עורות להקפיא את הלב

עורות קרח בלב בארון כבר נמצאים כל דומה, זה במנעול mortise המסכן לא שם הבחנה של אנשים. קלדרון. התיאטרון הגדול של העולם. לחץ כאן אבי קושניר ומצא עוד . ספרד היא המדינה האירופית עם גדול פרופורציה של מעילים של פרווה כדי להפוך מינק טבעי נדרשים בין שלושים שבעים של חיות אלו, ואחד מרתה על שישים. אמנם רוב נובע מדגרות, עם משקים אלה לא יוסרו לכידתו של מינים פרוע, מה שגורם כי רבים מהם הם בסכנת הכחדה.

רחוק כבר פעמים שנושאים עורות בעלי חיים היה עניין של הישרדות, הבגדים האלה הפכו במהרה בימינו פריט מותרות בלבד. מותרות אשר, עם זאת, בנוסף להניח על מותו של מיליוני בעלי חיים, כרוך גם היעלמותו של מינים מסוימים. בחירה טובה, לכן, הוא להחליף פרווה טבעי. פרווה סינתטית להיות זהה, מה אמור להיות הפונקציה העיקרית של מעיל מסוג זה. אבל הם גם שוקל פחות מאשר העורות טבעי ועלות הרבה פחות. זמן עבור הייצור של אותם החיקויים הם נגזרות בשימוש של משאבים לא מתחדשים כמו השמן, מה שלהם המלעיזים אותם מומרים קטנות אקולוגי.

על פי הנתונים שמספקת האגודה הלאומית להגנת בעלי חיים (אנדה), לעשות שכבה אחת יש להרוג בין 30 ל- 200 צ’ינצ’ילות, עשר אוטר 16 או, בין שאר בעלי החיים, ליד 10 חותמות. משמעות הדבר היא כי כל חיות שישים מיליון שנה, מהן 40 מיליון מהחוות הרוגים ו הנותרים 20 חיות בר נתפס מלכודות. בנוסף, אחרים שבעים מיליוני שאינה מועילה לבעלי פרווה בטעות ליפול לתוך המלכודות. החוות שמקורותיה לחזור 1920 את ספרד ממוקמים בעיקר באזורים הקרים – אינם הפתרון לבעיה. מצד אחד, חיות בריחה מן החוות מוגדרים במקומות תסיטו או נזק החי שלנו, מאז 1979 שם היו הדלפות אשר התיישבו גורלם האמריקאים במערכת המרכזית, גליציה, אראגון, קטלוניה. מצד שני, יש לציין גם כי חווה יותר מ- 3 טון של מזון יש צורך להאכיל את גורלם צריך מעיל או טון עבור השועל. אם אלה כמויות מוכפל כל החיות האלה שיש בהם הנאחזות לשימוש רק העור שלך, כולל הסיבה אותם בנקים של הרינג של אותן מדינות הצפון הולכים ואוזלים. יותר מאשר החצי של הרינג שנלכד במדינות אלה משמש משקים אלה. אבל משקים אותם בעיקר לא היתה שורדת להיעלם לוכדת את חיות הבר, מאז כמעט שלושים אחוז מהם בעלי חיים המשמשים leatherworking הם פראי. מינים כגון חורפן ים או פוקס לאס מאלווינס נכחדו כתוצאה שיטות עבודה מומלצות אלה, עם האסון האקולוגי הסוגר המשתמע, ויש אחרים כגון לוטרת הים, לינקס או אוצלוט בסכנה חמורה. ההפיכה של ארגוני הסביבה הצליחו כי במדינות רבות באירופה היו ירידה בביקוש פרווה. ובנוסף, זה חלק מהחנויות מוכרות הבריטים וויתרו שלה לוויתורים. פרווה. בספרד לא היה לחצים מאוד קשה, אבל זה הוא בהשגת המודעות של אותם אזרחים. עם זאת, ספרד ממשיכה להיות המדינה האירופית עם שיעור גדול יותר של שכבות של פריטי מעטפת, אחרי צרפת ואיטליה, ב אוסטריה, הולנד ובריטניה כבר כמעט לא זה דרישה. היא משמעותית להיות בדיוק חמים יותר מדינות אירופה שם רכשה עוד מעילים, אשר הוכחה תפקידה היא לא יותר מאשר סימן של יוקרה, פאר מיותר לחלוטין, מה שמשאיר לנו לב הקרח. כפי שאמר המשורר: יותר לחשוב על דברים, / הרבה פחות מבין אותם; / מאת שכאשר אתה נראה / את שאני חושב ואני לא זה.