עסקים אוטומציה

כיום, עושים עסקים קשורה בעיבוד של כמויות עצומות של מידע. זה יכול להיות מידע על וחוזים, ביצוע רכישה ומכירה פרטים ומידע נוסף על לקוחות, הנהלת חשבונות מידע על דיווח. כל המידע הזה צריך להיות שיטתית ומאוחסנים כך שזה היה קל לשימוש. לאחר כל המידע הזה מאוחסן בארכיון העצום בצורת נייר. עכשיו כמעט כל העבודה לעיבוד אחסון, העברת מידע שבוצעה על ידי מחשבים עם תוכנה מיוחדת. שימוש במחשבים כדי לשרת את הצרכים מידע של הארגון היא אוטומציה עסקים. ילי בהחלט מבין את הסיפור. תוכנה לאוטומציה של העסק ניתן לחלק למספר קטגוריות. ביניהם: תוכנות עסקיות, תוכנת הנהלת חשבונות ותכניות להחליף מידע.

עסקי התוכנה (למשל של תוכנית כזו – יועץ התוכנית Plus) מכיל מאגר של חוקים ותקנות שונים, מאפשר למחשב כדי לאתר במהירות את כל הדרוש לארגון מידע משפטי. חשבונאות התוכנה (למשל C ‘1 – החברה) יכול “ללמד” את המחשב כדי לשמור על החשבונות, לחשב מידע פיננסי, לשלוח ולקבל מידע פיננסי ממקורות שונים. בעזרת תוכניות חילופי מידע עובדים יכולים לתקשר אחד עם השני ללא קשר למקום שבו הם נדרשים להעביר זה לזה נתונים, לעבוד יחד בצורה יעילה עם אותו מידע. דוגמאות של תוכניות כאלה לספק שירותי דואר, מערכות שונות של שיתוף פעולה. כמובן, זה חשוב עבור עסקים העסקי הנכון המשכיות עסקית אוטומציה.

זה דורש קבוע האבחנה של המחשב שדרוגי תוכנה. כדי לשמור על ציוד ותוכנות הנדרשים, ארגונים צריכים צוות מיומן, מסוגל לבצע תחזוקה כמו מחשבים, תוכניות שירות. בארגונים גדולים, לעתים קרובות עובדים כל מחלקות ה-IT, אשר לפקח על מצב של טכנולוגיית המחשב. העלות של שמירה על יחידות אלה הם גדולים, אבל הסגל רק מספר אנשי מקצוע המסוגלים באיכות גבוהה כדי להתמודד עם כל אתגר. ארגונים קטנים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמנו מחלקת ה-IT, כך מחשבים obsluzhianiya שלהם הם משתמשים בשירותים של ארגונים אחרים, ספקי שירותי ה-IT של מיקור חוץ. שירותים אלה מאפשרים לחברות להפוך תהליכים בלי להיכנס לעלויות תחזוקה נוספות של צוות משלהם ותחזוקה של מערכות אוטומציה. כך בדרך, אוטומציה העסק יכול להאיץ תהליכים רבים בארגון על ידי הפיכת הקצינים חשבונאות תקשורת אחד עם השני. אין צורך לשכור צוות להגדיר תחזוקה של מערכות אוטומציה, כמו ניתן להאציל משימות אלה לארגונים המספקים שירותים של מיקור חוץ ל-IT.