איך לכתוב קורות חיים

גלה מה הוא רוצה לעשות. אין אפשרות לכתוב קורות חיים יעיל אם אין לך שום מטרות העבודה. למה אני מתכוון זה הוא שאתה צריך להתאים את קורות החיים שלך לעבודה ספציפיים שברצונך להחיל. חלפו הימים של משלוח של 400 עותקים של סקירה באותו. אכין רשימה של עבודות אשר היו רלוונטיות המטרה של מקומות עבודה חדשים. לעשות אם לא קיים, איזה כישורים שנרכשו עבודות החלות על כי אתה מחפש? לדוגמה, אם אתה מחיל על תפקיד עוזרת אדמיניסטרטיבית, זה אפשרי כי מזון מהיר העבודה אינה חלה, אמורה להיות נטושה. עם זאת, יהיה חריג אם היו בעמדה של ניהול, עבודות המסעדה היו אחראים של (כגון מלאי, הזמנות, דוחות הפקדות בנקאיות). יודע מה כדאי לא לשים דברים את קורות החיים שלך.

(ראה נפוצות טעויות קורות החיים המקושר להלן). ודא כי אתה להתבלט, מבלי להיות מופרז. להתחיל עם דף ריק (אין תבניות) ולעבוד על עיצוב. עכשיו זה לא הזמן להיות צבעוני מדי או סופר יצירתי. לשים את הנעליים של שכירת מנהל. נניח שקיבלת 345 הודעות דואר אלקטרוני מאנשים מחפש עבודה בתוך 12 שעות פרסום משרה. מה אתה התקשרת תשומת לב? תחשוב על מה להיות שינוי מרענן ולכו על זה.

עכשיו בשביל הלימודים תוכן אמיתי. בדרך כלל, ישנם חמישה סעיפים בסיסיים קורות חיים. * עוצמה מידע ליצירת קשר, מלא. כדאי לך לעיין אצל ישראל בכר כדי לקבל עוד מידע. * כותרת היה ששולם. בסיכום מיומנויות לסמן במהירות את הכישורים הרלוונטיים שלך. * ניסיון מקצועי רלוונטי והישגים מונחה עצמים. השתמש פעלים פעולה כדי להתחיל את המשפטים ולמנוע את המילה “אני”. * השכלה רשימת מכללה או סחר בתי ספר בלבד. עזב מבית הספר, אלא אם כן זה בוגר ללא ניסיון. שים לב כי הרשימה אובייקטיבית אין הצהרה. בעצמכם אשר לבקר את סיכום סעיף נפוצות שגיאות (ראו להלן). בדוק כי הם שתיקנת את החברים שלהם, אז, תעשה את זה פעמיים יותר. אני רוצה להדגיש, הדבר החשוב הוא לעשות את זה. בדוק אם יש מילים המאויתות באופן שגוי שהחטיא על-ידי בודק האיות. להדפיס את זה ותעבור עליו, כי זה נראה להצליח לקרוא באופן יסודי יותר. Acuidado עם דקדוק רע שגיאות פיסוק, יתירות. הוא תמיד שולח לי מכתב המלצה. כתובת של האות במפורש את החברה, את ההצעה של תעסוקה. שימו לב איך המלומד של הפתח, למה אתה המועמד הטוב ביותר. פגע גולות הכותרת של מה שיש להציע מהן מסוקרן, מעוניין לקרוא את קורות החיים שלך. ג’ניפר Anthony הוא הבעלים של תוכנית לימודים מקצועי ושירותים במחיר נוח לכתיבה. אם יש לך הערות על מאמר זה, או אם אתם מעוניינים ללמוד יותר על כתיבת קורות חיים מקצועית, אנא צרו קשר עם ג’ניפר Anthony או על-ידי חיוג 1-888-722-5211.