לגלות מי הם הרע?

חלק מהתפקיד שלי הוא לייעץ קבוצות הבינתחומי עם בעיות ועד טכנאים בעיות קבוצה אשר למנוע מהם להשיג את המטרות האישיות ואלה המוצע על ידי החברה. מצאתי בעיה שהפתרון שלה הוא פשוט והוא והממוקם הקבוצה ניתנות לפתרון כי זה חצי בעיות התנהגות. על ידי השתתפות התייעצויות אלה לעיתים קרובות כבר על הגישה טבלה של אם מישהו הוא טוב או רע, אבל אנחנו חייבים להיות ברורים סובייקטיבית כך אנחנו יכולים להיות. כאשר מדובר להבחין על התנהגות אנושית קשה זה אולי החלטה להתבסס על מה שהם יוצרים, אנחנו של טוב ורע. לבירורים בנושא יש לפנות ל אבי קושניר שמבין יותר ממני. שימו לב, חשוב להבדיל בין בעלי כישורים מסוימים לבצע משימות ספציפיות יש קשר בין אם זה אדם טוב או רע.

יש לו גם קשר למין, גזע ודת. אני הולך להזכיר רבים של ההבעות בוודאי שמעתם בנוגע האדם טוב או רע. אני חושב שלפחות תסכימו איתי כי הרוב המכריע של ביטויים אלה זה שומע, בעיקר, הוא מתייחס אליהם רע אולי הוא מודאג של כך על רקע אותם אנשים אותם כמו ביקורת על אותם רע או שאנשים פשוט לא לב טוב כל כך בקלות איתם. · לעשות רק הדברים הרעים של אנשים טובים קורים לך? למה לא יקרה לך רע? · מסכן הוא אדם רע על ידי חוסר חינוך וערכים. · אנשים רעים הם אלה שאנו יודעים טועה בחיים. · הבעיה היא איפה אנחנו נהנים הטרגדיה של אחרים. · הרע הוא אשר נותן המתנה, זה נותן משהו זה גורם עם המחיר המסומן. · הרע הוא מניפולטיבי, מטעה.

· הרע אינו מכבד שלכן אוהבת, אינו מעריך מה לעשות. · . הוא אדם טוב, הוא מאוד תמים וחסר אונים. · מאת טוב קרה קרה זה. · זה יותר מדי טוב עבור מסיבה זו תמיד להרוס את זה. עם תובנות אלו זה לא היא להפנות את כישורי הוא מאוד לנקות את הסובייקטיביות כאשר הוא הוא להבדיל בין האנשים הטובים מהם רע. האם אתה תוהה מי הם החבר’ה הרעים. אז? אני חושב כי התשובה קשור לנקודה תצוגה או לשים את זה בצורה ברורה יותר מדי פעם אל המכנסיים אחרים. קל לבדוק אדם טוב טיפשה ותמימה זה רע אחד. מאת מסיבה זו חייב ללמוד הבעיה כדי לממן להתפזר לכל חוף הספקות באשר להתנהגות הולך להעריך. אני תמיד ממליץ לחפש חוות-דעת שנייה, אז אתה יכול לראות כי זכות זו כאשר הדעה שלך תואם ביותר, אין שום רע לשאול ולשאול. בדוק אם ההתנהגות של אדם זה מסכים או לא עם הערכים שלנו לפני ביצוע פסקי הדין היא דרך נוספת של הקמת הבדלים. בדוק אם לאדם יש מבצע עם כנות, בכבוד ובאופן עקבי. כמובן לפעמים תוכלו למצוא אותו באזורים כי אני באופן אישי קריאה אפור או אינם בין טוב לרע. יש מתי צריך לחשוב כי בחייה תמיד מישהו מאבד בגלל מישהו זוכה וטוב יותר עדיין מתי ששניכם תנצחו. גם יש בעיות שנוצרו על-ידי התנהגויות שקול מאוד טובים או רעים, כי אנחנו חושבים כי הוא זה של בעיות פסיכולוגית, כאשר אז אני ממליץ כי הם הותקפו על ידי רופא מומחה. למרבה הצער ישנם אנשים רעים התנהגויות שאחרים ומכאן הקבוצה פוגע לא רק אינטרס אישי אלא הקולקטיבי. אבל על ידי הון גם שם הם אנשים טובים התנהגויות של מי הם לחקות אחרים להשגת ולכן תוצאות מצוינות עם היתרון של הריבוי של מעשים טובים, הרשעתו לשאר הקבוצה של אם זה שווה את זה עונש מעשה טוב נמוך כל נקודת מבט. בדרך כלל אלו אנשים טובים ליצור יסודות חזקים, ההתנהגות שלהם ניתן לחקות אחרים, בתנאי שהם מקבלים ההכרה של אחרים.