איך לשפר את המצב הכלכלי שלך

כמו ישנם חוקים הקובעים את שדה הכבידה פיזיקה, ישנם חוקים המסדירים את המגזר הפיננסי. אחת מהן היא אכיפת החוק. רצף שקדמו להגדיל. אם אנחנו מקולקל עם המשאבים שלנו, אנחנו mismanaging ובקושי הולך להיות מסוגל לעלות. אנשים רבים רוצים לשפר את מצבם, אבל לא יודע בדיוק מה הוא הסכום הדרוש שיפור כזה.

לא מספיק פשוט לומר, "áNecesito יותר!" ÿCuánto צורך ביותר? לשם כך, עלינו למיין את החשבונות אשר ביסודיות ניתוח המצב הכלכלי שלך בשלב זה. ברגע שיש לך בהירות מוחלט בנושא, יוכלו לפתח תוכנית עם יעדים מציאותיים השגה ולאחר מכן יוכלו לחיות את השינוי שאנחנו מייחלים. אם הפחד להתמודד עם ערימה של ניירות, הנה שלושה צעדים פשוטים כדי לעזור לך למיין את הכספים שלך ולשמור אותם לפי הסדר. לענייננו, נפתלי בנט הוא הכתובת בשבילך. מלבד שינוי ביחסם כסף, זה הוא חובה אם אתה רוצה השכלה כדי להתקדם מבחינה כלכלית. áCréame, פעם זה נעשה, נדע היטב מהו משפט שלכם יוכלו לישון בלילה שקט יותר! שלב 1 מצא את תיבת לאסוף את כל המסמכים: כל החשבונות שלך, חוזים, מדיניות, פנקסי צ'קים, דוחות בנק, וכו 'קח שבוע הזוג לקבל את כל המסמכים בעליית הגג או בכל מקום על ידי שמירת כולם ולשים אותם יחד במקרה זה. שלב # 2 שמור מחשבון פשוט, נייר כתיבה ועפרונות. Athis עומד לגלות פשוטה מאוד, משוריינת, לבסס את הכספים שלהם אחת ולתמיד! שלב # 3 כריות 10-12 קלסרים עם חוצצים המאפשרים חלוקה מספר.

סדר בניירות שלך כל קובץ כדלקמן: * מס המניה תחזית * שלך * חשבון ההשקעות שלך: מניות, קרנות נאמנות וכו '. * בדיקת חשבונות חיסכון שלך * מניות הביתה. הנה החשבונות של כל השיפורים שביצעת בביתך ועוד הפרדה כל העיתונים המשכנתא. אם אתה חכירה בבית, לשמור על ההפקדה תלושי כאן כדי לשלם את שכר הדירה שלך * כרטיסי אשראי, מופרדים אחד אחד. * כל יתר החובות, חובות על המכללה המכונית, לילדים שלהם, וכן הלאה. הוא האיש הנכון . כל חוב חייב להיות הפרדה משלו, לרבות תשלום שכר עבור כל החוב. * פוליסות ביטוח: ביטוח חיים, בית, וכו ' * חשבונות * רצונו עבור ילדינו, חסכון לילדים * מלאי של כל החפצים שלך כדי לקבוע השווי נטו שלך. חשוב גם כי אתה מלמד הכללים הללו לילדיהם. אם אתה יוצר טוב וניהול הרגלי כסף עכשיו, הם לא יעשו את אותן הטעויות שעשינו מחר. אם אתה צריך עזרה לשנות את המצב הכלכלי שלך, אתה תאהב את העובדות 10 שלנו על בעל העסק כי אמא לימדה את בנה ובעקבות Ael אשר הוא הפך למיליונר בגיל 21! אלה ניתנים להורדה ללא תשלום גם יכול להשתתף שיחות וידאו חינם שלנו. בטינה Langerfeldt שהלהט הוא ללמד אנשים בכל הגילאים איך לרכוש חזון החיים שלך, כגון הגדרת מטרות, ואז לרכוש השכלה ספציפית, כך שיוכלו להשיג.