.” וזה מה, באמת? אדם הנושא בבניין, בו הוא עובד, אלנה Karasev, הממוקם בדיוק … seven סוכנויות נסיעות. – אני חושב שאנחנו לא מפריעים זה לזה, – אומר אלנה. – כל פירמה לקוחותיהם. ליתר דיוק, כל לקוח המהימנים שלך סוכנות נסיעות עובד שיודע צרכיו העדפות. לדוגמה, היינו על מסד הלקוחות הרגיל שלנו, אנחנו יודעים מי, מתי ואיפה השאר הלכו. אני אישית מספקת הנאה יוצאת דופן בתהליך של תקשורת עם אנשים. אני לא רוצה לחדש סיור פעילות המפעיל. זהו מפעל: האיש על כרטיסים, הזמנות לבתי מלון באופן אישי, את האדם על ויזות וכן הלאה – מבוססת המערכת, ולא יצירתיות, תקשורת לחיות עם התייר. בסוכנות הנסיעות בנויים על ישיר מכירות. כלומר, ההצלחה תלויה המנהל, שיושב ליד שולחן ומדברים על המבקר. לדברי אלנה Karaseva, רוב הלקוחות מעריכים את יכולת (החזקת מידע על איזה מלון טוב יותר להפסיק ומדוע), בהירות העבודה (היכולת למצוא את שאר כולה במוסקבה בשני מקומות – אבל זה במלון המבוקש), וכמובן, שיחה נעימה. זה פשוט ומסובך בו זמנית. – אנחנו מנסים לשמור על יישום חידושים טכניים, – אומר פול כשות. – כאשר הצוות שלי, מסתכל על הצג, אמר: “פפיון מלון Zeugma הנותרים שני מושבים בכל יציאה ב -22 באוגוסט בשבוע. אנחנו בספר? “, זה עובד כבמטה קסם. לקוחות לא להשאיר שום ספקות לגבי היכולת של המנהלים. – לפעמים אתה מרגיש את המטפל – אומרת מרינה Kulakov. לא תמיד אפריקה ישראל. – אנשים באים לא רק לחלום על חופשה, לשאול את המחיר של השובר, אלא גם אדם עם מי לדבר. מה פשוט לא שומע, “אוי, המלון הזה יש להחליק במים, אלא כי בעלה לא הלך לגרור! עם תינוק בכלל לא עוסקת, יום ולילה בעבודה, כל העצבים … “סוכנויות נסיעות תקן כוח אדם הפועלים במוסקבה הוא מנהל, רואה חשבון (ניתן במשרה חלקית), מנהלים שליח. הודעה אחרונה מסיבה כלשהי נחשב זניח. בינתיים, אדם אשר נושא עמו דרך העיר כמויות גדולות באמת כסף (המתקבל תריסר לקוחות), לשלם עבור נסיעות עבור מפעילי תיירות. אשר מבטיח כי כל המסמכים נמצאים במקום ומעוצבים כראוי. הוא את הקשר בין הסוכנות לבין מפעיל סיור במקרה של מצבי חירום. בלשון המעטה, זה בטח אמינות כישורים גבוהים בהרבה פיצה את המשאית. – בהיסטוריה של עבודתו בעסקי תיירות פרטית, העליתי יותר מ -40 אנשים, – אומר אלנה Karasev. – Y חברות רבות לנסוע לבד עכשיו. שליח – הזדמנות מצוינת ללמוד את הפרטים של המקרה הזה. – נראה כי אדם פשוט משלם עבור טיולים, ולוקח את המסמכים – אמרה מרינה Kulakov. – עם זאת, “מבושל” ב העסק הזה של התוכנית המלאה, לראות את החיים הפנימיים של המפעילים, ביטול