כיצד לבצע רכישות באינטרנט

ב-Internet העולם של היום הוא חלק חשוב בחייהם של כל אחד כמעט. לכן, אנחנו כבר לא מופתעים מכך כמעט כל מוצר ניתן לרכוש דרך חנות מקוונת אלקטרונית. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. וזה יש לציין כי זו שיטה של ​​רכישת סחורות הוא צובר יותר ויותר מעריצים. %d7%a4%d7%95%d7%90%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94’>ד”ר דן שוורצפוקס הוא האיש הנכון . העלות הגבוהה של תחבורה, overpricing על ידי המוכרים בשל דמי השכירות הגבוהים עבור שטח המחסן, להפוך את המסחר הרווחי ביותר באינטרנט למוכרים, ולכן עוזר להפחית את מחירי הסחורות, וכתוצאה מכך הקונה מקבל מקום לרכוש בעלות נמוכה יותר. ראוי להצביע עוד יתרון גדול לקניות בחנויות מקוונות. עכשיו יש הרבה חנויות מקוונות המציעות מגוון רחב של מוצרים שונים וכל אחד מהם יש את ההזדמנות לספק את ההזמנה באמצעות שליח. כלומר, למה ללכת למקום כלשהו מחוץ לבית או למשרד, זה היה לקנות משהו כאשר אתה יכול פשוט לפתוח דף להזמין ולקבל אותם בהקדם האפשרי.

לכן, אתה לא רק לחסוך כסף, אלא גם בזמן. אבל מצד שני, כאשר כל היתרונות, קניית סחורות באינטרנט חנויות רצופה מכשולים. הבה נבחן את הכללים הבסיסיים שיעזרו לכם לבצע רכישה מוצלחת ולא להיות לכודים. 1. "הנוכלים".

התפשטות מהירה של האינטרנט, רבים הונאה, או כפי שהם מכנים ברשת – "הרמאים", החל לעבוד פעיל שלו ברשת. חנויות מקוונות רבות אז הם מזויפים לעתים קרובות, לאחר התשלום, אתה פשוט לא מבין בעלי החנויות פשוט לא להגיב. לכן, לפני ביצוע ההזמנה, תראו איזה מידע מפורט על החנות המקוונת. דוגמה בולטת של חנות "שמאל" הוא העדר נתונים קשר כגון טלפון, כתובת פיזית של המשרד, ואין פרטים של אדם משפטית או יזמים פרטיים, הבעלים של החנות. 2. כתב ויתור. מעת לעת, היא כי הקונה מקומות צו, לשלם על זה, אבל הסחורה לא מגיעים. הקונה קשורה לחנות ומתברר כי המוצר רק על מחסן ו המוכר מחכה להשלמתו. כאן בטווח הארוך אתה צריך פשוט לחכות, לעומת זאת, אתה זכאי בקשתם הכסף בחזרה. על המצב הגרוע ביותר הוא אופציה, כאשר הטובין הועברו שוב ושוב אינו אפשרי. ואז אתה לקבל את כספך בחזרה (בדרך כלל עם פחות אחוזים, עבור העברת הכספים) והם ללא המוצר הרצוי. לכן, אנו ממליצים לך לקנות, גולשים באינטרנט כדי יועצים (המצוין בדרך כלל עם יועצים בטופס אתר האינטרנט של תקשורת: ICQ, צ'אט מקוון, וכו ') ולבדוק איתו, את הזמינות של המוצר. ובכלל, אל תפחד לשאול את יועץ שאלות כלשהן לגבי הרכישה. בדרך זו תוכלו לקבל מידע נוסף, כפי שאנו מכירים ", הוא מי הבעלים של מידע ניתן לבקש, מחזיקה את העולם". 3. מתן נתונים אישיים. כמה חנויות, עבור סדר התפתחות, נא לציין את המידע האישי שלך, יהיה זה כתובת דואר אלקטרוני, מקום מגורים, או אפילו מידע דרכון. לא צריך להיות יותר זהיר. תראו מה החנות הזאת מעוררת אמון אם הוא (sm.pervy פריט). אם אתה לא אוהב משהו, ואז פשוט לסגור את הדף לחפש באתר מנוע חיפוש אמין. לסיכום, אני רוצה לומר כי רכישת חנות מקוונת הוא בעצם לא שונה לקנות הרגיל החנות. אתה נותן למוכר את הכסף ולקבל את הסחורה. וזה הכלל העיקרי של הקונה צריך להיות: "אמון, אלא לאמת."