4 מקשי לשיווק יעיל

מסמך זה ניתן למצוא 4 מקשי כך שיווק העסק שלך טוב יותר, והחלתן יעשה את זה יותר אופטימלית ומאפשר לך למכור יותר. לא משנה מה התוכנית שלך או העסק, החברה או אם זה עצמאי, הם דברים שכדאי לזכור תמיד, באפשרותך להחיל אותם לא יותר סיום הקריאה. יש מידע ואסטרטגיות המספקים יתרונות ואחרים -. לא, זו הסיבה, מתוך כוונה להראות מה תמיד עובד, אנו מציעים 4 מפתחות עבור העסק שלך או את העסק שלך כפי עצמאים כדאי תמיד לשמור על המוח בעת ביצוע או פעולות של סטארט תוכנית השיווק שלה. תמיד זכור אותם לשפר את המכירות שלך ואת יאפשר לך למכור יותר. 1 לגוון בכלי התקשורת שלה ומגיעה שיווק פעולות למרות כל פעולה שיווקית צריכה להיות ממוקדת לקראת המטרה זהה, להיות עקבי במטרה אחת ויחידה, שיווק יעילות גבוהה יותר כאשר משתמשים מרובים אמצעים ופעולות.

כלומר אם את מומחי התוכן הוא עסק אינטרנט אינו מתמקד רק קידום באינטרנט, כי זה יבוא רק על חלק התכנונים שלו, גם לבצע פעולות מחוץ לרשת, לא להתמקד רק סוג אחד של קידום, כמו המודעות כאלה בתחום מגזין, תתאם זה עם אמצעים אחרים של קידום, חוברות, כנסים וכו ‘. . זכור, השיווק שלך יהיה הרבה יותר יעיל אם יש לך מטרה משותפת אלא דרכים שונות להגיע לקהל היעד עוד… 2. מכינים עם הזמן קואורדינטות שיווק קמפיינים סיוע ליצואנים קטנים לעיתים קרובות חופפים עם מוצרים חדשים או השירותים, בזמנים מסוימים, וכו ‘ זה חיוני כדי להיות מוכן עם הזמן ולא מתואמת נבטי האלה. למרות שזה נראה שהמועצה עודף אפילו לא יכול לדמיין את הפעמים שבהן הושק קמפיין מבלי להכין מוצר או סגן ולהפך. גם לקמפיינים במהירות, להצמיח תוצאות מוגבלת מאוד.

לידיעתך, לתכנן כל השיווק שלך עם הזמן. 3. אל תהיו מוגזמות המוצר שלך או העסק שלך יכולים להיות באמת הכי טוב אבל אם אתה מגזים השיווק שלך, אלמנטים קידום מכירות יותר יקבלו זה אנשים כמו \”אפקט שרלטן\” בתור משהו אמיתי. תואר \”נפלא, הכי טוב, סופר\” אל תגידי כלום, לדבר על יתרונות ספציפיים ונתמך על-ידי עובדות. למרות שהוא קטן אוטונומית או תיקון סיוע ליצואנים קטנים לא נראה כי שלך שיווק pitchman, מנהלת זה טוב, תזכור, אל תגזים עם זה או יהיה לך תפיסה זו בניגוד אשר מחפש את התכנונים לעתיד שלו. 4. אין לבצע שינויים בשיווק שלו רק \”כי כן\” אם תשנה חלק מהתוכנית שלך בטח יש סיבה מוצדקת, בדרך כלל כי זה לא הגיע מטרותיה או חושב זה מגיע ואחרים גבוה יותר. אבל ביצוע שינויים רק בשביל לעשות אותם, על ידי תפיסה סובייקטיבית, דעה אינה נתמכת על-ידי עובדות או \”סתם\”, כמו לירות בצורה עיוורת. אז אם אתה משנה משהו, יודע למה בגלל זה היא סיבה מוצדקת על ידי מציאות אובייקטיבית יותר או פחות. זכור, בדיקת התוצאות של מה שזה עושה יודע מה אתה מקבל. החלת ארבעת המפתחות האלה, אנו מבטיחים כי השיווק שלך יהיה הרבה יותר יעיל, הוא תקיים על עמודים חזקים, הגשמת המטרה שלה, אשר מוכרים יותר וטוב יותר. אם אתה חושב כי עצות אלה יכול להיות שימושי עבור השותף הזה, עמית או חברה חשבה בזמן קריאתו, אל תהסס, לשלוח אותה, היא להיות עושה לו טובה, אודה לך. -משאבים עבור חברות קטנות ובינוניות מידע עבור חברות קטנות ובינוניות, פרילנסרים המספק תוצאות.