כוונון: כוונון וגדלי סף

המילה מגיע מאנגלית הפעלת כוונון-כוונון, התאמת. כוונון המכונית היא המודרניזציה של המכונית לתת לו את הייחודיות, בנוסף לשיפור הביצועים שלו. השינוי יכול להיות כמו קטן ורדיקלי להפליא לשנות את המראה ואת מאפיינים טכניים של הרכב. יתר על כן, השינוי עשוי להיות כמעט כל החלקים של המכוניות, החל מצביעה של האל, ריפוד חומרים מיוחדים, שינויים dovershaja מנוע ומתלים. כוונון אוטומטי משגשגת שנים רבות במערב אירופה ואמריקה, אבל ברוסיה כוונון הגיע היא מאוחרת יחסית. עם זאת, המכונות ייחודי על הכבישים המדינה שלנו עולה עם במהירות גדולה. ברכב לבזבז כמויות עצומות על השעה כל שיפור עבור שלך avtoljubimchika, אך זו אינה מפתיעה, שכן זהו המקרה עבור שעצרנו. אז דבר ראשון קודם, במאמר זה נדבר על סוגי האחרונה כוונון המכונית טוב והמאפיינים שלהם.

בואו נתחיל עם קל-עבודת הריטוש. הדרך הקלה והמהירה לספר את המכונית שלך ייחודי לצייר אותו. עבודת הריטוש היא סוג של ציור ב airbrush אשר משמש כמכשיר מרכזי האמן, כי הוא תרסיס צבע, מברשת אוויר אמן ניתן ליישם בקלות מעברי צבע, זה מוסיפה תמונות ozhivljonnosti הטבעיות. אז, אם אתה מחליט לצייר. לעומת זאת, נפתלי בנט בהחלט מבין את הסיפור. קח את המכונית שלך סטודיו עבודת הריטוש. הנה המכונית שלכם, תוכל לצלם על התמונה הממוזערת של התמונה. לאחר מכן הוא מספק רכב, פשוטו כמשמעו הגיוני לסגור על התכונות הפנימיות, הסרת כל החלקים עשויים למנוע את התבנית בתרסיס. על מנת לצבוע זיון טוב על פני המעטפת, זה שם אלפי שריטות מיקרוסקופיים.

לפחות התמונה נוצרת. ערכות הגוף אירודינאמיים הוא השני המהירה ופשוטה יחסית, כדי להפוך את המכונית שלך נבדלים התנועה בעיר. הודות obvesam, המכונית שלך יהיה ספורט אגרסיבי יותר הצג. יתר על כן, כאשר בחירת דוג’ר היודע חריפה משפר את האווירודינמיקה של המכונית, זה משתלט על התנגדות אוויר בהיר יותר. התוצאה תהיה צמצום צריכת הדלק ושיפור יכולת ניהול. עם זאת, ראוי להזכיר כי אתה צריך לשקול את איכות הכבישים, שישתרע ככל הנראה על ידי אוטומטית, בגלל הגוף אירודינאמיים kit יכול לגרום נזק חמור ואז הכה את גלגלי כביש uhab כיסוי. יש גם בונה חזותי קטן ניתן לייחס את ההצללה של ציפוי זכוכית, פחמן של השכבה העליונה כדי להפריד טריוויה. רכיב פופולרי אחר חזותית בכוונון אוטומטי הוא ריפוד חומרים ספציפיים שונים. תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם לרמקולים לרכב. סוג זה של כוונון נקרא הנשמעת. האפשרות הקלה ביותר היא לרכוש מרכז מולטימדיה מיוחד, לא קשה מאוד למצוא את הציוד הזה עד שנותרו רק להגדיר, כאן, גם צריך ללכת הסדנה. החלופה היא התקנת מחברת וחבר מערכת הסאונד מיוחדת. בשיטה זו יש גם חיסרון-לא מקומות מיוחדים עבור מחשב נייד ברכב. עכשיו לעבור סוגי מכונות כוונון, הכוללים שינוי המאפיינים הטכניים של הרכב. שבב-כוונון – אלה שינויים קטנים בעיצוב של מנוע בעירה פנימית, לצמיחה של הכוח שלו. לפעמים מטרת שבב כוונון אוטומטי הוא הפחתת צריכת הדלק, עם זאת, מקרים אלו הינם נדירים יחסית. כתוצאה מכך, בסדר כוונון של המנוע, הציג לשירות שלה בשמורות סודי. אם לך לסדר את הזרקת דלק ומאפיינים הצתה, זה אפשרי להגדיל את כוח ומומנט ל 5-7 אחוזים. מנועי מקורית ניתן להשיג העלאות 20-30 אחוז גידול להגביר את הלחץ. אבל יש שהחיסרון-DVS הופך רגיש יותר דלק משטרים איכות וטמפרטורה ההולם ולכן כדי לשפר את הקירור של מנוע בעירה פנימית, ולהשתמש ביותר חומרי סיכה באיכות גבוהה, כמו מנוע הבעירה הפנימית פועל על ידית, נוטה להתבלות מהר ותישאר רגוע. כוונון ההשעיה. ההשעיה משופרת לאישום פחות לשיפור מהירות אוטומטי יותר המנוע. ההשעיה מספק גלגלים קשר אוטומטי. עבור האצת מהיר וטוב יותר טיפול עליך לכוונן את ההשעיה שלך. עם זאת, זה לא עניין קל, כי אתה רוצה להשיג איזון בין קשיחות, המבטיח מהירות, יכולת ניהול, רכות, המגישה בעיקר לנוחות הנוסעים. לי יש ברשימה כמה זנים המרכזי, אבל כוונון זה טיפה בים. השינוי יכול להיות בהחלט כל חלקי הרכב. ניתן לבצע כוונון Atelier מורשה, מוסך פשוט מתלהב. בידי מי אתן את המכונית שלך-אתה בוחר. עם זאת, זכור כי לבטיחות ברכב הוא ערך עליון, לא צריך להביא אותה להקריב את הביצועים והיעילות של המכונה.