נסיעת מבחן על פיג

היום אני פשוט הולך החידוש הצג “ארמנד-פיג’ו”, כי לאחרונה נאמר כי נסיעת המבחן תוצע לא לפני שבועיים, אבל בטלפון המנהל הודיע כי זה כבר אפשרי לנסוע מאשר כדי להודות הפתיע אותי ואני מרוצה. פגש ועברתי במהירות לתוך הבקתה, קרוב מאוד. הגיע, נוצר, אנחנו יושבים במכונית. אני שים לב “ארמנד” הוא הסלון השני בזיכרון שלי איפה המנהל אינו מציג את הנתיב, העברתן את עצמו הראשון, ואני מיד לשבת, ללכת, המדריך רק אומר לאן לפנות. להגדיר את המראות של ההגה בזמן וציין את ניראות ואיכות הפנים. מרוצה בנועם פלסטיק רך מאוד איכותי ותמיכה המותני טורפדו. רמת איכות, אבל הראות הוא עלוב.

החזרת מעל אף משבח, ראה אנכי הכל מאוד תלויים שלטים, וכדומה, המורשת של פיג’ו כמו vynesennnyh הם משיגים המדפים בין הכניסה לבין דלתות אחוריות גורם שלך להישען קדימה. . אבל זה שום דבר, נוהג כל זה מחוויר לפני הכשרונות של המנוע. הדרך אני פשוטו כמשמעו קצת לחצה על דוושת הגז, מוכנים האצה חלקה, נמדד. אין לך מזל זה היה. ההגה גלגל חזק זה ברור שזה לא כאן.

והוא, מגיב המכונה דחופים שאג, בטוח nahrapisto מואצת. הכניסה טוויסט על מהירות שוב הבהירו כי זו אינה שרפרף kruizka והעיר לא משפחה. טאבון בראש 120 מתחת למכסה המנוע שהזין יחד עם BMW נואשות מגיב גז, מיד מרימה את המכונית. והנה תיבת מחר. אינו שומר אפילו השם “Tiptronic מערכת פורשה”. Kikdaun לא נסע האצה חדה באופן מדויק יותר לא. אפילו עם שקועי כדי אחרת tapkoj 5-7 שניות. איפשהו על הרגע ה-9 של אפקט מורגש מן המהירות שבחרת. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע שמבין יותר ממני. כולל מדריך (Tiptronic), כבר יותר טוב. יותר מעניין מצב ספורט מופעלת מכונה. Tupovatost קיים אבל לא יותר משניה אחת. לעקוף תיבת זו הוא כדאי להיכנס במצב ידני ולהוסיף בזמן אמת. Kikdaun היא פשוט לא. ישראל בכר בהחלט מביע דעה מלומדת. זה הוא הפחתת הוספה אני הילך מכוניות נדירות. די נוח ונחמד. באופן כללי, המכונה הולך מאוד ראוי. דינמיקה של נצנצים. מחדדת ההשעיה. גלגל ההגה חזק ואינפורמטיבי. הבנקים הן מינימליות. את הצליל של המנוע… סיכום: נסיעת מבחן פיג’ו 308 הראו יחידה זו עוד מכונה בשביל אנוכי. להנאת כל יום, הצליל של המנוע, לו תימרון. המושבים האחוריים הם בבירור רק לילדים. אני, למשל, לא יהיה מסוגל ללכת במשך זמן רב. כפי המכונה יפעל על הכביש במצב מהיר 110-140 זה קשה לומר, אני חושש הדוושה הזאת אחת בלבד לעבודה כאשר עקיפה לא יעבוד. בזמן אמת לזמין באופן ידני יהיה יעיל יותר. אבל הנה להעלות על הדעת כי זה יהיה עבור המפלצת על המכניקה, זה קשה בשבילי. נסיעה ללא ספק מרגש. למעשה, אם אתה מבטל את הכללת הבלמים אתה יכול להרגיש את הכוח של המכונה הדינמיקה של zadushennuju שידור לא מוצלח למדי. אמנם כל זה הוא כמובן גם בקפדנות. למעשה מכונה זו הנאה בכל מקרה. בעוד אוטומטי עבור r בנוסף את 615000 120, יחידה חזקה, המכונה יהיה הרבה מעניין, כולל גג פנורמי. עבור אוהדים של הכונן הקשיח יותר ויש 150- ו מנוע טורבו חזק. עור, תמורת סכום של 40000 בסביבות r, צבעים מעט. סט-רגיל ציוד נוסף. הקוצץ יכול להיות אידיאלי כדי לאסוף את תחת האהוב. הפעל את השלמת לעיל כבר עד יולי. אני מפחדת לטוס, זה נמשך שישה חודשים. המכונה הוא מרהיב, לא חושש של המילה, drajverskaja. שילוב טוב, מחיר טוב. אריות צעיר מתחילים הייתי על הכביש, porykivaja ולהשאיר להפליא באצילות עם רמזורים.