תזונה נכונה עבור הכלב שלכם (חלק שני)

מתי להתחיל תזונה נכונה עבור הכלב שלכם? מרגע הלידה. אופספרינג תשיג מקור מצוין של תזונה, נוגדנים מאימותיהם. ב-24 השעות הראשונות אחרי הלידה, כלב מייצרת נוזל הנקרא קולוסטרום, זה נוזל אותן נשים לייצר רק אחרי הלידה, אבל לפני את החלב. בזה הם נוגדנים colostrums כי האמא נחשפה בידי החיסון אשר קיבלה. אז אם יש לך אמא עדכנית עם היריות שלהם, צאצאיהם יהיה מוגן לפחות עד שיהיה מבוגר מספיק. במקרה הזה אני חושב ש ישראל בכר צודק במה בהוא אומר. כדי להפעיל את תוכנית החיסון שלהם.

בדרך כלל נוגדנים נשארים בדם של העגלים עד שיש להם כמה שבועות. בלי קולוסטרום, סיכויי ההישרדות של הגור יכול להיות דרסטי מופחת. קולוסטרום מקור הגנה ותזונה, גם ממלא תפקיד חשוב בשמירה על הרמה של נוזלים הגור. כדי להבטיח את הלב החדש של עבודה גור, אתה צריך כמויות גדולות של נוזלים. לעניות דעתי טבע יכול לקבוע . קולוסטרום עוזר כי כל זה מבוצע כהלכה.

לאחר 24 שעות, האם יתחיל לייצר חלב עבור צאצאיהן. רוב המומחים מסכימים כי גור לקחת חלב עד 3 או 4 שבועות, כאשר זה יתחיל להראות את השיניים. פעם שיניים מתחילים להופיע, הם צריכים להתחיל להוסיף הדיאטה של מזון מוצק גורים מאז שהם יכלו לפגוע הפטמות של אמא שלו. אם גור או יש ניסיון עם הגורים, ידעת איך הם מרגישים השיניים החדות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. דמיינו את הכאב אמו המסכנה חייב להיתקל אם אתה בטעות חתכתי בזמן ההנקה. רוב הוטרינרים של מגדלים ממליצים כי הגורים הם עם אמה שלה המלטה עד גיל, לפחות 7-8 שבועות. עד אז, הם כבר יהיה מספיק מבוגר כדי להיות גמל ולא מוכן להתחיל חיים חדשים עם אתה. ישנן מספר שאלות זה אתה צריך לשאול מי אתה כלבלב הביא. לוודא כי הגור אתם ניזונים כבר כראוי במהלך 24 השעות הראשונות. בדרך זו, אתה יכול לוודא כי רכשה את קולוסטרום. גם שאלה כי דיאטה בעקבות הצאצאים. לגלות איזה סוג של עוגיות הרבייה מקבל. הדבר החשוב הוא כי הגור ממשיכה לקבל את חומרי המזון הדרושים לפיתוח המושלם שלך. אם ברצונך לשנות את הכוח של הגור שלך, להימנע מזון משומר, מאז הם מורכבים בעיקר מים, סוכר ומלח. הגור שלך לא צריך מלח או סוכר, מונע מזון משומר והן לח למחצה. מזון רך מאוד עלול גם לגרום לבעיות בשיניים של הכלב שלך. נסה מזון יבש. כדי להיות יותר ספציפי, נסה קציצות יבש יש בשר כמו החלבון העיקרי. הם בטח יש לפחות 28% של החלבון הכולל כך הגור שלך לגדול בריא וחזק, כמו גם לעזור לחזק את השיניים. בעת החלפת מזון, אתה לא פתאום, שכן זה יגרום הרס בבטנו של הגור שלך. . אתה חייב ללכת על ידי ערבוב המזון הקודם עם חדש במשך שבוע. לעיתים קרובות יצטרך להאכיל את הגור שלך?… לגורים פחות מ 6 חודשים צריכים לאכול לפחות שלוש פעמים ביום. לאחר שישה חודשים, אתה צריך לאכול פעמיים ביום, לאחר שנה שהוא הגיע, אתה צריך לאכול רק פעם ביום. כמובן, זה הכל תלוי את הגזע ואת מידת הפעילות של הכלב. כלב גדול שעושה הרבה מאוד פעילות יכול להועיל שמאכילים אותי פעמיים ביום במקום פעם. זה לא רעיון טוב עבור הכלב תמיד יש אוכל לרשותכם כי זה יכול להפיק השמנת יתר. זכור כי כלבים אינן נמדדות על ידי אכילת חתולים. לגלות את כל הסודות לאימון הכלב שלך ולשמור אותו בריא עם אילוף כלבים ב: תודה רבה, יום טוב! Sánchez באפריל.