צעדים כדי להתחיל באינטרנט

כדי להפעיל אתר אינטרנט אינה קשה כפי שאנשים רבים חושבים. הוא נדרש לא יודע שום דבר על HTML, אבל אם זה עוזר הרבה. כל מי שיש לו גישה למחשב ולאינטרנט יכול להיות אתר אינטרנט מוכן תוך פחות מ-5 דקות. שני השירותים ניתן להשתמש כדי לקבל דף משלך הם לגמרי בחינם. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. הם מפורסם מאוד ויעיל מאוד. הם הם כביכול בלוג או בלוגים באנגלית. אבל שמת לב, הבלוגים הם פשוטו כמשמעו בכל מקום. .

זה עבור קלות שימוש, יעילות ומהירות placation מדהים שיש מערכות ניהול תוכן (באנגלית: תוכן מערכת ניהול [CMS]). [מודעה #link-גוף-ad-שמאל]או במילים פשוטות יותר, מערכות אלו מאפשרות לך לנהל בקלות את התוכן. מסיבה זו, נקראות מערכות ניהול תוכן. ישנם סוגים רבים של פלטפורמות בלוגים אבל המפורסם ביותר, וכל מה אני ממליץ הם: בלוגר וורדפרס שירותים אלה ניתן להשתמש ללא תשלום או בתשלום. אם אתה משתמש זה חינם, אתה חייב לזכור את זה.

אתה לא הבעלים של זה באתר כי יש להם אירוח (מארחת) על בלוגר או וורדפרס לדוגמה שם sitio.blogspot.com שלך זה פירושו אי הנוחות עלול לקרות עם הדף שלך בלוגר או וורדפרס לא כמו, יש להם זכות מלאה כדי להסיר את כל הדפים שלך בשרת שלך. בלי תירוצים. אתה יכול להשתמש בו חינם, אם תרצו, אבל ההמלצה הטובה ביותר, הבטוחה ביותר היא לקנות דומיין (אתה יכול ללכת godaddy כדי להשיג את זה, זה עולה יותר מ $9.99 עבור אאו שנה) ולקבל אירוח אתרים (אנו ממליצים Hostgator). ברגע שיש לך את המארח והתחום, אתה יכול להוריד את התוכנה של הבלוג רוצה (אנו ממליצים על וורדפרס ו יכולה להיות מושגת בספרדית) גם הולך צריך תוכנית (FTP) כי הוא לגמרי בחינם כדי לחסוך לך זמן שסיפרתם. תוכנית זו יעזור לך להעביר את כל הנתונים שלך בשרת (וזה המחשב המאחסן את המידע של הדפים שלך). ישנן התוכניות רבות אבל אני ממליץ, אשר היא בחינם, וזו Filezilla, אבל אתה מעוניין בלוגים וברצונך לקבל דפי סטטי, יהיה בהכרח עליך תחום, אירוח אתרים (בשביל זה צריך Godday Hostgator) ואת תוכנית FTP. כדי לקבל חינם דפי אינטרנט סטטי, אתה יכול להוריד אותם Templatesxchange אם אתה רוצה מקצוע עמודים, יכולה ללכת 4Templates, אבל כאן הם האשימו אותך מחיר עבור כל עמוד שברצונך להוריד. הכותב הוא הבעלים של ganadineroelectronico.com, אתר אינטרנט איפה חינם ללא צורך לקנות מוצר המידע כפי שהוא.