הלוואות לרכב

הלוואות אוטומטי מצב מועדף להציע כמה הבנקים הגדולים עם נציגויות ברוסיה (למעשה, שאחד התנאים עבור ההשתתפות של הבנק במכונית זיכוי התוכנית היא הנוכחות של סניפים בכל מחוזות פדרליים). עם זאת, לא כל מבין שמייצג מדינה הלוואות לרכב מועדף לנסות להבין. לעיתים קרובות המוטעית שכזו הלוואות לרכב הוא הלוואה ללא ריבית. . בכלל לא, הריבית טעונה, אבל ערכה מופחת. הלוואות לרכב בנק מספק אותך לאחד תוכניות שלה: זה יכול להיות הלוואה עם 18% או, לדוגמה, 20% לשנה. תחת הכללים החדשים המונח הלוואות רכב מועדף הוא תמיד אותן שלוש שנים. עם זאת, אתה לא תשלם כל העניין.

המדינה יגרום לך 6.67%. האיזון. אתה תיתן את עצמך. כלומר, אם את תגרמי הלוואה, נניח עם 18% Apr, 6.67% תשלם המדינה ו- 11.33% את עצמך. ב הסכם ההלוואות concessional הוא ציין בדיוק איזון זה. ? איפה זה figure-6.67%? אכן, נתונים רשמיים על מצב המכונית הלוואות אתה בקושי לי תוכלו למצוא, אך יראה אינדיקציה כי הקצבה על autocrediting הוא 2/3 ממחיר ובימוי. אם אתה לא כלכלן, סביר להניח כי דמות זו אגיד לך משהו. כדי להבהיר: שיעור ההנחה הוא 10% להיום לכן, 2/3 הוא כ- 6.67%.

הלוואות לרכב בתנאים כאלה, כמובן, היא רווחית. אבל לפני שתכניס את ההלוואה, לחקור הלוואות רך הצעות אחרות. שיעורי ריבית נמוכים ותנאים גמיש לעיתים קרובות מציעים את עצמם יצרני הרכב. ככלל, כגון הלוואות אוטומטי הוציא דרך אולמות תצוגה של סוחרי הרשמי. אז אם אתם מתכננים לרכוש מתנה, אתה צריך להבין איזה תנאי הלוואה מציע יצרן. אולי הם יהיו רווחיים יותר מאשר הממשלה הטבות. הלוואות לרכב דרך סוחר מורשה של היצרן יכול להתבצע גם עם אפס תרומות הראשונית או נמוך APR (נמוך יותר מאשר ההלוואות לרכב המדינה). פעולות כאלה מתבצעות דרך בנקים-שותפים יצרנים, או דרך מוסדות ההלוואות שלהם.