7 דרכים למכור את האתר שלך

יתחיל למכור באתר אינטרנט, הוא לא פשוט כמו שזה נראה. למעשה, זה כמעט נורמלי כדי לראות יזמים החלו אתר אינטרנט, מאמינים כי עם עצם העובדה של התקנה בשרת אינטרנט, מכירות תגיע באופן כמעט מיידי. חודשים לאחר מכן לגלות כי הדברים אינם כל כך מהר מאבדים עניין או להאשים את מעצב אינטרנט שלך. הערה זו, אציג כמה רעיונות פשוטים שניתן להשתמש כדי להתחיל למכור באתר האינטרנט שלה. האם והחברה שלו שמוכרת? לפעמים אני מקבל לאתרי אינטרנט נראה מבטיח, אבל אני לא יכול להבין מה הם מוכרים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. חברות רבות לבזבז רגע קשה להגדיר למה הם שם. הקפד להצהיר בבירור מה מוכרים על-ידי החברה שלך.

הודעה זו חייב לבוא הראשון למבקרים בו כדי לקרוא. רוב המבקרים אין את הזמן ולא סבלנות לגלות מה מוכרים על-ידי החברה שלך. זכור כי כל המבקרים מגיעים לאתר שלך ושאל: “מה כאן בשבילי?”. בעוד רוב בקרוב לענות על שאלה זו, יותר אפשרויות יהיה האתר שלך כי המבקרים להמשיך לגלוש בו, ולכן, כדי לקנות משהו. להראות לו את היתרונות של המשך קריאה ולקנות באתר שלך. מי היא החברה שלך? אלא אם החברה שלך היא קוקה קולה או Microsoft, מומלץ לכלול באתר האינטרנט כל מידע לגבי החברה שלך. לפני כן מישהו השקיע אגורה אחת איתך, מישהו מעוניין לדעת מי עושה עסקים. הקפד להציב באתר האינטרנט שלך על נתוני החברה, אימייל חשבון (עם קישור כך שהם יכולים לתת לחיצה עמך), את הטלפון ואל תשכחו לשים כתובת פיזית.

כמו כן מומלץ לכלול תצלומים; החברה שלך, הצוות שלך או המשרדים. תמונות לתקשר מידע רב, להקל על התהליך לקונים באינטרנט. קל דף הזמנה שלך למצוא? חברות רבות להסתיר בביישנות רכישות איגרת חוב שלה, כמעט כאילו הם פחדו לומר המבקר כי מטרתו למכור משהו. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. זה, כמובן, הוא הגדול ביותר של שגיאות. אם המטרה שלך היא למכור, הצב קישור בכל הדפים פילוח מידע להזמנות. לסמן אותו, ללא פחדים או ספקות: “לחץ כאן כדי לראות מחירים וכיצד להזמין”. מציע דרכים שונות כדי לקנות. לחברה שלך יש אתר אינטרנט, לא אומר שיש באינטרנט כל המכירות שלה. באתר האינטרנט שלה כולל טלפון מחלקות המכירות, הנתונים כדי להפוך לבנק להעביר ואפילו את הכתובת שלו כך שהם יוכלו לשלוח לך המחאה. רבים אולי להזין את מספר כרטיס האשראי שלך, אך אחרים יעדיפו לפעול בדרכים מסורתיות יותר. למה מאבדים מכירות אלה?. כולל הערות מלקוחות מרוצים. זה נוח מאוד למקום המלצות. אחת הנקודות הראשון עבור אנשים לקנות את המוצר שלך, היא ליצור אמון. המלצות של לקוחות מרוצים הם כלי נהדר כדי ליצור ביטחון זה. אבל למען האמת איתם, המלצות אלה יהיו אמינות רבה יותר אם הם כוללים שם מלא של הלקוח שלך, שם החברה שלך, העיר בה הוא גר. לקדם את האתר שלך. לפי מספר מחקרים, הלקוח שלך עליך לבקר באתר האינטרנט שלהם לפחות 7 פעמים לפני שאתה מבצע רכישה. לכן הוא רעיון מצוין כדי להגדיל את מספר המבקרים. יותר מבקרים לך, אתה תעשה יותר מכירות. אפשרות קידום באמצעות עלונים, newsgropus, בריתות עם אתרים אחרים, או לשכור חברה אשר מוקדש משימות אלה עבורך. למרות הקידום של אתר האינטרנט אינו מורכב להחריד, אתה צריך להשקיע זמן ואנרגיה, אשר מצד שני, הרבה יותר טוב מבלה עסק משלך. זכור כי האינטרנט הוא סביבה המבוסס על מידע. האנשים המחוברים למצוא מידע טוב. הוסף פריטים מסוימים באתר שלך לדבר על האזור שלך מתמחים. אם אתה מוכר שירות בינעירוני, להציב מאמרים על איך להתמודד עם שיחות עבודה ופיתוח שירותי טלפון. אין צורך כי הם ארוכים, כמה פסקאות מספיקים עבור הקוראים ממהר. אם אתה רואה פריט שאתה אוהב עבור האתר שלך באתר או ידיעון, אחר שלח הודעת דואר אלקטרוני מחבר כדי לבקש הרשאה לשים אותו על שלך. ניתן להגדיל את המכירות מיד לוקח בחשבון אלה הנחיות פשוטות כדי לעצב או לעדכן את האתר שלך. אם אתה אוהב מאמר זה, לראות פריטים נוספים כמו זה.