הגנה מפני גניבת זהות

גניבת זהות היא כאשר מישהו משתמש ללא הרשאה, את המידע האישי שלך על מנת לבצע הונאות או פשעים. גניבת זהות היא פשע רציני כי הוא הופך נפוץ יותר ויותר. כך שכן חלק מאיתנו לא זהיר מאוד עם פרטים אישיים, יצירת המשימה קלה יותר עבור אלו המנסים פלדה הזהות שלנו. אנחנו חייבים תמיד להיות זהיר עם המידע כמו זהות, מספר כרטיס אשראי, תאריך לידה, מידע תעסוקה, מספר רשיון הנהיגה, וכו ‘, שכן אם הם נופלים לתוך לידיים יש השלכות קשות מאוד. אנשים שסבלו גניבת זהות לבלות חודשים מנסה לתקן מה אחרים נפגעו, בינתיים אין אפשרות לקבל הלוואה או תאבד הזדמנות המשימות או, לעיתים, יכול להיעצר משהו לא עשה.

אם יש לך חשד אפילו מישהו יש לו גישה למידע האישי שלך, במהירות היא הכרח. במקרה הזה אני חושב ש קבוצת בזן צודק במה בהוא אומר. ראשית, צריך לקבל קשר מחלקת הונאה של הלשכה אשראי כאשר יש שטרות וביקש ליזום התראה של אשראי בחשבונות שלהם. בדרך זו הנושים נדרשים לפנות אליך לפני שאתם נוקטים בפעולה כלשהי ביחס לחשבונות שלהם. באותו זמן, עליך לסגור את החשבונות שאתה יוצר פגום. השלב השני להיות המצגת של דוח מהמשטרה ולשמור עותק זהה לשם הוכחת העבירה. זה קשה להתמודד עם גניבת זהות, קשה במיוחד לתקן את מה שאחרים כבר מזוהם ti.

אין אפשרות למנוע גניבת זהות לחלוטין, אבל אנחנו יכולים לקחת כמה אמצעי זהירות פשוטים כדי למזער את הסיכונים. ההזמנה חשוב לשים לב הצהרות חשבון הבנק שלך: הם צריכים להגיע בזמן, עליך לבדוק בקפידה. משפט הבנק שלך צריך תמיד מגיעים כמעט באותו תאריך כל חודש. אם לא קיבלת את משפט שלך לחודש זה יכול להיות מישהו שינה את כתובת החיוב שלך כדי למנוע את זה גילוי של כל פעילות לא מורשית בחשבון. יתר על כן, עליך לסקור כל משפטי כדי למדוד לך וודא כי עשית כל רכישות שנרשם בו. אחרת פשוט אמצעי זהירות כדי למנוע גניבת זהות היא להיות זהיר עם המסמכים האישיים שלך. אף פעם לא לקחת אותם איתך את הכול, הוא אינו בטוח. אם אינך צריך כרטיס ביטוח לאומי, תעודת לידה, דרכון וכו ‘, לעזוב את הבית שלך במקום בטוח ולהביא לך כאשר אתה זקוק להם מסיבה כלשהי. כמו-כן, אתה צריך להיזהר עם הדוא ל שלך, כיוון שהוא מכיל לעתים קרובות מידע אישי. או לשים מנעול על תיבת הדואר שלך או לחץ שהדואר שלך מועבר אל PO box. כיום, רכישות שבוצעו דרך האינטרנט נפוצים מאוד ופניתי כמה גנבים יש שלהם תשומת לב לתחום זה. הדרך כדי להגן על המידע האישי שלך בעת קנייה במצב מקוון הינה כי מעולם לא חופש אלא אם אתה משתמש בדפדפן בטוח. אם אין ברשותך דפדפן מובטחת או אתר האינטרנט שבו אתה מבקר אינו לאחריות, לבצע את ההזמנה באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני. בנוסף, עבור אתרי אינטרנט הדורשים סיסמה או זיהוי אישי מספר (PIN) אין להשתמש בשמות או בתאריכים, נפוצים כמו מישהו יכול לנחש, אבל יוצר סיסמה משלו או PIN של מספרים ואותיות. במציאות אין אמצעי זהירות אלה אחריות זה לא יהיה קורבן של גניבת זהות, אך אין ספק כי יהיה למזער הסיכויים כי יהפוך אחד. להיזהר עם האישי שלך מידע לא צריך להיות הונאה, אבל שיגרה. בדרך זו אתה יכול להיות בטוח כי לא לבלות חודשים או שנים, המון כסף כדי לשחזר את היסטוריית האשראי שלך ואת שמך אחרי הגנבים יש הימים האחרונים. הזהירות היא שם המשחק. מאמר זה סופק באדיבות הגדול מציע CreditorWeb זמין עבור הדפסה מחדש וכלים אחרים כדי לסייע לך למצוא את הכרטיס אשראי הנכון. באפשרותך גם להשתמש כלי כרטיס האשראי שלנו השוואה בקלות להשוות הצעות כרטיס אשראי המנפיקים מרובים. זה, קנס אחרים מסופקים על ידי נושים אינטרנט.