חולשות, בעיות של תעשיות קטנות/בינוניות ביחס לאחריות חברתית וסביבה

אשר פועל עושה זאת מבלי התודעה; רק מי meditates ערה לכך הוא העובדה, כי ישנם רבים תעשיות קטנות/בינוניות בארץ יש לא מזוהה, ולא ביצע לגבי הזיהום של הסביבה, בצורה כזאת, כי פעולתו אינו יוצר בעיות סביבתיות בסביבה שבה לעשות, כמו גם להפגין אחריות חברתית טובה, הרבה ממה היא בשל חוסר חשיבות בניהול נותן נושאים אלה יש כבר גרירה במשך שנים רבות, שבו המדינה, הקהילה, הצרכנים לשחק תפקיד חשוב כדי להבטיח ללא זיהום. כאשר נושא זה בכיתות, כאל מחקר ישיר על מציאות זו באמצע, נקבע, כי תעשיות קטנות/בינוניות לא הפכו בזמן וסימון הצורך כי הוא, לדוגמה, ירוק חשבונאות, דבקות תקנות איכות הסביבה כדי להבין את החשיבות של משאבים טבעיים, תרומתה לרווחת בני האדם. כשלים וחולשות שבשיתוף של חברות אלו היא: * לזהם מיזוג, מים, קרקע טווח מקומי. ** לא צריך למלא לתקנות המשפטי החוקתי אשר favours את שימור והגנה על הסביבה, לכן, מצדיק את איכות חייהם של אנשים. הם יש התעכב הביצועים הסביבתיים לאורך זמן. ** עונה על המטרות ועל המסגרת המשפטית המסדירה את נושא מבחינת הגנה וטיפול לסביבה. ** לא צריך עורר נגד הדרישות ואת דרישות הסביבה וההבטחה לעתיד עבור הדורות הבאים. * חוסר תרבות של פיתוח מודעות אקולוגית.

כך, בורות, דה-adaptacion של תעשיות קטנות/בינוניות ביחס תקנות המפותחות בעולם קבלת הגנת הסביבה (כגון ISO 14000), לאומי (החוקים להגנת הסביבה ומשאבי), יוצר שתי בעיות מהשוואות עם כוח בשלב זה: הראשון הוא האפשרות כי הם קבוצה ראשית של חברות בארץ מוגבלת שלהם גישה לשווקים בינלאומיים. מאז 1990 הגיעו כמה מגזרים מסורתי הולך ומחריף פעילות ייצוא שלה. שם הקורס, יצוין, כי רבים של סקטורים אלה מאופיינים כי פעילותה יש השפעה סביבתית גבוהה. לכן, התחזקות מגמות proambientalistas במדינות המפותחות, וחוסר תשומת לב הבעיה על-ידי ומקשה, הוא משפיע באופן משמעותי על יצוא ונצואלה בהתאם, להשפיע על איזון סחר ולעשות הם קשה יותר את תהליך ההתאוששות של המשק. שנית, באמצעים לא פחות חשוב, מופיעים בעיות סביבתיות תחומי התעשייה גבוהה ריכוז בארץ. למותר לציין כי ונצואלה המתנות פארק התעשייה תשתית לקויה לטיפול תעשייתי פסולת, העובדה שניתן בקלות לאימות בארצות רבות כמו Carabobo, מרידה, Zulia, להזכיר כמה, איפה מקבלים פליטת שונים כי יש מזוהם את האוויר, המים, לכפות כי היא ליישם את העיצוב של אסטרטגיות למניעת זיהום. הוא ראיות, מונחה על-ידי ייצוא מפעלי צוינו לפתח תוכניות הניהול הסביבתי כדי לעמוד בדרישות של השווקים חיצוני, בשני, חברות בשוק סמוקות אל ביתי הצג בורות רבה ביחס לבעיה. יתר על כן, אילוצים נראה מסורתי חדשני קיבולת, כגון המגזר התעשייתי ואת הגודל של המשרד, כדי לשחק תפקיד חשוב בהעלאת המודעות הסביבתית חברתית ואחריות (Chudnosky, 1995)…

