נמלי תעופה ובסוף השנה טיולים

לנו. כולנו יודעים זאת ללא קשר לגודל של תשתיות מפוארים ומעוצבים רבים, נמלי תעופה מקומות או תחנות למטיילים שיגרום לשימוש התחבורה האווירית כדי לעבור ממקום אחד לשני. גם מאז אלה, מתקיים הכרכרה של סחורה או משלוחים אחרים באוויר. על-פי היקף הביקוש של משתמשים הם יכולים להיות גדולים ומורכבים למדי. הפונקציות שלה יש שני חללים ברורה: אוויר, שבו מתבצעות כל הפעולות שמטרתן מטוסים, מסלולי הנחיתה, אשר עשוי להיות מרוצפים או לא לפי העדיפות שיש חנייה זו העיר או המדינה, האנגרים תחזוקת, פלטפורמות אחרות… לצד ארץ כביכול, כולל, מסופים, לובי של עזיבה, ההגעה, העברה יחידות בקרה דרכון, טרקלינים, חדרים ענקיים שם תוכלו למצוא חברות תעופה שונות עבור המכירה ו chequing המשתמשים שלה, מפעלים מכירות אזורי של מזכרות, בתי קפה, מסעדות נהדרות, תקשורת, מידענות, בנקאות או חליפין של מטבעות, אחרים בשעות הפנאי, ¦ גמור ואז מן הפניות בסיסיים אלה אנו מרשים לעצמנו לתת לך כמה המלצות שעשויים לסייע לך להרגיש טוב במקומות אלה, אשר הוא בהחלט שווה קריאה אותם ערים קטנות ומורכבות לפעמים המעבר. הקודם כדי הטיול – הדבר הראשון הוא, כי לאחר החליט היעד של החלומות שלך, סוכנות הנסיעות המועדפים שלך, שתגיע הכרטיסים או כרטיסי טיסה אשר לפעמים כבר אלקטרונית, עם הציפייה של התיק ו יכול גם לתת לך הסבר ברור על נמלי התעופה אשר אתה צריך ללכת – אם את לא מכירה אותם – וגם אם היה עליך לבצע טיסות.

-אנו ממליצים לא לקחת דברים ביד, אחרת יהיה לך קשיים כדי להשתמש הידיים בקלות וכדי לעבור. -נסה יותר לקבל מדריך לשדה התעופה בתים קיימים, גם אם אתה בעבר גישה למידע באמצעות האינטרנט. . זה לוקח את כל המסמכים שלך אישיות והערות בתיק נפרד אשר יכול להיות בתוך שקית נוספת ביד, כדי להקל את הטיפול. -אם שמת בושם או כל נוזל בשקית, הם לא יעלה על 100 מיליליטרים, לאחסנו בשקית שקופה תופסן או רוכסן, הם לא צריכים להיות משוחרר. -הניח את המזוודה שלך שכל אות גלויים ולא מיוחדים המאפשרים לך מזהה אותו מיד בסעיף של מסירת פירוט מטען-זה שייסגר יותר מהר של התעופה–להעביר אותך עם מראש קרי, שעתיים לפני טיסות הלאומי או מקומי ושלושה לקחת טיסות בינלאומיות. באשר מזוודות – המלצה כללית היא כי אתה לא לוקח יותר מדי מזוודות.

