בחירת צמיגים לקראת העונה החדשה

החורף והקיץ צמיגים יחד העלות בערך כמו קליעים “מידה אחת מתאימה לכולן”, אבל מגישים עוד הרבה זמן. יתר על כן, היצרנים המובילים כבר שיחררו עבור מכירת צמיגים הם דגמים חדשים. צמיגי קיץ Nokian, מישלן או קונטיננטל, שתל גלגלי סגסוגת, להבטיח המתיחה האופטימלית ויכולת תמרון אלא יהיה ניכר כדי לחסוך דלק על ידי הקטנת התנגדות מתגלגל. צמיגים Nokian. ההתמחות העיקריים של החברה הפינית Nokian צמיגים הוא ייצור צמיגים איכותיים. המשימה העיקרית של הצמיגים Nokian היא להשיג בטיחות מרבית על הכבישים בכל תנאי מזג האוויר, אשר החברה משקיעה בפיתוח של מוצרים חדשים ל- 2.5% מ- סה כ התמורה מהמכירה של צמיגים. ייצור Nokian נחשב לאחד ביותר בעולם: המכירות של החברה צמיגים בהצלחה נשמר כמעט בכל המדינות, בחורף ובקיץ צמיגים של Nokian באותה מידה ביקוש.

הפופולריות הזאת נובעת משלהם חברת פיתוח בתחום הצמיגים לספק פליטה שלג האופטימלי ואת המתיחה גבוהה על קרח, כמו גם הפחתת ההשפעה של aquaplaning ולשפר לו תימרון, אם זה קיץ צמיגים. בחורף וגם בקיץ צמיגים Nokian מאופיינת עמידות גבוהה, עלות האפקטיביות מושגת באמצעות שימוש של מיוחד מיועד תרכובות גומי. זה עונה החברה צמיגים Nokian הציג ברכב החדשנות – קיץ צמיגים Nokian i3, רכוב על גלגלי סגסוגת. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. קיץ צמיגים Nokian i3 עם לדרוך סימטרית – לחדש בכיתה של עלית שין (UHP). מכירת צמיגים עבור דגם זה, למרות הקור בחורף, כבר התחיל — האיכות והאמינות של צמיגים predetermine הבחירה של בעלי רכב רבים לטובת Nokian. קיץ צמיגים Nokian i3 טכנולוגיה מיוצרים נורדי מגניב סיליקה מורכבת, הכוללת השתמש בגומי סיליקון. התוצאה היא עמידות גבוהה, אמינות ובטיחות אפילו במהירויות גבוהות. קיץ צמיגים Nokian i3 לטעון שהוא הטוב ביותר מסוגו.

צמיגי מישליין כמעט מאה ועשר שנים מישלן הצרפתית מייצרת צמיגים בקיץ ובחורף עבור מכוניות, משאיות, מטוסים, תחבורה דו-גלגלי. מכירת צמיגים מישלין מתנהל בכל מדינות העולם: החברה מתמחה רחב מגוון רחב של מוצרים, לכן, יכולים להציע את הפתרון האופטימלי עבור כל משטח הרכב והכביש. במהלך השנים, פיתחה מישלן מספר טכנולוגיות חדשניות שמטרתן שיפור אינדיקטורים אמינות, עמידות ותאימות האקולוגי של מוצרים. כמו החורף והקיץ הצמיגים מישלן מיוצרים ממתחם יוקרתי עם צורן דו-חמצני, אשר מפחית במידה ניכרת בהתנגדות מתגלגל ומאפשר לפיכך לחסוך בדלק. מכירות נרחב של צמיגים עם מישלן לסמן “ירוק” המותר ברכב ברחבי העולם הקטן עלויות דלק ע י 3%. שלנו מרכזי מחקר ופיתוח של חברת מחוזק סביבתי מאפיינים של מוצרים, וכתוצאה מכך קיץ וחורף חדש צמיגי מישלן אנרגיה הפך הנמכרים ביותר באירופה. השנה, מרכזי מישלן יחלו המכירות של דגמים חדשים צמיגים “ירוק” כדי להקטין את ההתנגדות מתגלגל של עד 25%. עוד חידוש מעניין של מישלן — קיץ צמיגים עבור רכבי השטח (אופטימלי גלגלים מסגסוגת), אשר פותחו על ידי טכנולוגיה ספורט צמיגים יחד עם פורשה ויש אינדיקטורים משופרת של אקוסטיקה ורטט.