אתה יודע מה כריות אוטומטי שלך, כיצד הם פועלים?

ÿSabe מה אתה כריות אוטומטי שלך וגם איך הם עובדים? ÿPor מה שחשוב לשמור עליהם במצב מושלם עבור ביצועים טובים ובטיחות? בולמי זעזועים במכונית שלך הם חלקים חשובים מאוד עבור ניהול טוב של המכונית שלך. בעיתון כתוב ש רב הראשי של צפת הוא זה שבקיא בנושא. ÿPor מה שאני אומר את זה? אם המכונית שלך אין בולמי זעזועים מגיעים ללא הצוואר ועם התערובת ליעדה. בולמי זעזועים הם תפקיד חשוב בטיפול חלקה ובטוחה של הרכב שלך. הם כפופים מכוניות שלדת ומתלים ארוך הכמוסות. המילה מן השם amortiguadoresa כתוב הם לרכך את המכה של ההשעיה עם תנועת הגוף.

לדמיין את עצמי מדרכת כביש הררי די עם חורים levantones שגורמים הלוך ושוב בפראות ההשעיה. אם ההשעיה לא גמיש כדי לספוג ליקויים אלה על המדרכה הזו, היית מחוץ לחלון של הרכב שלכם בכל מהלך המתרחשת. כפי שאתם יודעים, הבולם הופך את המדרכה כשלים לא להיות משקפים בכוח כזה בגופו של המכונית שלך. המתלים מורכב הרציפים ועל אלה נועדו בשתי דרכים: 1. 2 עלה מרובה. מונו-חוג’ה dock multirip עשוי מספר מנות של מתכת באורכים שונים מוערמים אחד על השני. במהלך פעולה רגילה, המעיין דחוס כדי לספוג זעזועים בכביש.

מעיינות מקופלים ומאפשרת לשקופיות ביניהם התנועה ההשעיה. האביב מונו-חוג’ה בצורה דקה באביב וגם הפחתת לכיוון הקצוות עושים הרבה יותר גמיש יותר התנועה מרובה-גליונות. תנועה זו אני להזכיר כי הוא מה שהופך את המכונית שלך יותר יציב ובטוח בסוג זה של ריצוף. כריות אלו זו התנועה האנכית שנוצרו על-ידי המעיינות. אם הם במצב רע, הרכב לא יהיו יציבות.