סקרים בתשלום – להרוויח כסף באינטרנט

עכשיו באינטרנט היא מתרחבת במהירות. כמעט כולם יודעים שהרשת יכול למצוא כל מידע, קבצים להורדה, צ'אט, קניות, והכי חשוב לעבוד. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. אנשים רבים מאמינים כי מה שהופך את האינטרנט, בלתי אפשרי, אבל לא מעט הסבורים כי מדובר במכרה זהב, הראשון והשני טועה. להרוויח באינטרנט אפשר שכולם במסחר הרשת בהתמדה לפתח, אבל זה מכרה זהב אמרתי בקול רם, כמובן שאתה יכול ויש להם הכנסה של 5,000 $ 10,000, אבל זה צריך לעבוד הרבה מאוד. סקרים בתשלום או סקרים telework כסף באינטרנט, שמשמעותו היא למלא את השאלון, לענות על שאלות. סקרים בתשלום הופיע מהסיבה כי חברות גדולות רבות צריך חוות הדעת של לקוחותיה באמצעות שיפור מוצרים קיימים, ליצור חדשים או מה זה שירות.

התשלום יהיה תלוי תקופת המעבר ונושאים. מאשר עוד שאלות, ככל הזמן הדרוש למעבר. בסקר אחד יכול לשלם בכל מקום .30-70 דולר. בנוסף, אתרים מסוימים להחזיק מוקד – הקבוצה, הם משלמים הרבה יותר 50-200 דולר. פוקוס – הקבוצה כמעט כמו סקרים תמורת כסף, ההבדל היחיד הוא שאתה לענות על השאלות בקבוצה של 5 אנשים, לגנות את הסחורה.

משך הזמן המשוער של הסקר נקבע על ידי מי יוצר את הטופס. בדרך כלל, שאלות בהתבסס על הערכה של סחורות, שירותים, ותצוגות כללי, כדי ללמוד כיצד לקדם את המוצר טוב יותר, למצוא תקלות, וכו ' כדי להשתתף צריך להרשם באתרי ביצוע סקרים. חברה אחת עשוי להישלח מאחד 8 הזמנות להשתתף בסקרים שילם בחודש. חברות רוסיות אינם מספיקים, זוג של עשרות, מאות דוברי אנגלית, בנוסף, החברה שילמה יותר דוברי אנגלית, ועל הקושי לעבור את שאלון לא, כי לעתים קרובות לשים שאלה קצרה ואפשרויות התשובה, אשר לא קשה לתרגם, באמצעות תוכנית לתרגום או מילון. אבל היא לא פשוטה, כי יש דברים שונים. כאשר אתה נרשם לעזוב מידע נוסף על עצמך יותר, לבוא הזמנות לסקרים בתשלום. בעת המעבר של השאלון יש לענות הבין, ולא klatsat יד לקבל, במקרה זה לא תוכל להשלים את שאלון במקרה הטוב, ובמקרה הגרוע, עלול להפסיק לבוא לבקר או אפילו למחוק את החשבון. לפני שאתם מתחילים להרוויח כסף טוב צריך לרשום מספר רב של אתרים, המציין מידע אודות עצמך. זה יכול להיות עשרות או אפילו מאות אתרים זה עשוי לסייע גם תוכניות מיוחדות בזמנים כדי להקל על התהליך הזה. סקרים בתשלום צוברים פופולריות בקרב צעירים. סוג זה של עבודה לוקח עד שלוש שעות של זמן פנוי, לוחות זמנים גמיש עבודה. בשל העובדה התלמידים עוסקים בין השאר, בשבילם זה סוג של עבודה מושלמת.