Poza Rica Teziutlan

בזמן דלקים כמו בנזין, דיזל המכירות גדל ב- 10 השנים האחרונות, בקצב ממוצע של 4.1%, 3.5%, בהתאמה, מכירות של גז טבעי עשו זאת בשיעור ממוצע של 6.2%. בשנת 2007 הסתכם סך היבוא של גז טבעי בארץ 23% מצריכת פחמימן הכולל. ערכים דומים מוצגים במקרה של גז LP. כדי לסיים את החשבון, אחד זה כואב בגאווה מקסיקני: 6. בזמן במקסיקו שישה בארות נקדחו בשנים האחרונות, באזור אמריקאי מפרץ מקסיקו, כעת הם הקידוחים 167 בשנה.

האתגר חשוב, אך הוא גולת הכותרת קצת מתקרבת לזו עם ההצעה אשר הצליח לענות על האתגר הזה: כדי) להסתכל אל העתיד. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . אתמול, האחרון. זה לא מוטל בספק כי כדי להתקדם צריך יש לך את המבט קדימה, להשאיר את העבר מאחור, כפי שהוא מקובל לחשוב. אולם אנו לא יכולים לתחקר בניתוח הגורמים של מצב לא רצוי, אשר כבר התעורר, חוויות שניתן לנקוט כדי להימנע לחזור. ניתוח של הגורם חיוני לשיפור. שאלות כגון הבאות מופיעות להטריד את הרשויות, אך צריך לעשות: מההכנסה שמן תלויים בלמה? למה לא הלך על השקעתו הגדולה ב חקר ופיתוח טכנולוגי? למה ההשקעות שנעשו בשבע השנים האחרונות יש כבר מימנה דרך המיקום של אג ח בשווקים הפיננסיים? למה יש אין r & d? אנרגיה חלופית ומכיוון הקיימים מנוצלים לא? זה משנה למה בנזין, גז טבעי, LP וגז?… לא תמיד אינטל. (ב) לעומת המוקד של ההצעה לאתגר מבוססת על הליווי, תמיכה מצדדים שלישיים.

שניהם מצטיינת בגישה זו, אשר הוא בדיוק הגורם החשד על-ידי המגזרים הפוליטיים של השמאל. ואת החשדות שלה לא נראה כל כך מופרכת. . בהחלט, שיתוף פעולה עם חברות או גופים הקשורים אחרים בלתי נמנע, בעולם הגלובלי של היום קשה, שאיננו, באופן כללי, פיתוח רק את הטכנולוגיה ואת כל תהליכי הייצור. עם זאת, הדרך שבה תמיכה זו מתעוררת אינה על ידי עצמו לבד, הפתרון הגדולה לבעיית ניצול המשאבים במים עמוקים. כאמור באותו מסמך האבחון: ישנם אתגרים מבחינת תהליכי התבוללות, בחירה, הסתגלות, יישום וניהול של ידע, טכנולוגיות חדשות, אפקטים זה להשיג פרוייקטים מצליחים לפתח Pemex ובשביל אשר אלו מתרחשים בזמנים הלאומי הביקוש הזה צריך. אפילו ויותר מכך, יש צורך יש את היכולות לפתח טכנולוגיות חדשות שהם מתמודדים תנאים בלתי חזויה בפיתוח פרויקטים. בסוג זה של הפרויקט, הרמות של אי ודאות גבוה מאוד ולעיתים קרובות דורשים הפיתוח של טכנולוגיות חדשות כפי אתגרים טכניים, גיאולוגי מתעוררות. אם החוט השחור היה כבר המציא, שם לבלות לפתח אותה. אבל אם אתם זקוקים התפתחות חדשה, מה שטוב, ישכור צד שלישי כדי לפתח אותו, או לפתח את זה אחד עצמו, יש לנו את האמצעים לעשות זאת?? או, השלישי הולך לחייב את העלויות של התפתחות הטכנולוגיה, גם ייפגש עם הפטנט. אולי יהיה עדיף לפתח את זה יחד ולשתף את הסיכונים והיתרונות, if פטנט צריך להיות. מצד שני, כייחוס עבור הנוחות של הדיאגרמות הנלווה, כיום PEMEX ניתן לשייך, למעשה מזוהה עם כמה חברות, כדי לייצר דלק. עם זאת, כאמור, זה לא ייצג פתרון אספקת הגז, ומה בזמנו הצעה מעשית לטווח קצר, כעת הוא נודניק על כלכלת המדינה, מאז זה מיובא במחירים בינלאומיים, בתהליך זה, התוצאה הסופית היא יעילה, שכן היא שוות ערך החליפין גולמי באיכות נמוכה וזולים מאוד על ידי בנזין יוקרה (premium), גם עם עלות נוספת לשלם את maquila של אותו, למרות שזה רק 50%. לכן מידת הדחיפות של שינוי לא מוטלת בספק, אם הם לא נמצאים, בשטח ואשר נועד להצדיק היבטים מסוימים פתרון של הדגם לבעיה, בהחלט את המקור של המצב, כוונה להסתיר את זה מוטלת בספק, ונראה, כפי שאתה אולי נניח, המצב וגרם בכוונה, בסוף, שהוא אין פתרון חלופי אחריותר אשר מוצע.