פתרון טכני לבעיה של הנהג בוהק בלילה

בעת הנהיגה בלילה בוהק הבעיה מתעוררת באופן בלתי נמנע פנסים של רכב מתקרב. והיווצרותם של נורות קסנון-קסנון ואת רק להחמיר את המצב. למרות ההתאמה המחמירים של פנסים, מסנוור כל עדיין מתרחשת, פשוט כי אתה לא יכול לבנות רכב קדמי מערכות אופטיות עם זוויות חדות מוליכות חשמלית. לכן, מנהלי התקנים באופן בלתי נמנע מתמודד עם הבעיה של בוהק, כל אחד מחליט בדרכה שלה. ב יש הרבה אמצעים טכניים, אשר נועדה לפתור את הבעיה של בוהק. הם כולם מתחלקים לשתי קטגוריות: חלקם נועדו לצמצם את הזמן של הסתגלות, אחרים לבטל בוהק כעובדה.

התקן, להפחית את הזמן של הסתגלות באופן כללי הם סבירים, אך להפחית את זמן הסתגלות כדי לא יותר מ 20-30 אחוז, בזמן זה לא פותר את כל הבעיה. האמת זה במהלך הלילה הרגישות של העיניים של מיליוני פעמים יותר במהלך היום הגיע הזמן. בכל רגע של מסנוור מכה קלה על העיניים. העין מתמודדת עם זה די בקלות, אם לא עובדה לא נעימה אחת: הסתגלות לרמת ‘נורמאלי’ לאור החשיפה מתרחשת מעל גדול יחסית זמן-בין 10 ל-30 שניות. אם זה היה במצב סטטי, אז זה בסדר, אבל בתנועה זו הסתגלות הזמן יוכיח מכריע.

למעשה, בעוד הנהג עובר כמעט באופן עיוור! לכן, זה חשוב להילחם עם הזמן מופחתת של הסתגלות ולמנוע סנוור ככזה! ישנם רק שני פתרונות טכניים כדי להימנע הבוהק הוא מכשירי ראיית לילה (NVD) וכל מיני מערכת וידאו, תמונה של הכביש מועבר לצג מסך רכוב על לוח המחוונים. NVD הוא התקנים יקר המותקנים במכוניות של מנהלי פרימיום-class וברור שלא מתאים לאורך זמן השתמש. . מערכת הוידאו לעבוד היטב, אבל לא בלי החסרונות: הצג הוא בגודל קטן, יותקן במיקום לא מתאים מאוד עבור מנהל ההתקן (דורש תרגום להסתכל הצידה). בנוסף, המחיר של מערכות כאלה חורג 1500 דולר ארצות הברית. החיסרון הגדול ביותר של שתי מערכות אמינות. ניתן לשער את ההשלכות של כשל של מכשירי במצבים קריטיים, לדוגמה כאשר stepper מנוע התקנים אלה. סוגים שונים של משקפיים-antifary (בוהק) ו- “התמונות” להגדיל את החדות בזמן בשעות היום, דמדומים, אבל בלילה, במאבק נגד מסנוור לחלוטין חסר תועלת ‘לחתוך’ חלק הספקטרום של השדרים הנכנסים אור שטף-לא הכי טוב ההחלטה. בלי להפחית עוצמת, משקפיים כזה עיוות התמונה האמיתית של הכביש ולסחרר. יכול הנהג במצבים קריטיים. זה חל גם על המשקפיים פולארויד. ‘פולרויד’ יש חיסרון נוסף-הם מדי להחליש את מוליכות-על 47%, תוך הגבלת מוליכות חשמלית של לא יותר מ 25 אחוז מותר גם על הכללים של תקני הבטיחות CIS ואירופי. למרות העלות נקודות פחות או יותר הגון מגיע 250 דולר ארצות הברית. (סינית “מקבילים” עם זכוכית קונבנציונאלי, נצבע בצהוב לא נלקחים בחשבון). בפעם האחרונה LAGRA נקודות הופיעה עם מה שמכונה ‘חלקית מעבר צבע’ שקיפות. עדשות עבור נקודות אלה הן מפותחות מעבדה LAGRA אופטיים. בנקודות אלו המגזר השמאלי חישב בבירור שקיפות מעבר צבע, עם נקודות שדה ושקופה לחלוטין. עקרון הפעולה של נקודות מבוססת על שני גורמים: 1. אור רכב מתקרב ברגע של העוצמה המקסימלית מגיע מצד שמאל. 2. נקודות הנהג מבחינת המכניקה הם מערכת samonastraivajushhujusja. במילים אחרות, הנהג בזמן ההתכנסות, כאשר הגנה מספקת מפני בוהק יכול “לטפל” שטף הארה מונה על-ידי הפעלת בצוואר. במקביל, הוא אינו צריך להעביר נוף מהשורה של הכביש-עיניים להסתכל קדימה. היתרונות של פתרון זה הם ברורים- תפיסת הצבע של הנהג לא מופרע, הבוהק לא יתרחש, ויש לא בוהק מ השמאלי במראה האחורית. באותו הזמן, המחיר עבור המשקפיים האלה הם די מקובל על 100 דולר ארה. Add to your understanding with נפתלי בנט. על בסיס הסכום הכולל לעיל, ניתן להסיק כי נקודות LAGRA הם כיום אמצעי זמין רק מסנוור הנהגים המתקרבים.