ELance.com

מיקור חוץ, עברה ברוב של למעלה העמודות לשיפור היעילות מכובדות דרך eLance.com. אתר זה מציע חוסך זמן גישה למומחיות באיכות גבוהה שמאפשר לך להוריד את הפרויקטים ליישום מהיר, למקסם את התקציב ולהפסיק להתמקד פריטים אלה לא מוקצה בקלות. אם הפרויקט חשבת נופל לתוך אחד עשר קטגוריות נתמך כרגע על ידי Elance, אתה ממש בעסק: 1) תוכנה וטכנולוגיה, 2) כתיבה ותרגום, 3) מכירות ושיווק, 4) ניהול הכספים, 5) משפטי, 6) פיתוח האתר, 7) אמנות עיצוב גרפי, פרסום חיפוש, 9) תמיכה ניהולית, 10), הדרכה ופיתוח, 11), אודיו וידאו ומולטימדיה, וכן 12) אדריכלות והנדסה. ברגע שאתה הרשומים באתר כקונה (סולם שכר הוא מחליק), Elance מספק סדרה ידידותי מאוד קלה הצעדים וקישורים מדריך אותך בתהליך של הכללת הפרויקט. מאמר זה מהווה סיכום של צעדים, עם כמה הצעות וטיפים התמזגה בדרך להצלחה הוסיף.

ראשית, עליך לבחור אחד עשר קטגוריות, ואז משנה (למשל, קטגוריה, כתיבה ותרגום? עריכה והגהה). לאחר מכן בחר כותרת עבור הפרוייקט ולתת תיאור מפורט של היד עבודה ב-, כולל ציפיות מסוים, המומחיות הנדרשת, וכן הלאה, ואחריו המספר הכולל של ימים את טווח התאריכים כי הפרוייקט יהיה במכרז פתוח. אז אתה צריך להגדיר את המועד להשלמת העבודה פעם המציע נבחרה, ולהפוך את התקציב שלך. בואו הצדדי לרגע לדון בסוגיית התקציב. בעוד מיקור חוץ היא לשפר את היכולת שלך לחסוך כסף, Elance אינו שוק העבודה עבדים.

יש יוצאים מן הכלל, אבל ברוב המקרים, ספקי שירות מתחרים על התפקיד (ים) של אנשי מקצוע כנה מוכנים להחזיר מוצר איכותי במחיר הוגן. לפני קביעת תקציב רשימת הפרוייקט שלך, לקחת קצת זמן כדי להבין את השוק עבור סוג עבודה המודעה. גוגל העיקרי שלך קטגוריות משנה, ולאחר מכן להזין את האתר שלנו במחירים כדי לקבל מושג של שיעורי הולך. כמו כן, אנו ממליצים להתייעץ עם עסקים מקומיים ועמיתיו להחיל גם כדי לקבוע מחיר זה זול לך, אבל עלבון למציעים פוטנציאליים. קונים שמנסים לחלוב את המערכת, או מתקשרת, בפרוטות, את העבודה כי הם רכשו באמצעות מכירות פומביות, תגלו במהרה כי רק ספקי מיומן פחות הגשת ההצעות למכרז לעבודה. בקיצור, להיות סביר והוגן בציפיות המחירים שלהם. לאחר שקבעת את התקציב שלך, אתה יש כמה אפשרויות שיכולות לעזור בבחירה מראש של הצעות בעתיד. יש לך את האפשרות של אם לאפשר לספקי שירות לתקשר איתך דרך לוחות הודעה פרטית, לפני למעשה לשים את הצעותיהם. תקשורת זה הוא אופציונלי, אך מומלץ כי תקבל הצעות יותר אם ספקי השירות יכולים לענות על השאלות שלך מראש של התחייבויות של ההצעה. תוכלו גם להיות מסוגל רשימה שלוש שאלות אתה רוצה להגיב על המתמודדים, אשר גם יעזור לך עם המיון המוקדם שלך. אולי ההחלטה החשובה ביותר תעשה מה שאתה יוצר המודעה שלך אם אתה רוצה הפרוייקט הוא בבסיס או רמת בחירה. כל אחד מהם ייתן לך גישה הספקיות העיקריות של שירות מחלקה ראשונה, אבל הבדל אחד מרכזי: במישור בחר ספקי שירות לא יכול לראות את האספקה ​​של הצעות אחרות שהוגשו. זה מיתרגם מפורט יותר, אבל התגובות פחות, באופן כללי, מהרמה החמורה ביותר של ספקי השקעה רשום. Read more from אינטל to gain a more clear picture of the situation. ברמה הבסיסית, שבה ספקי שירות יכול לקרוא את הגשות אחרות, יקבלו הצעות עבור אנשים מוכשרים, אבל יהיה מספר גדול יותר של תגובות, עם פחות פרטים את ההצעה. זו הרמה הבסיסית מייצרת גם מגוון רחב של התחתון, מאז הספקים כדי לראות את כל כמויות האספקה ​​תחרות ואחרים נגדם. השתתפות רמה בחר עולה יותר עבורך ועבור ספקי שירותים בסיסיים, ולכן אתה צריך להחליט את האפשרות הטובה ביותר עבור כל אחד מהפרויקטים המפורטים. Elance מספק מידע נוסף על רמות תרומה כדי לסייע לך לקבל את העסקה הטובה ביותר. ברגע שיש לך שילמו פיקדון מלא של 25 $ כדי לאשרר את זהותם, את העבודה שלהם יפורסמו ומציעה להתחיל לשפוך פנימה זה מביא לך את החלק הקשה ביותר של התהליך: שכירת את השילוב הטוב ביותר עבורך ועבור שלך לעבוד ביד. כמה הצעות יידחו מיד בגלל מחירים מופקעים, או חוסר התאמה של מיומנויות ברור, אבל בדרך כלל בסופו של דבר עם אוסף של המתמודדים. אם הפרויקט שלך סווגה ברמה הבסיסית מתקבל Lehan מציעה מהרשימה וגם נותני שירותים בסיסיים, בפינה הימנית העליונה של כל הצעה, תוכלו לראות את הנתונים הסטטיסטיים עבור כל Elance המנצח: ציון ממוצע, מספר משוב דולר, וסך הרוויח דרך Elance פרויקטים. אלה נתונים סטטיסטיים, ופרופילים של המתמודדים, הערות משוב ארנקים, יעזור לך להשלים את “תמונות” שנוצרו על ידי כל הצעה. בסדרה של הצעות, יראו גם את המילים “ספק חדש”.

