ציפורים למכירה

רבים מסכימים הקסם שאנו חשים עבור הציפורים. פה ושם אנו יכולים לראות את היצורים האלה היפה של הטבע שר וטיסה באושר. ניתן גם לראות שלהם הנורבגי מביא לעיתים קרובות הכי תוסס ומגוון הצבעים. תכונות אלה להפוך עבור רבים באשר לי של ציפורים חיות מאוד אטרקטיבי, ראוי להערצה. היא המשיכה הזאת כי אנחנו מרגישים רבים כי ישנם מקומות רבים שם יש מכירת ציפורים. סוחרים עוסקת מכירת ציפורים למנף את המשיכה הזאת של אנשים להציע להם כמוצר בשוק, אבל זה יכול להיות להפסיק לחשוב כמה דברים על מכירת ציפורים לפני בעליצות להשתתף בכל חנות ציפורים כדי לרכוש אותם.

אני חושב שיש דברים רבים חושבים כי הן קשורות עם קניה ומכירה של ציפורים. נניח כי הראשון הוא שיקול עם הציפורים זהה: שאנחנו אוהבים ומעריצים אותם למה אנחנו רוצים לראות אותם שבויים? אנו יודעים כי כאשר אנו קונים ציפורים במקומות מכירת ציפורים רוכש חיה להשאיר אותו בכלוב, אלא אם כן נלך למקום של מכירת ציפורים כדי לרכוש אותו ולשחרר אותו, וזה מסוכן באותה מידה אם לא נעשה כן. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. בעת רכישת ציפור במקום מכירת ציפורים אנחנו מעניקים חסות התנהגות שגורם ציפורים נלקחים מתוך הסביבה הטבעית שלהם הם כה זה בעצב שבויים במקום אחד, מונעים מהם את סביבתם הטבעית של התפתחות החיים. זה יהיה שיקול ראשון על המכירה של ציפורים. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא לראות אם ציפורים שמותר למכור מנורמות לאומיים ובינלאומיים אקולוגי המסדירים מדינות נמכרים במקומות של מכירת ציפורים. הדבר נכון במיוחד כאשר אתה עם מקום של מכירת ציפורים איפה המוצעים ציפורים אקזוטיות עבור לקוחות.

מכירת ציפורים הוא מוגבל במידה רבה, שכן ישנם הרבה ציפורים אקזוטיות זה נמצאים בסכנת הכחדה או סובלות הרבה התעללות לעבד על ידי אשר לכדו אותם ואז לתת להם את המקומות שבהם מתבצעת מכירת ציפורים. לכן, אתה חייב לנסות. להיות מתחשב. במקרה הזה אני חושב ש ישראל בכר צודק במה בהוא אומר. כשאתה הולך למקום של מכירת ציפורים, מאז כי על-ידי תמיכה שיטות עבודה מומלצות אלה אלה תומכים התעללות סכנת הכחדה היא עדיין הציג. לקחת בחשבון שיקולים אלה, קבלת החלטה בעניין, אתה יכול לקנות את הציפור שלך איפשהו במכירה של ציפורים. כנראה שהחלטת כי לא תשא את תשומת ליבו את הדברים האלה, אלך להביא את הציפור שלך בכל מקום במכירה של ציפורים. אם כך, אז עליך לוודא שאתה טוב של הציפור שרכשת. אנשים רבים הולכים המקומות של מכירת ציפורים, אתה טוב מייעצת כיצד לטפל בהם. בדרך כלל במקומות האלה של מכירת ציפורים לתת הוראה אפילו המינימלי בדרך של דאגה הציפור אתה רוכש, אז אם אתה לא יודע מהם הטיפול המיוחד שיש לך איתו, יש לך חובת אפילו לשאול במקום של מכירת ציפורים.