משכנתאות בחו”ל

רבים מאיתנו חולמים הנדל"ן שלו, אבל כדי להיות הבעלים של הדירה בכוח היא לא עבור כולם. בסדר גודל יותר מאשר המצב עם הקמת ביתו. העלויות הן גבוהות יותר באופן משמעותי. כיום אנשים רבים נמשכים נדל"ן בחו"ל. Contact information is here: אינטל. מאז יש לו מחיר נמוך יחסית, התהליך היה הרבה יותר פשוט.

וחוץ מזה, חברות יותר ויותר נדל"ן הלוואה אמיתית בחו"ל. בעבר, רכישת נדל"ן רכוש בחו"ל, למשל, דירות בפריז, היה מסוכן מאוד. כיום, האזרחים שלנו מוכנים ליטול חלק כל תענוגות הלוואות לדיור במדינות אירופה. השווקים החוץ הנדל"ן עשויים לסעף הכלכלנים שלנו לשני סוגים. הקטע הראשון של המדינות המתפתחות הן: פולין, הונגריה, מרוקו, בולגריה. הסוג השני כולל את המדינה הנדל"ן, אשר נרכשה על תושבי אוקראינה ורוסיה מאז סוף המאה העשרים. זהו איטליה, צרפת, ספרד …

מחירי הדיור הם בערך בסדר גודל קטן יותר בהשוואה למדינות אחרות באירופה. בשוק הנדל"ן העולמי שלושה סוגים של משכנתאות: סוג frusto פתוח (צרפתית, איטלקית, ספרדית, אנגלית), הארכת הוא מודל פתוח (אמריקאי), מאוזן מסוג עצמאי (גרמנית). שכיחות מעורר קנאה, במונחים של המשכנתא, נבנים מחדש. אם אתה מודאג נדל"ן בחו"ל, זה מחולק לשני סוגים: נדל"ן העילית בצרפת מחירי הדירות הרגילות לא יעלה ערך הנדל"ן ברוסיה. ברוב המכריע של מדינות אירופה הן כמעט אין גבולות לרכישת מקרקעין על ידי זרים, אבל לעתים קרובות הטיל הגבלות על רכישת קרקע. אשראי לרכישת נדל"ן זרים אמיתי חסכונית פתרון, כי שיעור האינפלציה במדינה שלנו עולה באופן משמעותי את שיעור על הבנקים למשכנתאות באירופה. הכי יקר במונחים של עלות הדירות מטרופוליני הם אמסטרדם, פריז, מונקו, לונדון, ואדוז. הם מנהיגים. ממוקם על המיקום השישי במוסקבה. לגבי דירות להשכרה, מוביל אותה העיר שבה העלות של שכירת דירה הממוקמת 5,000-10,000 יורו / חודש.