הורוסקופ

התרשים לידה, הידוע גם יש את המקור שלו מן המילה הלטינית כתרשים נאטאל, בסיס, הבסיס. התרשים נאטאל מציג השמים כפי הוא הראה אדם מתוך האדמה בזמן הלידה. הורוסקופ בודדים זה נעשה בהתבסס על הדקה המדויקת של לידה כמו גם ה-latitude והאורך של מקום הלידה של האדם. התרשים נאטאל ישקף את קבוצת הכוכבים של השמש, הירח, כוכבי לכת. הוא היה מצפן, מד-זווית ב ומוקפד Kleinstarbeit תמונה התקבל קודמות, המחשב יורד כעת עבודה זו אסטרולוגים, אסטרולוגים. כדאי לך לעיין אצל שרי אריסון כדי לקבל עוד מידע. מישהו מספר את סיפורו של מזל שלו, שהוא מתייחס בעיקר למיקום האסטרולוגי של השמש ביום הולדתו. אחד מדבר גם סימן א’. מעיניך, עם זאת, הוא בשורה, המציגה עצמה רגע הלידה באופק המזרחי.

הוא הרושם הראשוני אדם יוצר בקהילות שלהם דרך אופן הפעולה שלהם. האופי שלנו לפי מיקום השמש, משטח לזיהוי שלנו הוא שקובע את העולם החיצוני מעיניך. לא הזנחה הוא הירח. הוא חשוב גם בתרשים נאטאל, הוא העניק אך תובנה הנשמה אנשים. הרגשות שלנו, הרוח שלנו נלקח ממנו. במובן זה, הירח מסמל את הנפש. למטרה זו, יכול לדמיין את בצל.

מבחוץ היא vertrocknete מעטפת, בתוך מורכבות מוסתרים. שכבות כעת מחליפה אחד אחרי השני, הוא חודר אל הלב, ללב הנורה. כדי להגיע אל האדם הפנימי ביותר של אדם. כיצד אנו לנו אבל, אם זה הרגשות החבויים לבוא אור? מה אם אנו להתעמת עם מצבים לא צפויים עם התשוקה שלנו? הצבעה הימני של הורוסקופ היא גבוהה אמנות, אתה צריך אך רבים בנסיבות אחרות יש לקחת בחשבון בעת יצירת.