חופף מחויבים להתעורר בין סוכן הנסיעות והמפעיל סיור. – מניסיוני, היה מקרה שבו לקחתי את המיקום של שליח מנהל סוכנות הנסיעות נכשל – מוסיף פול כשות. נושא אדם חד מפתיע: קשה למצוא את האנשים המתאימים. דודה עם בעיות החיים ולחפש נכחד לא מתאים. סטודנט ווינדי גם כי הם לא לעורר אמון. אמא צעירה לא ייכלל גם: בחברה קטנה, כל אדם הוא יקר, וילדים קטנים חולים לעיתים קרובות. רוב האנשים עדיין לחתוך את בראיון טלפוני. – אני עדיין בטלפון שואל supervopros: “מה היא בירת טורקיה” – אומר פול כשות. – אתה תצחק, אבל 20% ענו: “אנטליה”. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. – מצאתי קריטריון כושר מקצועי: מועמד מנהל מכירות חובה להיות ממשפחה כי לפחות פעם אחת בכל שנה מאפשר חופשה בחו”ל. הוא צריך לתקשר עם לקוחות באותה שפה, – אומרת מרינה Kulakov. יש גם דרך ההשקה של החברה: כדי לפתות אנשי מקצוע מסוכנויות אחרות. נראה כי יכול להיות קל יותר? עם זאת, ככלל, זה לא עובד. מנהל מנוסה יודע מה העמדה יהיה בתחילת סוכנות “העונה הנמוכה” וחסר ניסיון … מנוסים אתה לא צריך. אבל זה לא הכל. קצינים יהיה טוב יש תאורה מתחיל לעבוד בעתיד. אז אין כסף פנוי כדי להשתתף סיורים לימודיים של בתי מלון, שהם טרום העונה ההפעלה חברות החליפה. זה עולה בסביבות 250 $ לאדם. אבל בשביל הכסף שאתה מקבל נח מנהל חברה עליזה צעיר שיודע לענות על שאלות הלקוחות: שם החוף, שם שניהם ניזונים, שם טוב להישאר בבית עם הילדים שלהם, והיכן – זוג צעיר. אזורים אויבים סיכונים, המתחיל טירון עסקים התיירות יהיה קצת. עבור ארגוני פשע חדלו לסוכני הנסיעות של עניין: לא באותו קליבר. עם רשויות המס בדרך כלל גם אין לי בעיה: ערכים חשבונאות פשוטים, פעילויות פרימיטיבי. כאב הראש העיקרי תספק למשטרה המס. זה לא נכלל כי יום אחד, לאחר שחזר מארוחת צהריים, תראה פולשים. יהיה מאורגן כל תפיסת מסמכים, ספירת הכסף בכספת. איך לפעול במצבים כאלה – את הנושא של פרסום נפרד. שורש כל רע – חי במזומן. העובדה היא, בעקבות המסמך הסטטוטורי, עבודה לא רק רווחית, אך לעתים קרובות בלתי אפשרי מבחינה טכנית. כך נגזר כסף המס תהיה בכל מקרה. כמה – תלוי על המצפון שלך. אויבים אחרים הם פחות אגרסיבי והוא יכול בקלות ללכת צור: כבאי, קצין רפואי, gorkomimuschestvo. ניתן להתקשר מומחה ממרכז הסמכה, אבל זה לא נורא. למעשה, האויב העיקרי – את הלקוח הממורמר. למרבה הצער, אנטי פרסום חורגת הרבה מהר יותר וטוב יותר מאשר משוב חיובי. הם אומרים כי לקוח אחד מרוצה מביא שניים חדשים מרוצה – פוטנציאל מוביל תריסר. מה לצפות בעתיד?

