ספרים אלקטרוניים, ספרים דיגיטליים, קוראי שמח

בין כל החידושים המוצעים על ידי האינטרנט, יש אחד עבור טעם והנאה של הקוראים, חוקרים או חוקרים. ספרים אלקטרוניים, ספרים דיגיטליים או אלקטרוניים הספר הם אפשרויות חדשות עבור אלה הנהנים של ההרגל של הקריאה. אבל בין כל כך הרבה אפשרויות חדשות מן הרשת יכול אולי ליצור בלבול לגבי מה שיש ספרים אלקטרוניים, ספרים דיגיטליים. מלבד ההגדרה שלה, יכולה להגיד את זה ספרים אלקטרוניים או ספר דיגיטלי מהווה המימוש של הפנטזיה בכל עורך, סופר ו אפילו בקורא מולדת. את החלום הזה, הכוללים אפשרות שיש כל הכותרות, במעין המלאי מוגבל ללא תוספת אשר הפכו לבלתי אפשרי הגשמה של משאלה זו: עלויות. החלום הזה מתוסכל הוא כבר עניין של העבר, כמו היום יש ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים שיענה האוטופיה לשעבר. איזה ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים או ספרים אלקטרוניים? ספר אלקטרוני הוא גרסה דיגיטלית של ספר קיים בתבנית מסורתית יותר, זו ספר מודפס.

ה-e-ספרים כרוכים להפצה אלקטרונית של תוכן דיגיטלי זמין למשתמש של הרשת בכל עת המקום איפה אפשר להשיג גישה לחיבור אינטרנט. תוכן אותם הציע בתבנית של e-ספריו של רומנים עיתונים, חולפת על ידי מדעי ידנית, הפקות, דוחות, מגזינים, וכד’ התיאור נתון פועל עבור Adobe, מיקרוסופט הרעיון של E-ספרים, ספרים אלקטרוניים מתייחס התקן עבור הצג הכיל אלקטרונית על ספרים שכבר הודפסו. אז כדי הדיבורים של מכשיר e-ספרים הוא זה מפנה חומרה, בעוד לקריאת התוכן או כותרת של e-ספרים מתבצעת הפניה אל ספר מעוצב באופן אלקטרוני. הקבצים של ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים adobe היום מספק שלושה יישומים לניהול של סוג זה של מידע בפורמט PDF. ? הקורא מסורתיים: בבעלות adobe, זה גזור כדי אנשי מקצוע ואנשי עסקים.

בכל פעם יותר רגיל. E-קורא ספרים: אפשרות נוספת כרוכה הצריכה של תבנית זו דרך E-להזמין הקורא (מאפשר פתיחת) ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים עם EBX-אלקטרונית להזמין Exchange-) בעתיד לבטח בשתי אפשרויות משולבים. תבנית ה-PDF הוא כבר רגיל על הפצת אלקטרונית עקב היתרונות ביחס בפורמט Word או HTML. כלומר התבנית PDF מציע קלילים, תואם עם סוגים שונים של קבצי מחשב, תוכן אלקטרוני אמין מציעה. Acrobat Reader: עבור Palm OS אשר מאפשר הצריכה של קובצי PDF על מסייעים אישיים דקל או יישומים תואמים. המחירים של ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים מחירים של ספרים אלקטרוניים, ספרים, glide לאורך רצועה רחבה, כמו ספרים מודפסים, הערכים הקשורים המידע המוצעים, יוקרתו של המחברים או את הזמינות של חומר. העלויות מוגדר נושאיות, הרומנים נגישים הרבה יותר כי הספרים האלה התמחה. אבל באופן כללי ספרים אלקטרוניים כדאי באופן משמעותי פחות מאשר ספר מסורתי, עם יתרון נוסף של הורדה מיידית. ספרים אלקטרוניים רבים זמינים ללא עלות כל או מקדימה של החומר. היכן לרכוש ספרים אלקטרוניים, ספרים אלקטרוניים ספרים אלקטרוניים ניתן לקנות או למכור, בכל ספריות וירטואליות זה מציעים שירותי אלה והבטיחו עסקאות מאובטחות באמצעות מסחר אלקטרוני.