סיכון מימון

מימון הון סיכון – האפשרות לפתוח עסק חדש! הבנקים לשקול מימון עסק חדש היא מסוכנת מאוד. לפי זה, פתיחת עסק משלו, אתה לא צריך להסתמך על הלוואות בנקאיות. מימון הון סיכון או למשוך השקעות הון סיכון יכולים לנצח את הדרך החוצה. בדרך כלל, עבור השקעות כאלה יכולים לצפות חברות היי טק. משקיע הון סיכון הציבה לעצמה המשימה של השגת רווחים באמצעות השקעה מבטיח עסקים קטנים ובינוניים ומכירת הבאות של מניותיה. איפה ממוקדת הון סיכון? ישנם מקורות שונים של הון סיכון: כסף הברית, חברות גדולות, המתמחה בקרנות השקעה או בנקים. ברוסיה, משקיעה במיזם הוא לרוב נחלתם של חברות גדולות, כי יש עודפי כספים.

כמו כן, גדל משמעותית חלקו של מימון הון סיכון מהמדינה – הן קרנות מיוחדות באזורים רבים בארץ. פעילות קרנות הון סיכון פרטית מוגבלת מאוד על ידי החוק, הבנקים למצוא מימון הון סיכון הוא מסוכן מאוד. איך הוא מימון הון סיכון? כאמור, המטרה העיקרית היא להשיג רווחי הון סיכון ממכירת מניות של החברה. לפיכך, הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת אובייקט השקעות הון סיכון. מומחים אומרים כי עבור משקיע מלכתחילה הן התכונות היזמית של הממציא, אין חידוש או המצאה. תוכנית עסקית טובה ויכולת ליישם אותה – החשוב ביותר בשלב זה.

הבחירה של הפרויקט, היכרות עם היזם, את החברה ואת התוכנית העסקית מלווה במשא ומתן בין קרנות הון סיכון ו עסקים. לאחר בדיקות שונות חתמה החברה על חוזה. אז המשקיע קונה חלק של החברה, מספק הלוואה או השקעה פיננסי מספק דרכים אחרות להשיג שליטה מסוימת את החברה ואת היכולת להשפיע על התהליכים המתרחשים בו. בדרך כלל, השקעות הון סיכון מתבצעת במשך שלוש עד חמש שנים. בסופו של משקיע הון סיכון מימון לטווח מוכר את חלקו המרכזי הבעלים או kapitalovkladchiku אסטרטגי. הון סיכון בהשקעות הון סיכון הרוסית הון האגודה נוסדה ברוסיה מרס 1997. כרגע, זה כבר כוללת עשרות פרטית חברות השקעה. נוצרו גם לציבור קרנות הון סיכון. קרנות אלה כבר פועלות בסנט פטרבורג, במוסקבה ובאזורים אחרים של הארץ.