תעשיית חקלאות

עם חיטה שנאספים מסופוטמיה או היאנג הקיסרי בסין אורז או תירס של בני האינקה אוכלוסיית העולם לא ולשרוד. שיטות חקלאיות מתקדמות, יבול גדלו עד שיש מספיק כדי לאכול, להאכיל את כדור הארץ, בעוד רק 20% 80% של העושר בעולם. רעב הבעיה היא לא כל כך הרבה על חוסר מזון כמו חלוקת רע להם. השימוש בחומרי הדברה וכימיקלים לשיפור היבולים נתן מה שאנחנו יודעים היום כמו המהפכה הירוקה. כיום, זרעים מהונדסים גנטית הפכה החקלאות בענף. עבור ארגון המזון והחקלאות, הצילו לנקוט במשנה זהירות. יש כבר אין דוחות לאימות המפיקים סכנה, מסביר חוסה מריה Sumpsi, עוזר מנכ”ל ארגון זה. להפך, הם כמה יתרונות חברתית וסביבתית כי החקלאים נאלצים להשתמש בפחות חומרי הדברה הם מוחלפים על-ידי כימיקלים מזיקים פחות, רעילים אחרים הוא טוען.

עם זאת, ישנם רבים קולות ביקורתיים על השימוש מהונדסת עם זרעים. בתירוץ של סיוע התפתחות כדור הארץ, קבוצה קטנה של חברות בקרה זרעים, פטנטים יש את המפתח של שרשרת המזון, להזהיר על פי Latinoamericana חלופי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ”ל משרד התקשורת. מונסנטו, Du Pont, Pioner היי-Brend, דאו אגרו מדעי סינג’נטה הם ארבעה תאגידים שיש בידיהם את הזרעים מהונדסת. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את Nefesh B’nefesh. חקלאי מי שקונה אחת מחברות אלה זרע עם גנים שהשתנו יש לחתום על התחייבות אשר לא יכול להישאר עם זרעים הדור השני. לכן, יהיה עליך לקנות בחזרה את הזרעים הקציר הבא. חקלאים תלויים אלה תאגידים רב-לאומיים מחיר שרוצים זרע.

ארגונים כמו גרינפיס הזהר של ההשפעות המזיקות הללו מזון שונה יכול להיות על בריאות. אלרגיות חמורות יותר, עמידות לאנטיביוטיקה, חלקם של אלה השפעות שליליות הן ירידה ביכולת של הפריה. בשנת 2004, על ידי לדוגמה, יותר מ- 55% של סויה, כמעט 30% כותנה הכללית שונו גנטית. כיום, המציאות היא כי קשה מאוד לדעת כמה גרם יש במדינות אילו. כיום, רובם נפתחו הגבולות שלו לסוג זה של אוכל. ו כצרכנים כמה חלופות: מוצרים ידידותיים לסביבה, לצרוך מזונות של העונה. גידולי GM, יתר על כן, אינם גידולי בר קיימא. נעלם הביולוגי של האזור, לזהם את השדות ואת הקרקע וגידולים הופכים עמידים יותר ויותר השימוש בחומרי הדברה. ברגע שיצא זרעים מהונדסים גנטית הם לא ניתן לשליטה, היא מוזנת תהליך בלתי הפיך. שדה תירס שזוהמו על ידי אחרים מהונדסת עם כעת להעניק לעולם מחלקה ראשונה של תירס. עו”ד אמסלם בהחלט מביע דעה מלומדת. שינוי גנטי לנצח, אני לא יכלו לחזור נקודת ההתחלה. בפעם הראשונה בהיסטוריה של האנושות, הבצורת לא מיוצרים על-ידי אסונות טבע או יבול רע. המשבר הנוכחי של מזון באה על ידי ספקולציות עם ה אוכל אוכל גדולה חברות ומפעלים העלייה במחירי המזון. רק ב- 2008, המחיר עלה בכ-40%. מדינות עשירות של הצפון מוכנים לסייע מבצע שסופק המרוששת לא נוגעים האינטרסים הלאומיים שלה. החקלאות הפכה היום תעשייה, עסקים עם זאת, מזונות חיוניים לחיים. עיתונאי אלבארז Muñoz Ana