כיצד ליישם קמפיין Ppc

ללא ספק, הם האידיאל הכלי עבור הדור של התנועה, כדי להגדיל את המכירות, בדפים אלה מוקדשים מכירת מוצרים או שירותים. לאחר מכן, כדי מהווה פעולה לוגיקה מחליט להתמודד עם מסע פרסום מקוון. 95%D7%A0%D7%99%D7%9D’>בני ברמה. אך לפני שתעשה, אנחנו צריכים להיות חלק מהנושאים נעול, מיטוב האתר שלנו ואימות של אותו. שלב אחרון זה אינו חיוני, אבל זה נוח. אימות האתר אנו יוודא כי הקוד מכיל שגיאות, ששבורים אין קישור האתר הוא תואם עם כל הדפדפנים. ברגע שאנו יש אופטימיזציה אתר אינטרנט, לאחר מכן התיישבנו לחשוב. ראשית, להגדיר מה אתה רוצה להשיג המבקרים שלנו לעשות. אנחנו רוצים לקדם קו של מוצרים או שירותים, או פריט מסוים? איזה? מה יהיה ההצעה שאנחנו promocionaremos? מה הערך המוסף שאנו מציעים ללקוחות שלנו? כיצד יכולים אנו להבדיל עצמנו התחרות? שיש כל כך הרבה אתרים שמציעים פחות או יותר אותו דבר, מה יש לנו להציע את ההבדל? ו-, זה מה שאנחנו רוצים לקדם את קמפיין שיווקי באינטרנט? בואו נניח כי אנו חושבים כבר בעניינים אלו, וכי הערך המוסף בעל האתר שלנו, שאנו רוצים לקדם, הובלה והתקנה חינם של ציוד מיזוג אויר שאנחנו מוכרים.

זה יהיה שלנו סוס עבודה לאחר מכן. אנו יקדם אותו ב- Google. גוגל מציע לנו, בין חלופות רבות המציג לבצע קידום באינטרנט, קמפיינים. יש להם מאפיין אשר עלותו אינו קבוע, אך כי גוגל יחייב אותנו בכל פעם שמישהו ילחץ על קישור ממומן שלנו. כלומר, אם לב הולך, אף אחד לא מגיע, אנחנו לא משלמים כלום. וזה מה שנקרא קמפיין תשלום לפי לחיצה. אבל כמה צריך לשלם עבור כל לחיצה? ובכן, גוגל מאפשרת לנו לקבוע את המחיר לנו.

אבל הבעיה אנחנו מתחרים עם מפרסמים אחרים המכילים את מילות המפתח אותן. כלומר, אם מילות המפתח שלנו הן מזגן מפוצל, לדוגמה, ביטוח, יהיו אתרים אחרים להתחרות על הופעה בגוגל עם אותם מילים במילים אחרות, התחרות שלנו. שמנו את הערך קליק. אם אנו מציעים נמוכה מדי, נצטרך פחות סיכויים לקבל ברשימת המפרסמים מ- Google, כי התחרות שלנו משלם יותר. אבל אם אנו מציעים יקר מדי, בטח נשאיר, אבל אנחנו לעולם לא יכול לשחזר את ההשקעה על-ידי פרסום לבזבז. אם מוצר נכשל לנו X רווח, חייב לחשב שלחץ דרך שער שמרנית הוא 2% (אנשים מי לחץ על הקישור, שגרם למעשה את הרכישה). כלומר, עבור כל האנשים מאה נא לחץ על הקישור שלנו, רק שני יבואו לקנות, וזה מספר בלתי צפוי. אבל נצטרך לשלם עבור מאה איש שנכנסו. לאחר מכן, אנו חייבים לציין כי עלות לשלם עבור אלה לחיצות מאה נעשו על הקישור שלנו, אינו עולה על הרווח אשר משאיר אותנו עם מכירת המוצרים הללו, אנו למעשה השיגו. אחרת, נשמח הפסד כספי. לבסוף, אני ממליץ על הספר נהדר, בו מגולמים כל הסיבובים שאנחנו יודעים כדי להגדיל את הרווחיות בשימוש של קמפיינים PPC. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור