עודף משקל ומחלות המשויך אל.

קיבה הוכיחה להיות יעיל לא רק בטיפול של השמנת יתר חולנית לאורך זמן, אבל גם, מה יותר חשוב, בטיפול ועד הפתרון הכולל של מחלות המשויך. תגליות חשובות אלה לא רק לתת משואה נהדר של תקווה שמנים אבל גם לפתוח אפיקים חדשים למחקר, עשוי לשנות את החזון הנוכחי של הפתופיזיולוגיה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע. העלייה של כמה מחלות כגון יתר לחץ דם, תנגודת לאינסולין, גלוקוז, בין היתר, אי סבילות קשורה קשר הדוק העלייה בהשמנת יתר ואיחוד שלה כמו מגיפה גלובלית. כל אלה פתולוגיות המשויך במידה ניכרת להקטין את תוחלת החיים של האדם השמן, אפילו של אלה אשר אינם סובלים מהשמנת יתר חולנית, ומגביר את הסיכונים בצורה כלשהי של הלב וכלי הדם מחלות או סוג סוכרת II. כיום, השמנה היא השנייה למניעה סיבת המוות באירופה ובארצות הברית. ברמה הכלכלית, השמנת יתר, הסיבוכים לגרום השפעה אדירה על המשפחה ועל החברה. להיות מחלה פרוגרסיבית, השמנת יתר תנאי החולה והמשפחה שלהם להתמודד עם עלויות גבוהות יותר ויותר והחסרונות חדש. בכל שנה מיליארדים של דולרים מושקעים כדי לטפל במצב זה או הסיבוכים.

זה הכרחי למצוא נתיב המספק פתרונות החולה ובני משפחתו מבלי להרוס את הכלכלה שלה ותוך פרק זמן ניכר. ניתוח בריאטרי הוכח כיעיל בטיפול בבעיות אלו: כמעט 80% של החולים עם יתר לחץ דם עולה על זה אחרי הניתוח, מסומן כימאים של הסיכון למחלות לב פחתה באופן משמעותי, עוצר את התקדמות סבילות גלוקוז, לצמצם את הסיכון לסוכרת מסוג II, מסייע להפוך בעיות אחרות הקשורות התסמונת המטבולית, כגון עמידות לאינסולין. למרות תוצאות אלה, ניתוח הוא לא אופציה עבור רוב החולים. רק אלה שמנים עם מדד מסת גוף של 35 או יותר, ייתכן מועמדים לניתוח. עד אז, תספק טיפולים קונבנציונליים בדרך כלל לא פותרות את המצב שלך, אבל זה רק? מוסדר? באופן זמני, זה חיוני כדי להתחיל לחפש חלופות עקבי ויעיל מהשמנת יתר. ראוי להזכיר, כי חלק מהחולים עם אינדקסים מסת הגוף מתחת לגיל 35 יכול להיות מועמדים לניתוח עבור השמנת יתר, בהתבסס על קריטריונים נוקשים ביותר של בחירה. לעבור ניתוח לטיפול ההשמנה שלה, באפשרותך לא רק להשיג את המשקל הרצוי שלך ולתחזק אותו לאורך זמן, אבל זה גם יכול להפוך ציורים המלווים אותו על התהליך הארוך הזה כמו לחץ דם גבוה או סוכרת. שוחחו עם הרופא לגבי הסיכויים שלכם ולהיות לא שולל, יש אפשרות טובה בשבילך.

זה יכול להציל את חייך. . ברכות, הקטור ברנל על autor:Hector ג’ון דזמונד ברנל הוא מנתח מומחה מטבולית ניתוח והשמנה חבר הפדרציה הבינלאומית ניתוח של השמנת יתר (אם כך). פרופסור עמית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ’יוואווה במקסיקו צ’יוואווה.