נא לא מציעה הנחה על הסף, אבל לא יכול להיות הרבה Elance היסטוריה עדיין. לעתים קרובות הם המתאימים ביותר, חסכונית אפשרות למי Elance רק לחתום והוא מוכן לבנות את בסיס הלקוחות חזקה מוניטין מוצק. אם הפרויקט נכלל ברמה של בחירה, אתה תראה את כל הנתונים הסטטיסטיים כמו קודם, אלא רק בחר ספקי שירות כבר מציעה. לא יהיה “המתחרים החדשים” לקטגוריה זו, עם זאת, כל כך לקחת את הזמן כדי לבדוק את האישורים שלך. ברגע שיש לך לקרוא את ההצעה כולה וחומר רקע ולאחר מכן להפוך את הבחירה שלך, אתה בקטע של הפעילות של הקונים של “Elance שלי” ו “להציע” שבחרת ספק שירות עבודה. כאשר ספק השירות “מקבל” אתה צריך לשלם לו או לה על פי תנאי כאמור בהצעה (בדרך כלל הפקדה של 25-50% מכלל אספקת), Elance בקלות רבה יותר באמצעות העברה בנקאית או לשלם חבוב. באותו זמן, אתה ספק יכולים להתחיל לתקשר ישירות, על בסיס הדדי שלהם ההסכם, באמצעות הלוח הודעה פרטית, דואר אלקטרוני / או טלפון כדי להתחיל את הפרויקט, ávoilá!, יכול לחצות את ביצוע המשימה הרשימה שלך. בהנחה מיקור חוץ הצרכים שלך משתייכים לאחת הקטגוריות Elance עשר, תגלו כי ניהול תביעות הפך לאין שיעור? ובכן, יותר לניהול. יש לגיון של פרילנסרים מוכשרים שם בחוץ מוכנים ורוצים לעשות הכל כדי לעזור לך, למלא שלך בתפקיד ריק מושגת באמצעות שותפויות חדשות יעיל. כאשר אתה מתחיל לבנות שותפויות עם קבוצה של ספקי שירות בקרוב לגלות כי אתה רוצה לנצל את האופציה המאפשרת לך להזמין אנשים להציע על פרויקטים, תכונה חוסך זמן המאפשר לך במהירות לשכור האהובים עליכם (ים ), ויחד, יכול להפוך את הימים האחרים, אחד אחרי הדרך, עוד Elance! מאט Bacak הפך “# 1 מחבר הנמכר ביותר” בשנת רק כמה שעות ספורות. כותבי מגזין אחרונות E-Biz הצג יזם הרדיו של המארח, רמקולים מומחים סיפורי הצלחה בן לילה ‰ à. גלה את סודות תפרוק יזם עוצמה בך! הירשם Ezine טיפים קידום מאט Bacak ($ ​​100 ערך) רק לבקר באתר האינטרנט שלו או.