אם כבר מדברים על סיכויים, כאן מורכב כולו דפוס אופייני: נטייה איחוד הגלובליזציה לא חסך את תעשיית התיירות. יתר על כן, בשוק זה, נראה בהיר מאוד. התחל עכשיו operatorstvovat ברוסיה בתחומים כגון טורקיה, לא נפתרות חברות זרות גדולות אפילו. באזורים אקזוטיים שבהם להפעיל סיורים הפרט גם שפע של חברות. בכל מקרה, אוהדי אקזוטיים יותר ויותר מעדיפים לנסוע לטוס סגנון כונן: השגרירות הוציאה ויזה קנה כרטיס טיסה – ועוד ידע, ניסיון לשוניים מספיק כדי לשכור רכב ולטייל באופן חופשי בכל רחבי הארץ. באשר סוכני נסיעות, במגזר זה של רשתות מובילות בשוק, ובהם – זיכיון. זו החברה סידר את ההפיכה “שריפת חנות היתרים”. לקוחות רבים עדיין אינם מבינים כי סוכנות תחת סימן זה לא שונה מאחרים. – עכשיו יש יותר אנשים מסוגל להתארגן סביב האינטרנט – אומר אלנה Karasev. – מספר on-line-הזמנות הולך וגדל מדי יום. ולקבל את כל המידע הדרוש על אתרי תיירות, קריאת חומרים דיבר בפורומים. אז זה כבר אפשר לקנות סיור מן הנוחות של הבית, שילמה כרטיס פלסטיק או WebMoney המערכת. אני חושב שכל זה הולך. פול Khmelev למרות באתר יוצרת את האפשרות של ההזמנה על שורת החברה שלו, אבל יותר השמרנים התחזיות שלהם: – אני חושב, כתוצאה של אנשים ילכו סוכנות הנסיעות הקרובה לבית – אמר. – כוחות תחרות כולם לעבוד באותה מידה. מסכים, לעתים רחוקות מאוד אנחנו הולכים על מזון בסופרמרקט בקצה השני של העיר. כן, לקנות מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, אתה רואה, מוזר עדיין. מספיק אז כל מי שיכול להקים שירות טוב. על אחת כמה וכמה עם שגשוג הולך וגדל של הרוסים גדלה שוק התיירות. מומחים מעריכים כי מכירות בתיירות חזר משבר טרום רמות. בערים גדולות יותר ויותר של המעמד הבינוני, אשר הולכים לטיולים קצרים 2-3 פעמים בשנה. ביותר אזורים מבטיחים כי הם בהחלט שווה רודף – טורקיה וספרד. הרפיה על הים התיכון הוא הרבה יותר גבוה מאשר בחצי האי קרים או סוצ’י, והמחירים דומים. כך היה בשנים עברו. דפוס כזה צפוי עונת הקיץ הקרובה. יש כיוון אחד מבטיח אינו מושפע במאמר זה – תיירות פנים. אבל זה כבר סיפור אחר. משוך ארצו כסף לשלם וזרים שרוצים לנסוע לרוסיה, הרבה יותר קשה למכור סיורים בחו”ל. זה דורש יצירת מוצר הסטנדרטים בעולם, זה מאוד קשה: מלונות טובים במדינה הזאת זה לא מספיק, צריך כישורים סחר חוץ. ועם תעודת רישיון לנסוע המקומי כדי לקבל שנייה לא brainer. שלבים של סוכן נסיעות – חיפוש עבור המשרד. – רישום של ישויות משפטיות. השגת היגיינה, רישיון תעודה. – אישור השירותים “תיירות יוצאת”. – רישום של סימנים או פרסום חוצות. – ציוד משרדי, הכשרה של עובדים. – לימוד סיור על בתי מלון. – בקרו בתערוכות התיירות. – סיכום חוזים עם מפעילי תיירות. – פרסום בעיתונות. – שלח עגול של הלקוחות הראשונים. המדינות הפופולאריות בקרב תיירים רוסים לקראת עונת הקיץ עד 2002, טורקיה – ספרד 27.2% – 11.2% קפריסין – קרואטיה 8.4% – מצרים 7.6% – 5.8% רוסיה – מדינות אחרות 5.6% (כולל אוקראינה – 1.5%) – דירוג 34.2% שהוכן על ידי שירות המידע “הבנק” מבוסס על סקר של יותר מ -600 סוכנויות נסיעות במוסקבה. כמה אתה יכול להרוויח? חשבון בובה. אל ד ‘ במשך חודשים. אחוזים מההכנסות ד ‘ במשך חודשים. ההוצאה פדיון ברוטו 3500 100 3000 85.7%, כולל: – להשכרה (. 50 מטרים רבועים M) 1,000 28.6% – על משכורות העובדים (. מצו 4) 1200 34.3% – קישור 200 5.7 % – 500 פרסום 14.3% – הוצאות 100 רווח תפעולי 2.8% (לפני מס) 500 14.3% על התוצאה כספי בשנה הראשונה או שניים במוסקבה יכולים לצפות סוכנות נסיעות, למכור בממוצע 50 סיורים לחודש על העלות הממוצעת על 700 $ (הרווח הוא בדרך כלל 10%). ההנחה היא כי זה לוקח בעלות נמוכה במשרד מחוץ למרכז מתמחה טיולים בטורקיה, ספרד ומדינות פופולריים אחרים. רווחים גבוהים יותר (עד 1,500 $ לחודש) מופיע לאחר כשנתיים, כאשר יצרו מעגל של לקוחות קבועים. החישוב התבסס על סקר מומחים ויזמים.