10 כללי הזהב להצלחה באהבה באינטרנט

בצע את השלבים הבאים פשוטים באינטרנט תיארוך ניסיון להיות חיובית ומתגמלת כפי שכולנו יודעים, השיטה האהובה של לפגוש אנשים ולוח הכרויות לרווקים (גברים, MujeresLibres ללא התחייבות) ברחבי העולם היא להצטרף אתר היכרויות באינטרנט. אבל מה אם רובם אנשים הוא לא דן יש זה רק סביב 10% של אתר הכרויות חברים נפגשים ביעילות בתוך לקבל איש קשר של ידידות, אהבה, ועוד כדי לטווח ארוך במקום הנבחר, עצום של 70% לא יקבל הודעה של חבר אחר. אם בצע 10 צעדים פשוטים המפורטים להלן, אתה גם יכול להצטרף 10% כי הם אהבה ורומנטיקה באינטרנט. 1 בחרו את האתר. עלייתו של היכרויות באינטרנט סיפקה מספר רב של אפשרויות עבור הצרכנים, אבל אתה צריך לקחת רגע כדי להחליט על הסוג של ידידות, אהבה, שאתה מחפש, שלא לדבר על העיר או היישוב שבו היית מעדיפה שהוא או היא כדי להיות ממוקם. ישנם אתרים עבור נישה קייטרינג בכל המגזרים (משקי הבית, רוכבי אופניים,) (גייז, וכו ‘) באופן כללי כל האתרים הגיע אז ברוכים הבאים כמו ישנם אתרים עיר או מדינה מסוימים, מקומות עם מבט כלל-עולמית. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. בחרו האתר המתאים לך היא כנראה ההחלטה יותר חשוב זה כאשר אתה מבצע חיפוש שותף בקו. 2 בחר שם משתמש נהדר.

הרשמים הראשונים תמיד אחרונה, זהות באינטרנט נותן לך שחברי דבר ראשון האחר יראה לפני הצ’ק-אאוט לפרופיל שלך. גם אם אתה מחליט להשתמש בשם כריסטיאן שלך, אבל אם אתה הולך על ידי תועבה או רמיזות מינית המסלול (אשר אנשים רבים נראה כי הם עושים), כי תמצא כי חברים אחרים ייתן לך בחורה שלילי, שלילי, צריכים להתחנך ובלי להזכיר כמילים nik שם פוגעני או גס. 3. להעלות תמונה. דבר זה חיוני, מאז אחוז משמעותי של חיפוש אנשים רק עבור חברים אשר מפריע לכלול תמונות, ברצונך לראות מה חברים אחרים נראה אז היא סיבה כי אנשים אחרים מרגישים את אותו הדבר כלפייך. כן זה רק תמונה שיש לי הוא לא מחמיא במיוחד, שתמיד ניתן לציין בפרופיל שלך -.

זה יותר טוב זה אין בכלל אין תמונה. 4 להשלים את הפרופיל שלך. אין דבר יותר לשים את פרופיל הוא צועק “אני לא יכולה להיות טרח לעשות זאת כהלכה”. אם אין לך זמן להשלים כל הקטגוריות כאשר הוא מעלה החתימה ולאחר מכן בצע את הזמן לעשות זאת בהקדם האפשרי. 5. להיות אופטימי וחיובי. אם אתה מרגיש קצת מדוכא או לא חסר ביטחון, עכשיו זה הזמן לומר אותו כאשר אתה כותב תיאור שלך זהה. אם תמצא בביטחון, שמח ומלא כיף, אתם תקבלו הרבה יותר תשומת לב זה אם תמצא הברתי מונו או למטה עם autostima נמוך. וזכור, ההומור הוא אמת כדי לשבור את הקרח, תאווה גדולה. 6. הרחב את קריטריוני החיפוש שלך. אם תלך בדרך כלל לאנשים שיש להם שיער בלונדיני, עיניים כחולות, בין 5’4 עד 5’6 “, הגבל את החיפוש הפרטים רק האלה, אז אתה מתגעגע במספר רב של חברים אחרים. כדי להתחיל עם, רק חיפוש לפי מין, גיל, מיקום, ככה זאת שאתה נותן לך ביותר האפשרי המספר הגדול ביותר של בחירה. 7. לא לפטר אנשים באופן אוטומטי. אם תקבל הודעה ממישהו זה הפרופיל שאתה אוהב אבל זה לא כולל טרח לכלול תמונה, עליך להזין מחדש ולאחר תתבקש לשלוח תמונה לכתובת הדוא ל שלך רגיל. תמצאו כי הרבה אנשים מוכנים לעשות את זה. אחרי שטרחת לשלוח לך / קשר להודעה. 8. להשתמש בכל התכונות המוצעות. אתרים רבים מציעים הרבה יותר מאשר מערכת דואר אלקטרוני פנימי. אתרים מסוימים יכול לכלול העברת הודעות של קול, ואילו אחרים את חברי הצ’אט, לפלרטט ב- “זמן אמיתי” עם אחרים חברים יותר לנצל כל במה שעומד לרשותכם, יותר אפשרויות יש של יצירת קשר עם מישהו במיוחד. 9. להיות פרואקטיבית. זמן נרשמו ואתה צריך להשלים את הפרופיל שלך, שלא נחכה לאחרים לשים להיות בקשר עם לך. במקום של מי אתה חושב זה יכול להיות התאמה טובה עם עצמך, לכתוב ולהציג את עצמך. רק תגיד “היי, אני אוהב את הפרופיל שלך, ÿpor מה אומר כי כתבתי עבורם, להצביע על דברים שאתה חושב שיש להם במשותף.” פתיחת הודעה ארוכה של יצירת הרבה יותר רושם קצר, משטח. 10. לחזור לבקר את פורטל אנשי הקשר. האתרים הפופולריים ביותר היכרויות יש אנשים חדשים שמאחד את כל הזמן לזכור – להיכנס לפחות פעם אחת כל יום לראות את החברים האחרונה ולא יוכלו ליצור קשר עם מישהו שאתה אוהב את המראה של לפני שיש אחרים את ההזדמנות לעשות זאת. כמו כן, עליך לזכור כי ברוב המכריע של אתרי, חברים נכנסים לרוב מופיעים מעל במרדף אחר הכרזות להם כי הם לא עבור פרופיל זה יהיה קל יותר לזהות אנשים שאיתם אתה יכול להיות תואם. לכן יש את זה – ההצלחה של היכרויות באינטרנט לא מדע טילים, אבל זה רק לוקח קצת מחשבה ומאמץ קצת, ואם זה לדבוק בחוקים 10 שציינתי לעיל, ואז חייך האישיים יקבלו זמן קצר הזמנת הבית מגיע כמובן כפי לפתות אישה או גבר, הספר של פיתוי.