Turbotank

ועדיין, אני הלכתי על פני החנייה, אוחז בידיו של מחזיק מפתחות של קאיין סילבר הגיע כדי מחשבות של הדור הראשון של הגרמני “turbotanka”. כאשר ב שנת 2002 המסור שחרורו של קאיין, הייתה התגובה הראשונה ‘, פריק! “., אך לאחר זמן מה אנשים התחילו מוכן להתייצב מוצלב הראשון של פורשה. רבים ניבאו avtozhurnalisty הוא כישלון מהדהד, מול, למבורגיני כבר ניסה ליצור משהו כזה, הם לא הסתדרו, למעט כמה מקרים, אבודים במזרח התיכון. אבל הם שכחו כי בעשר השנים האחרונות הכדור נשלט על ידי משווקים שטועה לעיתים רחוקות. כל אלה “ג’יי ג’יי אברהמס עירוני קומפקטי», «קופה» chetyrehdvernye, הומצא על ידי מוחות מבריקים אלה אנשים יצירתיים למרות נראה מגוחך, אבל נמכר היטב. אז, אלה השנוא ביותר על ידי משווקים רבים הבינו כי יש צורך האנושות בדמותו של עשירי מהמכונית.

כך זה המשבר הפיננסי נראה משהו דומה ביאתו השנייה. על המקרה בא מהנדסים אשר השתמשו כדי ליצור פלטפורמה קאיין טוארג פולקסווגן. אז הפרויקט הועבר קוסמים של פורשה. לא יודע מה טכסי קסם הם היו עם התושבת, אבל vvinchivalsja פורשה כמעט 3 טון, גבוהה, לסירוגין, שבירת מקובלים לחוקי הפיזיקה, תוך שמירה על נוחות להפליא. אני מודה גם ציפיתי שיהיה כשל, אבל שווה עד טרמפ על זה. קאיין היה כל זה צריך להיות באותה מידה דובאי שייח, oligarch הרוסי, מנתח פלסטי אמריקאי או אשתו של שחקן הכדורגל של ליגת העל הבריטית. פונטו.

מצטער, יוקרתי, גדול, גבוה, מהר, ממולאים צעצועים, שונים אלקטרונית, יתר על כן, היכולת להעניק הנאה מנהיגה. נראה… טוב, קאיין היה כל כך נורא כי כיעורו כחזק היופי. בנוסף, רבים זה לא יופי, ואכזריות. לפיכך, קאיין זני nehiluju החברה את שטוטגרט, הגרמנים החלו להכין עם restyling. ניקח בחשבון את הביקורת, porshevcy עוסקת בעיקר בשינוי המראה. שינויים עיצוב החלק הקדמי של המכונה, אשר הפכה הרבה יותר הבעה וזריז, תודות אופטיקה ראש, חזית חדשה הפגוש, אשר הופיע אופנתי כיום הוביל רצועות falshradiatornoj חדש. שינתה גם את הצורה של אופטיקה האחורי הפגוש ומאחור. באופן כללי, קאיין יפה. המכונית לא איבדה את האכזריות שלו והוא נראה בעוד שכלפי חוץ יותר שנאספו, wiry המוגמר. תוספות גרמני גם עבר כמה שינויים. Tuaregovskij. החלשה, 3.2 ליטר V6, גדל עד 3.6 ליטר, מפתחת 290 עכשיו כוחות נגד קודמו 250, הדיכוי מאות עם אותו מנוע קפצתי רגע, עכשיו לוקח 8.1 שניות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רב שמואל אליהו . מיכלי רכשה אקסטרה 300 “קוביות” עובד נפח, כעת מפתחת כוח סוס 385, במהירויות של עד מאות קילומטרים לשעה על השניות 6.6 הגון. לבסוף, אפשרות turbocharged עכשיו מפתחת 500 כוחות גרסת טורבו 550 כוחות גירסה של האצת טורבו ס’ עד מאות של 5.1 ו- 4.8 שניות בהתאמה. בנוסף, קאיין החדש שם מערכת המתלים פעיל PASM, תמורת תשלום נוסף, תוכלו להזמין את המערכת PDCC (פורשה בקרת שלדה דינמית), רוב המכונית יתגלגל על השתלטות. אבל מספיק של התיאוריה, הגיע הזמן לשבת מאחורי ההגה. כאשר אתה מקבל מיד לסלון. תרגיש את האיכות “גרמנים” המסורתי. ארגונומיה היא ללא רבב. כל הפקדים נמצאים בדיוק איפה שצריך. הכל עובד, זה לא ברור hlipkosti תחושות כמו הספורט הקודם של רובר טווח, התקנים נקראים בצורה מושלמת. עם זאת, סלון קטן skuchnovat שהיא גם אופייני למדי עבור מכוניות גרמניות, חסרה התחושה של יוקרה, אשר התווספו סלון רובר “גדול”. בתנועה: גרסה גדולה של קאיין טורבו שם אוויר, מקום נהדר כל סדרים של הכביש, שידור יצירות ברור ללא מטומטמים, עיכובים, ובכך מבטיחה יכולת תמרון מעולה. מאיצה «פורשה» בבוגדנות מהר, ומהירות שזה לא מודגשת מדי. אבל ההפתעה האמיתית היא הקלות שבה הוא מנהל פניות. מערכת PDCC המייצגים את עצמם מן בוכנות המותקן מייצב מיסרו יציבות, כל הזמן צגים הגוף מתגלגל ומביא כמעט אותם. מתאוששת אדרנלין, שאומצה של קאיין גז לתוך הרצפה, נזכרתי כי היא עדיין רכב שטח, והיא החליטה להשאיר אספלט. על הנייר, כל כך טוב: הרחבת באמצעות סיווג אוויר-השעיה, מרכז נעילת דיפרנציאל וטווח נמוך. למעשה, הכל היה טוב מאוד, הדבר החשוב הוא לא לצפות מקאיין מעללי ב אוא ז צייד סגנון. אני יכול לומר כי מחירי off-road מתגבר קאיין מתחרותיה ישירה, למעט, אולי, טווח רובר ספורט, אפילו מאתגר מכשולים כמו תלויה באלכסון קטן אינו להעביר הרבה טרחה. לזכור עד כמה הם germanca גלגלים וצמיגים, שאני בחיפזון חזר האספלט, עד כדי כך ש שמונים אחוז של כל קאיין לעולם לא ילכו האספלט. בסיכום, אנו יכולים לומר כי למרות המאווררים יריקות וקללות פורשה, הגרמנים יצרו מכונית מדהימה. זה לא ידוע אם האוטו הזה בכל רחבי העולם. עם זאת, ניתן לומר בביטחון כי המכירות טוב המוענקת.