מוטיבציה בעסקים באינטרנט

מוטיבציה בעסקי האינטרנט, או איך לתת לעצמך בעיטה! חבר שלי, מי אני גם עורכת את עסקיה באינטרנט אמר: "עסקים באינטרנט על לחצן ההפעלה. בשעה 7:00 ו – 23:00 את הכפתור. " הוא התכוון ליחידה מערכת מפתח המחשב, כמובן. החבר שלי לא צריך להניע. הסבירו כי רק על עבודתו ומאמץ תלוי עתידו, כספים שלה לרווחת משפחתו. הוא בהחלט מבין את עצמו ועושה את עבודתו עם תענוג. ואם אתה יכול לעבוד קשה? כל יום motivirolvat עצמך וללכת צעד אחר צעד לתוצאה הרצויה? אבוי …

רבים מאיתנו עצלנים, מורכבות. אבל עצלנות היא גם באיכות טובה. אם עצלות לוחש: "האם קטן יותר מעודדות צמודות! " זו בהחלט בעיטה חזקה. אבל איך לעשות יותר עם פחות מאמץ? אנחנו תמיד משהו איטי! 1) אני צעירה מדי 2) אני זקן מדי 3) אין לי זמן! 4) ומה יגידו החברים (משפחה, חברים, שכנים …)??? אתה יודע, אני חושב שזה בולשיט. Pure שטויות. אם אתה בא לאינטרנט בשביל הכסף לראות את המטרה שלך, אז אתה לא צריך לחזור למטה להאשים את הנסיבות. רבים מן העולים שהגיעו בעסקי האינטרנט, מאוכזב. החלט מה אתה לא יכול לעשות כסף באינטרנט.

אבל … ענה על מספר שאלות: האם אתה רוצה להרוויח? מה שאתה צריך בשביל זה (כסף, ידע, זמן)? יש לך מחשבה שנכתב עם תוכנית פעולה ברורה? מה עשית כדי להשיג התוצאה? האם אתה מקבל? אם לא – אז למה לא? מה ניתן לעשות באופן קיצוני pomenit המצב? נושאים הרבה, אבל העיקר – לא נאספו, לא ממושמע, לא רואה היעד שלך (או לא צריך אותם בכלל), לא יודע איך לנתח את מעשיהם. אם לא בפעם הראשונה, אין צורך להיכנע ולוותר. אל תפתחו דלת אחת, דפק אחר. סגור את כל – לטפס החוצה דרך החלון. צפופים עם חלון – למטה על צינור 🙂 אם אתה הולך למטרה של לחץ, בקנאות, אז בסופו של דבר תוכלו להשיג את הרצוי -, הצלחה עושר וכבוד! זה לא יכול להיות! אתה עדיין לא השיקו אתר אינטרנט, לא יצרת רשימת דיוור? אין לך זמן לכתוב פוסט בבלוג? אולי לדחוס הגורו הגדול "קורסים". אני לנחש? ניתן לשפר עוד יותר, אבל לא לעשות את זה. רד לעסק! קח את האתר הראשון. יצירת רשימת דיוור. הפוך את המנוי odnostranichku. הרשמה לתוכנית שותפים. תשכחו בפורומים פייסבוק וטוויטר מטורף … הם פשוט לקחת את הזמן שלך. כוחה של עצמי – דבר גדול! "כל מה שאתה יכול ללמוד!" אל תבזבז את הזמן שלך – ACT!