משחרר את אלה שאוהבים

להשאיר חופש מוחלט לאנשים כי עקרות בית כך הם יכולים להחליט מה לעשות עם מי להיות ופעל מי כהפניה של חשיבות לצמיחה בוגרים של כל בן אדם, מי ובכך שנוצר על ידי יחסי ללא תנאי. ירידה עוגן רגשי מאותם מי זה אהבות, אשר נמצאים השורשים שלנו, היא לא לתת להם אהבה היא לאפשר לך להיות חופשיים לאהוב כדי שאנשים רבים נוספים במהלך הפרוייקט שלך חיוני. להגביל את עצמך גורם אנשים כמה שאתה. לא צומחים במקום המאפשר לאנשים חדשים להיכנס שלך עושה חיים לך ליצור הרבה יותר אושר שלך סביב. אם זה מעניין באותו הזמן אולי כדי להציג אחרים, במקרים רבים הילדים שלנו או המשפחה שלוקחים משלהם החיים היא המשימה עוררין של כל אחד, לא יכולים לטעון בבקשה את היצורים החיים האחרים כי ההורים שלנו לא יכולתי לחיות וכי הם רוצה שנעשה, כי בסופו של דבר מה ההורים שלנו רוצה הוא שאיננו מאושרים שנציית עם חלומות שהם יכולים לא או היו מסוגלים להכיר. לכל אחד יש רגע שלו בחיים ויש של תוכלו לנצל ההזדמנויות מאז החיים הוא מה שנחשב בזמן לעשות תוכניות לפגוש את החלומות שלנו. טעות גדולה מצידנו כמו ילדים הוא הרצון להמשיך סגידה להורים שלנו ולהמשיך המחובר אליהם כאשר נתחיל לבגרות, אולי בהתחשב בסוג זה של מצבים כי חלקם לא רוצה לשחרר את החבל הרגשי או אולי פקד זה ואחרים נותרים תפס להחזיק לה לנוחות, לא להיות מועיל לאף אחד מהם בטווח הארוך. אוהב, תודה ולהתפעל ההורים, למרות שהיא אינה עקבית להיות ההגעה לבגרות אוטונומי, עצמאי ובוגר.

אחד הקונפליקטים מבוגר זה שחווינו במהלך חיינו הם הקשרים להורים שלנו, אשר עוד מנחה אותנו אפילו בחלק מהמקרים להרוס את עצמאותנו חיוניים ברע, ואולי במקרים רבים את חבל הטבור הבלתי נראה שלא חתוכה כאשר האדם רוכש את הבגרות הוא נחתך כל כך קיצוני כשהם מתים, להיות תהליך כואב הרבה יותר מאשר אם הם היו באופן טבעי כשיגיע הזמן לפדיון מודע במקרים רבים הדבר מתרחש בקריאה משבר הארבעים, ברוב המכריע של המקרים נגרם על-ידי לא לפתור טוב אלה המפרקים דמיוני. קשה להניח כי זה סוג של עוגן רגשי יש, והפיכתו להתפתח יהיה השלב הבא, או אולי אם אין לך האומץ להתמודד במצב להימלט ממנו ולהמשיך לחיות חיבור רגשי. רבות דובר של חיבור רגשי בין ההורים, בנות, אמהות וילדים, אני מעדיף להשאיר את הנושא בידיו של מומחים אחרים, אם הייתי רוצה להתמקד בנושא שואלים כמה שאלות. אולי יש תשובות מעניינות על החלק שלך, זה אולי יכול להדליק את אותך במצבים או חברים. היית מציע למה לא מאוחד את היחסים של הזוג, מה הקשר אפשר עם מערכת היחסים שאת לשמור או עם אבא שלך? למה השותף שלך הם שנעקרו על ידי אמא שלך מרגישה? איזה קשר כי להתחיל אתה טועה עם כל ראשי שלך עם מערכת היחסים שאתה שומר עם ההורים שלך? אם לא עם אף אחד שלך משתפי פעולה, שהפסקת לחשוב כך? יש לדבר איתך אפילו לא עם האחים שלך? האם עצרת פעם לחשוב למה יורשים דפוס התנהגות מקצועית של אבא שלך להיות נקבה? כאשר אנחנו מארגנים חלקי לספרה חיוני קרובים אחרים רחוק יותר הם לטאבים, זה פשוט כמו לעצור כדי לחשוב, להתבונן ולקחת; אז הוא פשוט שאלה של חופשה זורם כדי לעקוב אחר אחד כל הדרך המתאימים לך בחיים. מערכות היחסים הללו בין הורים וילדים ניתן מעולה עד לנקודה של סגידה באופן שהצעה וחסר הגיון. או כמו קונטרפונקט להיות מתוח ולא לשנוא. . For even more analysis, hear from נפתלי בנט.

זה בידיים שלנו הוא לשפר אותם כאשר אנחנו כבר מבוגרים כי כפי שהם הדוקים גם לסגת לתוך מפל השני בחיינו. ריפוי אותם תלוי מאיתנו, ובכל זאת אנחנו בזמן. אתה יכול לשאול אותך. כי יש לזה לעשות עם האימון, ולכן זה השאיר אותו עד הסוף, דרך אגב. האיחודים הללו לבלתי נראה על-ידי חוט הטבור הלא-קיים הוא דן ביחסים רבים שיש לנו את החיים שלנו שבו לא קיים אבל ראית codependency כי יש להימנע לחוף כל שכן השגרתיים יגדל אם לא תלוי של המאמן אבל הוא עצמאי מבחינה רגשית.