דלתות פלדה

חוקים חשובים של משלוח של פלדה dveri.Vsem לדעת על מנת להפוך את הדלת נבחרת ישרת אותך זמן רב ואת כראוי, הוא צריך התקנה מקצועית. אבל קונים לעתים קרובות להתעלם תהליך זה חשוב, כשהדלת המסירה, בהסתמך על הספק הזה. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. כדי לא לנשוך את המרפקים, אתה צריך לדעת כי ישנם כללים מסוימים של הלידה דלתות אחסון. פלדה דלתות כניסה דלתות מותאמים אישית אחרים נמסר על ידי הכללים של תחבורה המטען, ואת המיקום ואבטחת של כלי רכב המיוצרים בהתאמה, את התנאים הטכניים של טעינת מטען ואבטחת שפועלים במצב זה של תחבורה. דלת חייבים להיות ארוזים בסרט מיוחד. לפעמים, לבקשת הלקוח יכול להתבצע קרטון גלי אריזה נוספת. הפריטים בחנות להיות מותקן בצורה ארוזים. בעת אחסון דלתות עץ לסיום, יש צורך להגן עליהם מפני תנודות טמפרטורה, השפעות שליליות המשקעים נזק מכני. לעניות דעתי טבע יכול לקבוע .

בעת אחסון המוצר לא יכול לשים אותם אחד על השני, וביניהם יש בטוח אטם של חומר אלסטי (קצף למשל). לאחר הלידה, הקפד לבדוק את פריטי הציוד נמסר. כלול עם יחידה את הדלת חייב להיות הורה על ידי מערכת רהיטים: ידיות, צירים וכובעי המצתים דקורטיביים, שסתומים, וכו 'רשימה של כל הרכיבים, חייב להתבצע בטופס ההזמנה, אשר ניתנת ללקוח בעת ההזמנה. כמו כן, ודא כי דלתות מתכת המסתובבת או דלתות מתכת הכלכלה נמסר בבטחה וללא נזק. כאשר העיוות אנאלפביתים הדלת משלוח. שימו לב אריזה – הפרה של השלמות שלו עלולים עדות של נזק למוצר.

ודא כי הכיסוי החיצוני של הדלת לא נפגעה, אחרת זה עלול להיכנע ההשפעות ההרסניות קורוזיה אחרים של הסביבה. אם יש לך ספקות המראה של המוצר או האריזה אינו עונה על הפרמטרים של הצו, מבלי לפתוח את החבילה, להחזיר אותו ולבקש מוצר חלופי. טיפול מיוחד יש לנקוט אריזה ואריזה של הדלת יקר מיובא – כך איך להזמין תיקונים או חסרים חלקים יעלה לך ביוקר אם אתה מתגעגע משהו במשלוח והם מכירים את הכללים כדי להבטיח את הדלת שלך. הכללים לציין משלוח החזר מהספקים ישירות בפירוט. חשוב לא רק את המרחק לבית שלך, הרצפה, הנמצא במתחם. ציין משלוח לרצפה מראש. אז אתה לא עומד בכניסה לדלת פלדה כבדה, בשל העובדה כי לא מחושב באמצעות משלוח. בדרך כלל התשלום נלקח קילומטר משם, כל הרצפה. הסכמה על המסירה, רק להיות מודעים ולדבר על נוכחות של מעלית משא בבית שלך – זה יכול להשפיע באופן משמעותי את מחיר המשלוח על הרצפה. אחרי הכל, אם אתה לוקח כסף עבור המעלית בכל קומה, ובסופו של דבר להעלות את דלת המעלית ואז כמובן, קרנות שלך אתה אף אחד לא יחזיר. ואחרון אחרון – אחריות רכשת את המוצר. אל תשכחו לקבל עותק של טופס שהושלם או קבלות, אשר מציין כי אתה שילם במלואו. כל המסמכים חייבים להיות חתומים לאטום את הגורמים האחראים. כמו כן, לקחת את תעודת האחריות שלך לדלתות תיקון בחינם. אם פתאום יש תקלות אשמתו של היצרן או המתקין – זה יהיה מועיל כל כך. תשאל מה האחריות מותקן על הדלת שלך. חברות מקומיות חזקות להבטיח 5 שנים של המודלים שלהם, חוץ – מ 5 עד 10 שנים. חשוב כדי להבטיח חל לא רק על הדלת, אלא גם החלקים המרכיבים שלה (לקצץ, מנעולים).