כוונון טורבו

להגדיל הכוח של המנוע יכולים להיות שונים דרכים-התקנה החדשה ניהול מערכות מנוע (ECU), שינוי ומסייעים (גליל משעמם), הראש לחסום (שינוי אורך התחברות מוטות), הגדרה מחדש תזמון שסתומים משתנה, כניסת ומערכות שקע, הזרקת דלק, פעולות מורכבות אחרות. אתה יכול להגדיל את מספר תערובת אוויר דלק הגלילים של המנוע. אך הניסיון מראה כי כל כוונון פעולות צריכה להתבצע באופן מקיף. כי על ידי שינוי פרמטרים מסוימים של מנוע, אנחנו יגדיל מיידית את העומס על צמתים אחרים. אך הדבר החשוב ביותר כוונון להיות במיומנות, מקצועיות.

ישנם שני סוגים של לחץ- טבעי ושימוש מפוחים (מדחסים). לאחרונה מצאתי אצל רב שמואל אליהו אוזן קשבת . אם הראשון היה עולה “חלשים” גם מילוי של צילינדרים עבור כוונון טכנולוגיה, מפוחים משמשים לעתים קרובות כדי להגדיל את “סוסים” מתחת למכסה המנוע. כל סוג של המדחס הוא יחידה נפרדת אשר האוויר הזנות הגלילים של המנוע ובכך משפר את הניקוי שלו ומשפר את איכות העבודה תערובת. חלק אחד מגדש טורבו מקושר לנשף מנוע המערכת, עוררו את האנרגיה של גזי הפליטה של המנוע, והחלק השני עם מערכת צריכת. כניסת האוויר עובר דרך החרירים דרך למאוורר (פנימי אוויר קריר) לתוך הצריכה אספן, נכנס הבעירה.

למאוורר משמש כדי להבטיח כי העונה החמה כמות אוויר כניסתם צריכת־יתר באמצעי היה שווה למספר של אוויר בעונה הקרה. איכות צריבה האחוז תלוי הדלק תערובת הדלק והאוויר וקובע תנאי צינור הפליטה של המנוע. משאבת דיזל (משאבת הזרקה) יש turbokorrektor, אשר מספק דלק יחסית שאוב לתוך תא הבעירה . אוויר. התיקון אותו קורה ומערכות הזרקה. כדי להגדיל את מומנט וכוח זקוק לטיפול אפשרי לחץ אוויר תערובת הזנת גליל גדול יותר כמות דליקים תערובת. כדי לעשות זאת, עליך לבצע מספר פעולות פשוטה אך מדויקת ונכונה כדי להתחדש (כוונון) של מגדש טורבו. זה שחיקה פיר מגדש טורבו עם דיוק של 1 מיקרומטר, ייצור של מיסבים נוטים עובדים בתנאים קיצוניים, הפעלת צמתים של turbochargers טכנולוגיה בבירור פסולת. אבל הדבר החשוב ביותר בתהליך זה הרוטור מגדש טורבו איזון. מכונאים מנוסים רבים מנסים התוצרת כוונון, אך מתנשא קשור הן כדי האיזון של מוט של המדחס, שלא להזכיר את גלגול חם ואיזון של המדחס, איסוף. . אתה מפחד? אז תגיד שלא באמת נעשה. למעשה שלנו החברה מייצרת turbochargers עם שמירה על כל הנ ל פרמטרים, הבינלאומי סטנדרטים בייצור של מדחס. אבל קצת לפעמים לא מספיק של 300 HP. ואז נוכל להתחיל לפעול. הגדלת דיזה חמים וקרים אסקרגו עכשיו גליל מלא אוויר. אבל עבור כוונון נאות והצורך להגדיל את הקוטר של המדחס גלגל עם יד קר. גלגל רוטור הטורבינה מהצד חם אתה גם צריך קוטר, ניתן לעשות זאת רק על ידי החלפה מלאה של הפיר והופעתה של חדש לחלוטין. לאחר כל הפעולות האלה, אנחנו הם הקריטיים ביותר חלק הוא איזון. מחדש טורבינה בצורת ישרת אותך שתי דקות בדיוק, אולי שלושה אם מכרה מגדש טורבו מאזן כראוי, זה יכול להיעשות רק על הדוכן אלקטרון-מכניים (דרך אגב, הוא אחד באוקראינה). בעלי הכשרה מקצועית מילולי “תצוגה” אפס disbalansnye למסה של הרוטור של מגדש טורבו, ובכך נותן כמעט פי מהירות סיבוב מכרה מניות. ערכי ברירת המחדל של המפעל משתנים בין 150 אלף. סל ד עד 200 אלף. סל ד. אנחנו צריכים להגדיל את הערכים האלה כדי כמעט 1 מיליון. סל ד. עכשיו לבין מגדש טורבו היה “קשה” נשאר הכי קטן, ביסודיות לנקות את המנוע, למלא שמן ואת “לתקן” כראוי הפעל את מגדש טורבו. עכשיו אתם יכולים לנסוע בבטחה המהיר לדחוף את הדוושה לרצפה וליהנות.