משיכה של השקעות

לאחרונה, העסקים של היום החל להיות מורגש בכל הרמות של מחסור בהון החוזר, חוסר נזילות של הנכסים, הלוואות לנטל. בנסיבות אלה, יש אנשי עסקים לחשוב על "Reanimation" – דרך יעילה היא למשוך השקעות של הזמנות שונות של גודל. יתר על כן, זה הופך די מורגש כי ההשקעה "היצע וביקוש" במהירות מחלף. ואם בימים ההם, חברה שרוצה למשוך נכסים, יכול לבחור את תנאי השותפות יכול היה לבחור משקיע, המשקיע עכשיו – היוזם העיקרי של "סעודה". וגם "תפריט" שלו עשוי להיות מורכב מכמה אטרקטיבית פחות שותף.

היתרונות אשר יסייעו לחברה לבחור (והכי חשוב – א) היא השקעה רווחית. בעסקי ההשקעות ניתן להבחין בין שני סוגים עיקריים: לטווח קצר (פיננסיים השאלה האסטרטגית) לטווח ארוך. ב ההשקעה הכספית להיחשב הרווח המקסימלי מהפרויקט או העסק. באותה השקעה אסטרטגית עבור נכסי המשקיע החשוב של הארגון, שלה משאבים פוטנציאליים. בדרך כלל, משקיעים אסטרטגיים של חברה קשורה לעסקים. לפיכך, ארגונים צריכים לחשוב קודם על מה היא רוצה: מה שנקרא שליטה "מרחוק" ולא התערבות במבנה הממשל של המשרד, אבל הדרישה כספי "מלא" עם השלמת הפרויקט, או כמעט שותפות מלאה, בהשתתפות הון את ההזדמנות להשפיע על מהלך שלם של העסק (שוב, השתתפות בעיצוב ההחלטות תהיה תלויה המסה של המשקיע המוצע או השקעת משאבים).

עם זאת, כפי שמוצג על ידי ההשקעה שלנו, משקיעים אסטרטגיים שלנו נוטים להגדיל תוספת של השפעתה. השקעה לטווח ארוך (הלוואות) היא אולי הדרך הזולה ביותר למשוך השקעות. אבל הבנקים הם לעתים קרובות לא ממהרים לתת הלוואות לטווח ארוך, כי הם הרבה יותר רווחיים להשקיע כסף בפרויקט לטווח קצר ובקרוב להרוויח. בגלל המוניטין מוגברת מצד הנושים לא יכולים לסמוך. בצורה זו השקעה לא כמו אחרים, יש ברירת המחדל הסיכון של החוב, וכתוצאה מכך – את המעבר של נכסים ארגוניים ברכוש של הבנק פשיטת רגל. זה רק כמה גורמים בו החברה עצמה קשה (ולעיתים קרובות מזיק) כדי לבחור את הדרך הנכונה למשוך השקעות צורך לרגע הזה והכי חשוב – שותף להשקעה אמין. אז הפתרון הטוב ביותר יהיה ליצור קשר עם חברת השקעות מתאים התהליך המורכב של השקעה, תוכל לחשב לא רק את היתרונות והסיכויים בשלב מוקדם, אלא גם לחזות, לזהות את כל "זרמים" של התעשייה כולה עסקיים ספציפיים. כמו פרטנר, אנו שמחים להציג בפניכם את החברה שלנו "Investorium" – סומך על הניסיון של אנשי מקצוע!