מצד שני, ונצואלה, ללא ספק, עלות מימון של תהליך זה “ארגון מחדש” היא גבוהה למדי. הקורס, להסתגל אלה חדש נתיבים יש ללא ספק, עלות גבוהה מאוד. כל זה מעלה שאלות לגבי חברות יש את היכולת להתעמת ולקבל שינויים אלה על-ידי עצמו לבד או אם, להיפך, חייבת להיות תמריצי המאפשרים לו לצאת למסעות תהליכים אלו של “המרה”. לגבי הנקודה הראשונה, למעט חריגים נדירים, התשובה כמעט אוטומטי היא לא. הראשונה, מכיוון החברות בארץ כמעט כל קטן או בינוני. שנית, אם היא העובדה כי רוב החברות יש פער טכנולוגי משמעותי, במקרים מסוימים כגדולות, תהליכים אלו של ארגון מחדש של עלויות צריך להיות המשפיעים צורה משמעותית עוד יותר מעטפה מבנה כלכלי, ולכן להצטמקות שלהם. לכן, יש צורך לשקול את האפשרות של מנגנוני מימון ויישום תוכניות. הצעות בהחלט, אומר משתתף אחד של התכנית לתארים מתקדמים, קבל מעורב בניהול איכות הסביבה יהפוך תנאי הכרחי עבור כל חברות אלה המבקשים לחקור את שווקי הייצוא, פעילות שעולה כמה טעמי, במצב הכלכלי הנוכחי. טענה זו מבוססת על זה, קרוב לוודאי, סטנדרטים של ייצור אשר מתפשטים בינלאומית עשוי להגביל על מחסומי כניסה לשווקים של המדינות המפותחות. אתה חייב להבין, כנקודה הראשונה, כי תוך שילוב הניהול הסביבתי, זה אומר המתווה משמעותי עבור חברות, אשר תשפיע באופן משמעותי עמדתם תחרותי מופחתת כבר בטווח הקצר, יכול לגרום הסרות משמעותי בדינמיקה tecno-productiva, אשר ייתכן דו ח מגביר משמעותית את הפרודוקטיביות, כתוצאה מכך, לפצות השקעות אלה, פתיחת האפשרות של היפוך המגמה לנקודת כזה של להפוך אותו לתוך הזדמנות. יתר על כן, בין אם רוב החברות מכוון לכיוון השוק המקומי, יש צורך לעצב וליישם מנגנונים המאפשרים להם לגלוש בתוך מסלולים טכנולוגיים חדשים וניהול. להפחית את בזבוז של אנרגיה, תשומות, שהיא משהו רציני במיוחד בארץ, יכול מתכוון מחיסכון משמעותי עבור מבנה פרודוקטיבי, ותוביל להגדלה משמעותית ביכולתה תחרותי. חברות, לכן, חייב להניח כעדיפות גבוהה לניהול סביבתי: לקדם את אחריות ביחס סביבה, בטיחות ובריאות, לשמוע ולהגיב עניינה של הקהילה על פעולות החברה. שיתוף פעולה בפיתוח, לשיפור החקיקה נועד להגן על קהילה וסביבה. להעריך את ההשפעה הסביבתית של פעילויות חדשות פרודוקטיבי ולפקח באופן רציף את ההשפעה של פעילותה. חיפוש עבור ירידה מתמשכת של פסולת, effluents ופליטת לשתף פעולה הפתרון של השפעות שליליות על הסביבה על פי ההסדר של מוצרים בעבר מספקים מידע מספקת ביחס לסיכונים את הבריאות, הבטיחות והסביבה של מוצרים ופעולות וכדי להמליץ מהאמצעים ומדריך חירום הספקים, ספקים, מפיצים לצרכנים טיפול בטוח של המוצרים. כמובן, כל זה מעלה את הצורך ליישם סדרה של פעולות על-ידי חברות. בטווח המיידי, צורך במאמץ באזור של מידע. זה הכרחי כי גישה אלה מקורות שונים המאפשרים להם לדעת את הטבע ואת התו של דיני איכות הסביבה בתוקף מתאריך קיים תקן בהתנדבות עבור השווקים. על-פי זה צריך מוערך ההשלכות שעלולים לגרום זה התשתית המשפטית והרגולציה. במילים אחרות: יש להגדיר תרחישי tecno-economicos אשר יבצע המשרד בשנים הקרובות. על פי תרחישים אלה, יש צורך בפרקטיקה מאמץ חדשני מקיפה שאת נקודת המוצא היא הידע של מגמות בינלאומיות בתחום הטכנולוגיה. עם זאת, מאמץ זה להיות מופחת של הקדמה פשוטה של שיפורים באזור טכני אך גם, במבוא יעביר שניהם בניהול משאבי אנוש ברמה ארגונית. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. תעשיות קטנות/בינוניות יש לבצע סקירה מעמיקה של מטרותיה ולהכיר את הצורך לגרום המרות תרבותית.