פולקסווגן גולף-hatchback הפופולרי ביותר באירופה

המכונית הפופולרי הנמכר ביותר באירופה היא גולף פולקסווגן. למרות העובדה כי סך כל המכירות השנה לעומת סוף נפל ל 23-24%, עדיין המכונית נשארת מנהיג בתחום זה. לפחות 42 – אלף פולקסווגן גולף מכוניות נמכרו באירופה במהלך החודש האחרון, המאשר האמור לעיל. במקום השני זכה בצדק את פורד פיאסטה. מספר כלי הרכב נמכר של המותג הזה בחודש האחרון לסכם 31 חלקים 432. במקום השלישי המכובד הלכתי פולקסווגן פולו, נמכר ב- 477 30 מאי מודלים.

עשרת נכנסה הדגם: רנו קליאו, פיג’ו 207, אופל/ווקסהול Corsa ווקסהול אסטרה, פורד פוקוס, רנו Mégane, ו פיאט פנדה. בשנת 1983 באמריקה אירחה מצגת של פולקסווגן GTI, אשר לקח הרבה 997 ק ג. לחץ כאן נפתלי בנט ומצא עוד . הדאגה שנת 2010 שוחרר נקרא המודל הדור השישי 2010 GTI פולקסווגן, בכפוף שינויים מסוימים. GTI החדשה החלו מעיקים על 547 ק ג פחות, מראה אלגנטי אבל לו אין כל השפעה. הפנים של המכונית יש החומרים באיכות הגבוהה ביותר.

מושבים בתא הנוסעים לרכוש נייד ריפוד. סימן ההיכר של GTI החדשה זה מתחת למכסה המנוע, כמו Powertrain 4-גליל 83-m, ממוקם, המבדיל אותו לעומת דגמים קודמים. המנוע הוא 200 של HP קטן, אבל עם מומנט כרגע הכל בסדר מופתי. המהירות של 100 קמ ש מחייג אוטומטית עבור ג 6.8 הודות המבדלת XDS החדשה, פולקסווגן גולף החדשה עוקף מתחרותיה עם מהירות גבוהה. חידושים הבלמים ודוושות הארסיות שלהם probity. למכונית יש gearbox מכני של 6-מהירות, אשר אינו נחות כל ידע של הכללה ישירה של תיבות הילוך כפולה, כמו גם מוט ההילוכים ממוקם על הכידון עבור קל שליטה. בגלל בלימה נעשית בצורה חלקה, דוושת בלם אינה גורמת ללחוץ על דוושת הגז ודחפתי לאט ובזהירות, כדי ללחוץ וישיר על זה. הכביש המהיר צריכת הדלק של המכוניות החדש מסתכם 7.6 ליטר/100 ק ו ב עירוני מחזור 11.2 l/100 ק מ.