3 אפשרויות לפרסום שלך במייל.

פרסום ידיעון אלקטרונית או ידיעון היא דרך מצוינת לשמור על קשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים שלנו. עם זאת, פעמים רבות אנו עומדים בפני קשיים מסוימים ביישום זה. יש לך כנראה שמע או לקרוא כי אנשי קשר לפחות 7 יש צורך עד אדם לקנות מוצר או שירות. לכן, חיוני ליצירת דרך לשמור על קשר עם מבקרים לאתר האינטרנט שלו. אבל כמובן, יזמים המומים עם הכמות של משימות שלפנינו. פעמים רבות, פשוט לדחות את הנושא כדי להימנע מהוספת פעילות יותר! ובכן, ישנן אפשרויות שיאפשרו לך את המשימה! יתר על כן, שכירת מערכת פשוטה autorrespondedor שיבצע אוטומציה רבים של פונקציות אלה, וכך להימנע משימה חוזרת נוספים. ואז להציג את 3 אפשרויות פשוטות כדי להתחיל את הניוזלטר או במייל: ליצור ידיעון ירוקי של: בעצם מתייחס ידיעון שתוכנם יכול להיות ניסח מראש. הם יכולים להיות טיפים קצרים שבועי, דו שבועי, חודשי או דו-חודשי.

בכל מקרה, עליך לכתוב את הסכום הנדרש (לדוגמה, 53 מועצות שיהיה מוכן כל השנה, אם אתה רוצה לשלוח את זה על בסיס שבועי). . אז, פשוט להשתמש במערכת autorrespondedor כדי להעלות את התוכן של כל אחד מהמספרים, הזן תדירות המשלוח וגמרנו! הידיעון יופץ באופן אוטומטי למנויים. להרכיב קורס מיני בדואר אלקטרוני: ככל הנראה אתה מומחה בענף שבו הוא מנגן. אם לא מרגיש הוא מומחה, בכל מקרה יהיה לך קצת ניסיון שבאפשרותך לשתף עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. יצירת מסלול מיני בדוא ל אינו צריך להיות משימה הפרעונים.

פשוט תחשוב על המבנה של מה רוצים לתקשר, לזהות את הבעיות בעוד כל פרק, לכתוב סדרה קצרה של הודעות דואר אלקטרוני כמובן. לאחר מכן, להעתיק ולהדביק כל אחד הטקסטים הללו במערכת שלהם של autorrespondedor ואת בקרוב תתפרסם של המיני-קורס באופן אוטומטי כך תקבל מנויים. לשלוח רק מבצעים מיוחדים: החלופה השלישית ניתן להשתמש אם אתה מוכר מוצרים או קורסים בתקופות מסוימות של השנה. במקרה של ידיעון מסוג זה, יכול להציע מנוי שבו אתה מציין למבקרים בו כי אותם. אצור קשר עם מתי יש חדשות, מבצעים או חדשות הרלוונטיים. לא חייב לפטר חלופה זו, כי יהיו אנשים שרואים שרוצים לשמור מיודעת, סימן. בכל מקרה, לאחר טופס מנוי באתר האינטרנט שלך באינטרנט הוא כלי מצוין לבניית בבסיסו של אנשי קשר. עדיף שתהיה לכם דבר! יש לך זמן לשפר אותו, אך יש לזכור: הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל! לשמור על שחרור עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים שלה!