מה זה רסס שיזוף?

תרסיס שיזוף היא שיטה חדשה יחסית של שיזוף בלי שמש. מבחינה טכנית שיזוף שיטת רסס הוא משהו בין שיזוף קוסמטיים ומיטות שיזוף. באפשרותך להזין תרסיס הביתן שיזוף שבה הם רוססו עם ערפל מיוחדים. לאחר מספר דקות השלמת התהליך, קצרה פעם כסוג הרצוי של שיזוף. איך זה עובד? הערפל נעשה ריסוס שיזוף מכיל DHA, כימית מגיב עם השכבה החיצונית של העור, צביעה חום. מבחינה טכנית הוא פועל בדיוק כמו שיזוף ומשחות, אבל הביתן ריסוס, להבטיח הגוף יכוסו גם עם DHA. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט.

שיזוף ריסוס אינה דורשת הפעלות נוספות? ביקור די כדי להגיע לשיזוף הדרושים לך. האם זמן רב? מכיוון שיזוף ריסוס פועל רק בשכבה החיצונית של העור (‘מתה’), האפקטים ניתן בפעם האחרונה כשבוע, ובדרך כלל נעלמים בתוך ארבעה או חמישה ימים. כפי שניתן לראות שיזוף רסס הוא שיטה מצוינת עבור נושא טוב מאוד לזמן קצר. אך, כמובן, באפשרותך לבקר סלון שיזוף ריסוס פעם בשבוע, ולשמור את צבע העור שלך כמעט ללא הגבלה. לעשות לך האחרון קצת יותר זמן? טוב, הוא בלתי נמנע התחליף של תהליך העור, אבל כדי להאריך את חיי אלה מי זאת אם אתה עושה כמה דברים לפני תחילת התהליך של ריסוס שיזוף.

a‰STOS הם: (1) הלחות של העור עם מעט מים לפני moisturizer הבסיס שיזוף ריסוס. DHA כדי למרוח על העור, יתווסף חיי כך. (2) Exfoliate – שכבה חיצוני יותר העור ברורה של תאים מתים שלא ייפלו. הערפל בגוון רק את התאים האמורים האחרון יותר מכמה שעות. מה קורה עם צבע Tan? עקב תהליכים כימיים שנגרמו DHA, דבר בלתי אפשרי לקבל צבע מאוד לא תקין? תמיד יהיה גוון חום. כמובן, אתה שיזוף ריסוס לבחור את הטון הנכון? לרסס את סוג הנכון ערפל, ניתן לרכוש את כל מגוון חום? חום בהיר מאד כדי כמעט שחור. אינה משנה את זמן ההפעלה. ניתן ליישם את התכשיר שיזוף להיות מסוכן לבריאות שלי? שיזוף ריסוס מונע רוב הסיכונים לבריאות אופייני UV שיזוף שיטות, כך הזדקנות העור, סרטן יהיו עוד בעיות. הסיכון אפשריות רק שיזוף רסס הוא אלרגיה של DHA, אבל עם סוגי חדרים נקיים, זה בדרך כלל לא איומים על חייו, כמו גם הסרטן. הוא תרסיס שיזוף מסוכן עבור הבגדים שלי? לא, הוא לא. תרסיס שיזוף שיטת מבוסס על תגובות כימיות בעור ואינו DHA בשום אופן הצביעה! גם אם נעשה שימוש בהערפל בשיזוף ריסוס עודף, אינו יוצר כל סוג של כתמים, נשאר בטוח לחלוטין עבור ביגוד (ושל האנשים ידיים עם J). זה משאיר ריח לא? זה תלוי. אמנם רוב המים אירוסולים ריח, כיתות על בסיס שמן של ריסוס שיזוף רבים להשתמש ערפל ולהשאיר ניחוח של עמילן, לכן לא מומלץ כדי לעבור מכון שיזוף ריסוס לפני תאריך. הריח תעלם לחלוטין אחרי כמה שעות. לינדה סמית יש אתר המוקדש ביותר