רוצה קידום?

בקבוקי השמפניה כבר הולך לחגוג קידומו. יש לך עבודה בתשלום גם אתה אוהב? שלה מאוד מעניינת. אתה משתמש כישוריהם במלואם, והבוס שלך באמת ערכי התרומה שלך! אם אתה מזהה את עצמך במשפט לעיל? מזל טוב! אם אתה רוצה להיות אמיתי? איך אתה יכול לגרום לזה לקרות? אנשים רבים תקועים ללא מוצא עבודה, טינה המועברים על ידי קידום. הם יודעים שהם מסוגלים יותר, אבל משהו מונע מהם להתקדם. רוצה להצליח? מה כדאי לעשות? הדבר הראשון שיש להבין הוא שאם אתה עושה דבר שונה אז שום דבר לא ישתנה. אז זה מה שאפשר לעשות מעשה. שנית, אתה צריך להתחיל להסתכל על עצמה במקום להאשים את עמדתם על אחרים. תהיי כנה עם עצמך.

תעצמי את העיניים, לראות את עצמך בעבודה כפי שאחרים רואים אותך. בימים הקרובים בעבודה, להקשיב לעצמך לשקול כיצד לפעול. האם אתם מתנהגים כמו חומר קידום? שב בשקט וכתוב לעיונך על בסיס איך הם מבצעים בפועל עכשיו. כלול ביקורת על הרגלי העבודה שלך, שמירה על זמן, אמינות, יכולת לעבוד, תשומת לב לפרטים, דיוק, כיצד להתמודד עם הלחץ. תחשוב על היכולת שלך לעבוד כצוות, איך את מסתדרת עם עמיתים ולקוחות או לקוחות, מיומנויות התקשורת שלך.

האם בעיה או למצוא ספק פתרון? האם אתם מתלוננים על דברים או להתמודד עם אותם בונה ומועילה. האם זה מספיק כדי לשרוד או להתגאות ב – עבודה יפה מאוד? האם אתה נלהב, נאמנים ומסורים? מה הכישורים שאתם מציעים? הצעד השלישי הוא חושב על העבודה שאתה רוצה לעשות. איזה מין בנאדם אתה צריך? תחשוב על הכישורים המאפיינים האישיים שאתה מחפש אם היית במפגש הפאנל. רשימת הכותרות הבאות: מאפיינים אישיים, הכישורים, הידע והניסיון. השווה התייחסותו למפרט העבודה להיווצר. תחשבי טוב, אנחנו ממליצים לו ללא סייג את עצמך לקידום? האם יש תחומים שצריכים שיפור או לפתח? האם יש לך מספיק ניסיון? איפה ההבדלים? מה שאתה צריך לעשות כדי לוודא שיש לך את מה שנדרש? רביעית, לזהות את מטרותיך כאשר הם רוצים להשיג אותם. הייה יעדים מציאותיים ומאתגרת. לפתח סדר יום כדי להשיג את מטרותיהם. מדברים על אותם לאחרים ולהפוך אותם למעשה לקרות. זכור לחגוג את הישגיהם. אם זה יימשך זיכרון רע קורה לאנשים מוצלח. אל תוותרו, אבל השימוש של כישלון בכל הזדמנות ללמוד ולהתפתח. ודא קידום מודל התנהגות הגונה. זה עשוי לעזור אם אתה חושב שאתה מכיר אנשים שהם מודל לחיקוי טוב, או מה הבוס האידיאלי? תחשוב על מה שעושה אותם טובים. ערכו רשימה של תכונות של קידום בבית או בעבודה במקום אחר בכל דרך יש התייחסות לדעתו של מי כרגע עובד לספר. השלב החמישי הוא לקבוע פגישה כדי לראות את הבוס שלך. האם אותו במועד נוח להם, כאשר הם יכולים להתרכז על סדר היום שלהם. הכן למה אתה מתכוון. "אני מתעניין מאוד בפיתוח הקריירה שלי. מה אתה חושב שאני צריך לעשות כדי להיות מוכן לקידום? הקשיבו הערות עם ראש פתוח. בקשו תמיכה והדרכה בתחומים הדורשים פיתוח. הראה להם תוכנית הפעולה שלך ולעשות להשתתף בתהליך. תהיו כנים בהתמודדות שלך עם עצמך ועם אחרים. לדעת את נקודות החוזק שלך ואת כתובת חולשותיה. האמן בעצמך ואחרים שמאמינים לך. לקחת אחריות על הגורל שלך ואת האפשרויות הן אינסופיות. יועץ עצמאי הסופר חיים מאמן ג'ינה גרדינר אוהב לעבוד עם אנשים אחרים תמיכה על מנת להפוך את הטוב ביותר את הפוטנציאל שלהם. מתואר על ידי Ofsted כמנהיג "השראה" ו "המשקיעים אנשים כמאמן של" מרשים ורבו יוצאת דופן. פיתחה תוכנית הכשרה חדשנית למופת "לפיתוח באמצע המתעוררים העליון. ג'ינה יש אינטרס חזק בצמרת, ביים מגוון רחב של פעילויות הכשרה בהנחיית עם יחידים, בתי ספר וארגונים אחרים בעבודתו בתור מאמן או מדריך, שתומך אנשים יחידים או הארגון לפתח, אמון במנהיגות אנשים מיומנויות משלחת אפקטיבית, מעצימה אותם לראות את עצמם כחלק מהפתרון. אם כדי ללמוד עוד דואר אלקטרוני: ג'ינה גרדינר ntlworld.com gina.gardiner הוא גם מחבר הספר "לאכול טוב לחיות טוב עם מחלת הצליאק" בספר זה נכתב מתוך ניסיון ממקור ראשון של להיות צליאק לקבלת מידע נוסף או. כדי להירשם ללכת ezine חודשי חופשי שלנו ahref = "