בידוד זכוכית מגדלת של המכונית הוא הערובה של נסיעה נוחים

יותר ויותר ברכב ציין את הנסיעה הזו שאני רוצה לא רק מהר אבל גם נוח. כמובן, כאשר אתה כמה שעות מאחורי ההגה, אז אני רוצה להרגיש אין מתח, של רוגע ונוחות. ? אז, מה יש . זה הכרחי כדי לספק נוחות בעת שימוש במכונית שלך? מדבר עם עצמי שני דברים: רעש בידוד ואת המכונית כהים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . מה זה הרעש מכונית? זה ברור כי תהליך זה מכוונת הסרת רעשים לא נעים להתרחש במהלך הנסיעה באוטו. רעש יותר הכולל מגיע מן המנוע, אך גם חלקי רכב אחרים לתרום רעש. לדוגמה, מהחזית הסתמכות דלתות לעיתים קרובות בקרוב להפוך למקור של רעש.

ברוב האזורים “shumjashhimi” ברכב עלולה תיחשב המחיצה מוטוריים, התחתון והדלתות. בהתאם לכך, כדי להסיר את רעש מיותר אתה צריך לקחת הרבה מאמץ. התקנה של רעש הוא היישום של החומרים נגד רעש, vibroizolirujushhih על משטחים שונים של הרכב. בהתאם את החומרים המשמשים את פני השטח של היישום שלהם, זה אפשרי להשלים בידוד חלקית, מחיר, כמובן, שונה. לכן, אפילו נהגים שיש להם תקציבים קטנים יכולים להרשות לעצמם להגדיל באופן משמעותי את רמת הנוחות. בנוסף, שים לב לזה בידוד רעש המנוע הוא אמצעי נוסף שעוזר להפחית את הזנת רעש המנוע מסבאה ולהגביל את קולות חיצוניים.

בידוד גג המכונית מלאה לקצץ בהכרח מרמז כי הרטט בעת נהיגה ברכב עם מהירות משמעותי הופך להיות מקור של משתקף רעש המשני. עכשיו בואו נתמקד פוליש לרכב. כמו תמיד את השאלה: למה אנחנו צריכים? המכונית כהים? . כי אנחנו מדברים על נוחות, להדגיש שוב כי פוליש נותן מספר יתרונות. לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. ראשית, הגנה מפני קרני השמש, אשר לעיתים קרובות להתערב עם מכוניות שליטה ולעיתים קרובות אפילו לגרום לתאונות. שנית, ברכב בגוון איכותי מגן על סלון בוער, מסייעת לשמור על אקלים חיובי. שלישית, במקרה של תאונה, בדיבוב הסרט יציל מהנוסעים פציעות נוספות, וגם למנוע פיזור של קטעים. רביעית, ניתן למנות של שוב, שנושאת פונקציה מסוימת הרכב דקורטיבי ומראות. זכוכית מגדלת לתת את אחידות אוטומטית. ו, חמישית, מזכיר את ההפרדה או על החיים האישיים שלך, איזה razgljadit אחד אין תחת החלונות הכהים. משקפיים כהים יעזור לך להסתיר מזרים כי תרגיש במכונית שלך יותר נוח. כפי שאתה רואה. יש הרבה של המכונית צביעה יש את יתרונותיו. אבל אנחנו כמובן, שים לב שאם אתה רוצה לקבל עבודה מקצועית מאוד, בבקשה. אל תתמהמה. להפוך את היום שהשלב הראשון הוא ליצור קשר עם אנשי מקצוע!