חייג הבטן? להקטין את הבטן ולקבל אדם שתמיד רציתם

האם אתה אחד מאותם אנשים בעל שכבת שומן סביב המותניים שלך זה פשוט אינו דוהה? האם ברצונך לדעת כיצד באפשרותך ליצור להיעלם השומן בבטן זה מהר יותר מאשר אי פעם כדי לסמן את הבטן? אתה יכול להיות קשה מאוד לאבד שומן באזור זה, במיוחד אם הם לא לימדו אותך איך לעשות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. האם אתה אחד מאותם אנשים בעל שכבת שומן סביב המותניים שלך זה פשוט אינו דוהה? האם ברצונך לדעת כיצד באפשרותך ליצור להיעלם השומן בבטן זה מהר יותר מאשר אי פעם כדי לסמן את הבטן? אתה יכול להיות קשה מאוד לאבד שומן באזור זה, במיוחד אם הם לא לימדו אותך איך לעשות. אני יודע כי השתמשתי להיות סוג שרצו תמיד הבטן המשרד. עשיתי קצת דברים, אבל מעולם לא ראיתי את התוצאות שאתה רוצה, עד ליום שבו התחלתי לעשות דברים מסוימים. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. הדבר הראשון הוא לגלות כמה משקל יש לך להפסיד. אם ברצונך לראות את בטנך, לגברים יש בסביבות 10% שומן הגוף, נשים חייב להיות בסביבות 12%.

ייתכן שיהיה עליך לרדת במשקל יותר מאשר חשבת, או להפך, צריך אולי תפסיד פחות. באפשרותך לסמן בבטן, עושה דברים פשוטים. אתה צריך ליישם תוכנית אירובית לשרוף שומן. אם אתם רק מתחילים הדבר הוא לעשות איזה סוג של פעילות גופנית קרדיווסקולרית במשך 30 דקות לפחות 3 כדי 4 פעמים בשבוע. אם אתה רוצה יותר זמן פנוי, היא הרכבת יותר במהלך השבוע כדי להאיץ את התהליך. בעוד פעילים יותר זה, משקל יותר יאבדו. לאחר מכן תצטרכו להתחיל לאכול בריא יותר.

הימנע ארוחה מלא שומן ודברים אוכל לעזור כדי להאיץ את חילוף החומרים שלכם. אני מתחיל לאכול חמש פעמים ביום, התמקדות מזונות עשירים בחלבון. יש לי תוכנית לפתח כל מי שרוצה לראות תוצאות תוך 21 ימים. אם תבצע תוכנית זו תגלו בדיוק את מה שאתה צריך לעשות כדי להניע אותך, אתה מתחיל לשרוף שומן, לרזות מהר יותר ממה שאתה יכול לדמיין. יהיה לך גוף יותר, בריא, צעיר בסכום לפחות של זמן רב ככל האפשר. אתה יכול למצוא תוכנית זו