בדרך כלל מביא עוד בגדים שישמשו למעשה, עם 20 ק”ג חינם על רוב חברות התעופה די והותר, אחרת יהיה לך לשלם סכומים טוב עבור מטען עודף. -זכור כי עליך לא לשאת באת כבודת היד שלך פריטים הצביע חד או אש כמו: מספריים, מסמר קבצים, מסמר קוצץ או גפרורים. אתה יכול לקבל כסף מזומן, כרטיסי האשראי שלך, הסלולר, תכשיטים, מצלמה, ספר טוב או המגזין האהוב עליך. אתה לא יכול לקחת מזון מתכלים במיוחד. היום התעבורה של מחשב נייד נפוץ שלהם חשבונית בהתאמה של תקשורת בנושא. רשומות הגירה ואבטחה – הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להירשם עבור חברת התעופה לאשר את היציאה. -אל תשכח בתשלומים פלט או מס הכנסה למקום, צאו קודם. -מבקש להביא את כל המסמכים שלך לפי סדר, הסימון אם הדרכון שלך לא פג, אם יש לך הויזה, לגלות-לפני – אם אתה צריך לקבל זריקות ללכת ליעד שלך, אם יש לך ילדים דרושה לך את ההרשאות המתאימות. . תמיד לשמור על השלווה של המקרה דרך ההעברה וינסה להקשיב בתשומת לב הסימנים של הסוכנים. . כולם צריכים לעבור את הביקורת האישית, בודקת מזוודות, באופן לא צריך אטריד אותך או ההתנגדות, זה חלק מכללי אבטחה. -צ’ק של חברת התעופה המתאימים, גם על זמן ההמתנה עבור חיבור אם אתה צריך ליצור קשר. -מה אתה עושה. מנסה להיכנס עם הזמן הדרוש לאולם העזיבה, כך שאתה יכול להיות מודע של סימנים או שיחה. . זה ללא הפסקה לקנות לפחות שעה אחת לפני… פעמים רבות בעת ביקור חנויות דיוטי מסחרי, את מארחת, אתה יכול להפסיק להקשיב לשיחות מהמראה. או שתאבד מושג הזמן. . כי יש סיבה להניח צאצא של 10 שנים במסמכים או מטען אישי, הם פגיעים להסיח את עצמם או להיות קורבן לגניבה. . אף פעם לא לקבל כל מטען היד של כל נוסע המבוקש, גם כאשר העלייה למטוס או נופל, זה יכול להיות מאוד מסוכן. . זה טוב לזכור את כל הטיול ניתן להפיק קרו אסונות, כמו מזג אויר גרוע עבור ההגעה או העזיבה, כך שעל המשאבים להוצאות הדורשות או לחכות יותר זמן בשדה התעופה. בשום אופן לא לאבד את השלווה. מתח וחרדה אינם חברים טובים הנסיעה. -אם רוצה לעשות תנומה, לעשות את זה בחדר של העלייה לקחת מטוסים שלך, היא של קליפת לא לך את מטען היד. -אם לא מחכים לך בבית ההגעה או העזיבה, קח את זה במונית אחריות שנותן לך כל המקרה אבטחה, למעשה יקרים יותר, אבל בטוח יותר. חיבורי טיסות – כמו שאמרת, זה מגיע כדי לברר היטב לפני תחילת הנסיעה שלך, העיקר של המערכת שלך. -אם אתה נאלץ לעבור מדינה עם שפה שונה משלך, זה באנגלית, כי היא שפה אוניברסלית יותר כך אתה יכול להבין. אבל אתה יכול לפנות שחקנים אשר תמיד שם. החשוב הוא שאתה תהיה ברורה המסר של הטיסות שלכם, לוחות זמנים, מקומות בפנימייה, ועוד. תמיד לבקש טיסה משדה התעופה. מספר תלונות במקרה של מטען שאבד או נגנב – עשוי להיות המקרה כי המזוודות שלך יאבדו או טעות בהגעתו של היעד, לכן מבקש לתקשר בזמנו של הרישום בחברת התעופה שלכם אם אפשר לקבל איזה. -לעומת זאת, את המטען שלך חייב להיות חזק כל כך עטיפות כי לא למקום יתבקע, וכו-אם יש לך קשיים מסוימים כמו אשר שציינת, לא לתת של תקשורת לאוויר קו מיד בשדה התעופה. ניתן להכין את עצמך מראש כדי לבצע את הזמנת מקום הנאה ומנוחה אמיתית, אם אפשר לנסות לקחת את התחזיות. עכשיו אתה יודע כי שדות תעופה הם מקומות שבהם נוכל לבלות רגעים אחדים נהנה, אם ניקח בחשבון כמה המלצות.