קניית מכונית באשראי בשיעור אפס

למרות המשיכה הביטוי “הלוואות ללא ריבית אוטומטית, רוב הקונים מסתכל מוטב ההימור 0%. איך עוד? אנו מבינים כי הגבינה החופשי היחיד יש מלכודת העכברים. אפשר לקחת את זה מלכודת עכברים אשראי בחינם? או אולי זה מעשה של נדיבות, vladelcevavtosalonov את הפחדים שלנו לשווא? בואו שקול של הלוואה ללא ריבית מן הצד הנגדי. זה ברור כי הבנקים אינם מוכנים לתת הלוואות 0%. לכן, שיעור הריבית עבור לקוח חייב לממן מוכר המכוניות עצמו. כאן יש כמה אפשרויות: 1.

לא להישאר לאובדן, המוכר מעלה את המחיר נמכר הרכב הלוואה ללא ריבית. כמובן, במקרה זה ההלוואה ללא ריבית שם בכל דרך אפשרית. 2. המוכר תפצה את הוצאותיה דרך החזרים כספיים, אשר יכול לספק הקונה במקרה של רכישת רכב ללא ההלוואה. במילים אחרות, במקרה זה המנוע פשוט מפחית את השוליים ולהרוויח על ידי הגדלת נפח מכירות. עכשיו סוכנויות רכב רבים במוסקבה, מאזור מוסקבה כן מדי, בהתחשב התחרות הגוברת על מרצון זה ללכת. בכל מקרה, לקנות מכונית או סכימה אחר, עליך להבין כי זה עדיין הלוואה.

משמעות הדבר היא כי אתה צריך להיות מוכן ועלויות נוספות: מלא מחירון ביטוח רכב וחיים של הרוכש, כמו גם חשבון דמי אחזקה, וכו ‘ כפי שאתה יכול לראות, בצורה ברורה תענה על השאלה: “מהו אשראי בחינם?”-קשה. בכל מקרה, תהיה התגובה. לקביעת מתאימה לך הצעה ההלוואות פשוט לחשב את התשלום עבור כל חודש ולהוסיף אותם. במקביל, כמובן, לשקול את כל העלויות הנוספות: חשבון, רישום, חידוש ביטוח, ועוד.