למה אנשים דיאטה, לא רזה?

היום ישנם מספר נושאים שהפכו זוהר או אופנתי, אחד מהם קשור עודף משקל, השמנה, דיאטה. נראה כי כל האנשים הם לעשות דיאטה אלא גם נראה להפעיל מישהו או לפחות כי ישנם מעט אנשים שהצליחו לרזות ולשמור על משקל נכון לאורך זמן. למה זה? ככל הנראה התשובה לשאלה הזו לא אף אחד לא יודע את זה, אבל יש לנו כמה תרומות לעשות שיש ביכולתם לסייע כדי להבהיר לך את הנושא: קודם כל אנשים מי להביא שמן עושה לא פעם אחת בלבד או תוך זמן קצר מאוד, למה דיאטה ברק שנלקחו מגזין, נהגה להוריד כמה קילו נוסף, וכך יוכל להתאים בחליפה שקנה לסיום הלימודים או למסיבה של השנה, לעולם לא יציע פתרון לטווח בינוני או ארוך. אם יש לך עודף משקל לקח שנים עשר או יותר כדי להשיג את זה, לא לחכות להיפטר בעוד כמה שבועות. נראה כי הדיאטה המילה מהמילה ה לטינית DIETAE מה שאומר משהו זה נעשה בכל יום או משהו נהוג לעשות (בשכר משרתי הציבור להשתתף בפגישות סדירות, בתזונה היומית היא לא כי הם נותנים להם אוכל, אבל הם משלמים להם) אילו דיאטה אז הוא לא עבור תקופת זמן אבל במשך תקופה ארוכה, או אפילו לכל החיים.

שקול למשל, אדם הסובל סוכרת או חוסר סובלנות אפילו מסוימים מזון, אתה חייב שתהיה לך דיאטה מיוחדת. . זה לא זמן קצר, הוא לכל החיים. כהונתו השנייה מתרחשת לנו כל דעות קדומות לגבי הערך התזונתי של מזון ואוכל. רבים מן הרעיונות האלה באים הילדות שלנו, את צורת החשיבה של ההורים שלנו, במיוחד אמא שלנו. וזה גורם לי הרגלי אכילה לא הולמת, נוכל לשנות תוכניות תזונה לתת לנו, גם כאשר הם מפוקחים על ידי מומחים.

בסופו של דבר, המטופלים להיות מלכודות קטנות לעיתים קרובות לתת סריג עם התוכנית. חשוב גם להכיר בערכם של פעילות גופנית כתוספת לתזונה כלשהו. הבה נזכור שאנו עשויים לעבור ברגל דרך המישורים ג’ונגלים, טיפוס והפעלה, לא כדי לרכוב מכונית וסע מעליות. זה הופך את הגוף שלנו להגיב ולנהל אורח חיים של המאה ה-21 עם עלייה במשקל בלתי מידתית. גוף האדם לא היה זמן להסתגל לאורח החדש שלנו, עדיין מבקש מאיתנו אוכל כאילו היינו צריכים לעשות הרבה פעילות גופנית ולבלות כמעט 3000 קלוריות ביום. מה קורה עם זאת כי אנחנו לא מבלים אפילו אלפיים, השאר שמצטבר צמיגים רבים שלובשים סביב המותניים, כי שניהם רוצה לחסל. ההשפעה של פעילות גופנית אינה רק את כמות הקלוריות שהם אבודים, אך השינוי בהרכב הגוף עם רקמת המוניים או רזה שרירים מוגבר על חשבון שומן וגם על השפעה תרמוגנית כביכול של פעילות גופנית, מה שאומר כי לאחר הפעלה של בערך חצי שעה, חילוף החומרים נשאר גדל במשך כמה שעותמיזוג שאנחנו להמשיך לרדת במשקל. כל דיאטה מגישה. זוהי הצהרה שקרובות אנחנו שומעים, אבל זה לא נכון. המציאות היא, כשאנחנו עושים מחקרים של צריכת הקלוריות פרטנית, נוכל למצוא הבדלים משמעותיים בכמות קלוריות המשתמשת אדם במצב מנוחה (ההוצאה חילוף החומרים במנוחה) ופעילות גופנית (מטבולית ההוצאה בפעילות). ולכן יש צורך לנתח את תנאי מסוים של כל מטופל, סוג הפעילות מבצע עיצוב תוכנית תזונה המסתגל לפי צרכיך האישיים והכרחי כי תזונה מקצועי מעקב כדי להבטיח הצלחה, שסיפקת לנו יש את המוטיבציה ואת שיתוף הפעולה של החולה והמשפחה שלהם. הנושא של דיאטה, אינה קלה ואז לא צריך לקחת בקלות דעת. באופן טבעי כי ייכשל אם לא תבצע את ההנחיות נכונה, יכול אפילו ברצינות חולני. אל מרכז מוסמך לחיפוש תזונה מקצועי את העצה ואז לשלוט תוכנית התזונה שלך. רק אתה יכול לקבל איור הרצוי ומשקל תקין.